Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Sizin icin okudum insallah bebeginiz sizledir.Benim icin okuyacak arkadas tez zamanda hayirla evlat sahibi olmam icin okursa sevinirim

rabbim en kısa zamanda yuvanızı bir bebek müjdesiyle taçlandırsın inşallah..
benim için okuyacak arkadaş rabbim gönlümden geçeni biliyor hayırlısıyla ol desin oluversin ... :)

rabbim en kısa zamanda yuvanızı bir bebek müjdesiyle taçlandırsın inşallah..
benim için okuyacak arkadaş rabbim gönlümden geçeni biliyor hayırlısıyla ol desin oluversin ... :)
Amin insallah Rabbim gonlundekini versin ben de senin icin okudum canim .
Benimicin okuyacak arkadas tez zamanda hayirla evlat sahibi olmam icin okursa sevinirim

Amin insallah Rabbim gonlundekini versin ben de senin icin okudum canim .
Benimicin okuyacak arkadas tez zamanda hayirla evlat sahibi olmam icin okursa sevinirim
Senin icin okudum rabbim sana en hayirli sekilde tez vakitte anne olmayi nasip etsin.
Altaki arkadasim gönlümdeki duamin kabulu icin dua edermisin?

Elisya Allah'ın Şafi ismiyle şu an hastanede yatan kardeşime şifa vermesi için dua eder misiniz, Allah razı olsun..[/QUOTE]
Sizin için okudum.Allah hastanede yatan kardeşinize şafi ismi ile acil şifalar versin.İnşallah...

Elisya Allah'ın Şafi ismiyle şu an hastanede yatan kardeşime şifa vermesi için dua eder misiniz, Allah razı olsun..
Sizin için okudum.Allah hastanede yatan kardeşinize şafi ismi ile acil şifalar versin.İnşallah...[/QUOTE]
Sizin icin okudum Allah dileginizi hayirla versin .

Sizin için okudum.Allah hastanede yatan kardeşinize şafi ismi ile acil şifalar versin.İnşallah...
Benimicin okuyacak arkadas tez zamanda hayirla evlat sahibi olmam icin okursa sevinirim[/QUOTE]
Canim senin icin ayetel kürsü fatiha ihlas okudum rabbim insallah anneligi sanada nasip eder en hayirli sekilde.
Altaki arkadasim gönlümdeki duamin kabulu icin bana dua edermisin?

Herkeze hayırlı geceler aranıza benıdealırsanız sevınırım.hem cocuklarım ıcın hemde 22 haftalık hamıleyım bebegım ıcın duaya ıhtıyacım var her kul gıbı benıde aranıza alırdualarınızdan eksık etmezsenız rabbım obur dunyaya da da bu dunyayada karsılıksızbırakmasın sızı.sımdıden tsk ederım..

Canim senin icin ayetel kürsü fatiha ihlas okudum rabbim insallah anneligi sanada nasip eder en hayirli sekilde.
Altaki arkadasim gönlümdeki duamin kabulu icin bana dua edermisin?[/QUOTE]
Sizin için okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Altaki arkadasim gönlümdeki duamin kabulu icin bana dua edermisin?
Sizin için okudum Rabbim kabul etsin inşallah[/QUOTE]
3 ihlas 1 fatiha 1 ayetle kürsü okudum rabbim dileğini hayırlara çıkarsın kabul eylesin ınş.
Benimde gönlümdeki niyetim için Allah rızası için dua edermisin

3 ihlas 1 fatiha 1 ayetle kürsü okudum Rabbim gönlündeki duanı kabul etsin inşallah

Sağlık sorunlarımın bana zarar vermeden çabuk geçmesi için Rabbimin şifa vermesi için dua edermisiniz?
Allah razı olsun

Sizin için okudum Rabbim kabul etsin inşallah

sizin için okudum Rabbim kabul etsin

SiZin için okudum Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah.

Rabbimden gönlümdekini hayırla nasip etmesini, huzurlu, sağlıklı ve hayırlı bir ömür diliyorum.

SiZin için okudum Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah.

Rabbimden gönlümdekini hayırla nasip etmesini, huzurlu, sağlıklı ve hayırlı bir ömür diliyorum.
sizin için okudum Rabbim gönlünüzdekileri yaşatsın.
benim için okuyan arkadaş gönlümdeki duanın kabul olması için okuyabilir mi ?

sizin için okudum Rabbim gönlünüzdekileri yaşatsın.
benim için okuyan arkadaş gönlümdeki duanın kabul olması için okuyabilir mi ?

okudum sizin için Allah gönlünüzden geçeni hayırlısıyla kabul etsin
benim için okuyacak arkadaş sağlıklı bir bebeğim olması için okuyabilir mi

okudum sizin için Allah gönlünüzden geçeni hayırlısıyla kabul etsin
benim için okuyacak arkadaş sağlıklı bir bebeğim olması için okuyabilir mi
Sizin için ve tüm bebek isteyenler için okudum, inşallah hayır ve sağlıkla alırsınız kucağınıza

Sizin için ve tüm bebek isteyenler için okudum, inşallah hayır ve sağlıkla alırsınız kucağınıza
Sizin için okudum Allahım duanızı kabul etsin inşallah.Bende hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat istiyorum tüm dileyenlere bana da nasip olur inşallah

Sizin için okudum Allahım duanızı kabul etsin inşallah.Bende hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat istiyorum tüm dileyenlere bana da nasip olur inşallah
suzin icin okudum. Allah kabul etsin insallah. Bende yakin zamanda saglikli ve vatana millete ailesine hayirli bir evlat istiyorum. Insallah benimde dilegim kabul olur. Isteyen herkese ve bana da Allah kismet etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…