Usta başına beni bırakıp ailesiyle mangala giden koca

Adam rvde ki işçinin başında parayla bekliyo yahu, ne konuşucak bununla?
+1
Yani adam kendi evinde usta başında beklemek için karısından para alıyor. Şimdi bunu boşamayacak da kimi boşayacak?
Ya valla arkadaşlar, kimse yıllık izinde usta başında beklemek istemez falan yazmışsınız da. Bekleyecek efendim, bal gibi de bekleyecek. O evde o yaşamıyor mu? Sadece fash mı yaşıyor o evde? Bu ne prenseslik ya?
Başında beklemek istemiyor diye insan karısını elin tanımadığı adamıyla evde saatlerce baş başa bırakır mı ya?
Bu artık son nokta, bunun neyini konuşacaksın?
Her işimizi kendimiz yapacağız, prenses olmayacağız diye diye bu hale geliyoruz işte. Eee o zaman niye bir kocaya ihtiyacım olsun? Yükümü paylaşmayacaksa, ihtiyaç duyulduğu anda omuz olmayacaksa niye var ki?
Boşarım, evden bir boğaz eksilir yani.

İnsan karısını usta başında bırakır mı? Hadi oğulları akılsız, bi anne baba oğluna hiç mi demez evde ustalarla karın yalnız sen nasıl kocasın?
Bu bile bence boşanmanız için iyi bir gerekçi. Geçen eve elektrikçi gelecekte annemin yanında da teyzem vardı. Sırf evde iki kadınlar diye babam kalkıp işten gelmişti. (Kendi işi ve kendi işini yapanlar bilir ki izin diye bir olay yok)
Bu adamdan size koca olmaz, olmamış da. Mide bulandırıcı şekilde para hesabı yapıyor. Umarım kolay bir şekilde kurtulursunuz.

1 sene terapi aldım bunun için…

Nasıl bir şey tarif edeyim sanki tüm dünyayı sırtında taşıyormuşsun da o yük tamamen kalkmış gibi bi his

Her şeyi geçtimde insan karısını ustayla nasıl yalnız bırakır yahu hiç mi sahiplenme yok bu adamda.Ortalık manyak dolu insan yedi kat yabancı olsa bi tedirgin olur.Anladığım kadarıyla bi sevgi, sahiplenme yok.Parasal anlamda ortaklık ve menfaatler var.Yol verirsen bisey kaybetmezsin belli ki hakkında hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…