Üstteki Üyenin Dış Görünüşünü Tahmin Et

kızıl saçlı, beyaz tenli, mavi gözlü biri mi?:26:

avatarına bakarak tahminde bulundum

Orta boylarda buğday tenli kahve gözlü zaayıf :)

Son düzenleme:
gamzeliiii
uzun boylu ne çok zayıf ne çok toplu,orta kararda fıstık gibi hem yüzü hem kalbi güzel bi kız,yaklaşık 25-26 yaşlarında sanırım..

puf puf;
avatarına bakılırsa beyaz tenli,25-26 yaşlarında orta boylu koyu saçlı

gamzeliiii
uzun boylu ne çok zayıf ne çok toplu,orta kararda fıstık gibi hem yüzü hem kalbi güzel bi kız,yaklaşık 25-26 yaşlarında sanırım..

Ay seni yerim!
21 yaşındayım ve boyumda 1.70 uzun sayılmam. Gerisi doğru ki kalp güzelliği senin iyi niyetin canım benim,öylesin öyle görmüşşsün

Kumral,kahve gözlü bugday yada beyaz tenli duru bir güzelliğe sahip. :)

marjinal79;

Uzun boylu beyaz tenli bebişi olmasına rağmen çok fit bir anne birde çok masum yüze sahip :)

gamzeliyi görmüştüm ela gözlü,siyah saçlı benden bir yaş küçük(21)yaşında hafif balık etli çok güzel bir gençkız.

İri gözlü,uzun boylu,bugday tenli şuan esmer ama kısa zaman sonra sarısın olacak.

açık tenli ama hemen bronzlaşabilen,hem güzel hem sevimli yhüz hatlarına sahip,uzun boylu,yer yer süslü püslü yer yer sade güzelliği olan biri...yaş olarakta 25-26 yaşlarında..

açık tenli ama hemen bronzlaşabilen,hem güzel hem sevimli yhüz hatlarına sahip,uzun boylu,yer yer süslü püslü yer yer sade güzelliği olan biri...yaş olarakta 25-26 yaşlarında..

beyaz tenli, kumral, kahve gözlü (gibi görüyorum), orta boylu güzel bi kız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…