Usta başına beni bırakıp ailesiyle mangala giden koca

E adam kadını sevmiyor ki yani konu bu olduktan sonra gerisini konuşmaya bile gerek yok bence. Sevmediği için başında durmuyor, sevmediği için parasız iş yapmıyor, sevmediği için yapılacak en ufak şeyi ailesine yapmasına rağmen ona yapmıyor. Zul geriyor sevmediği insan için bunları yapmak.

Ama usta başında durmak çok sıkıcı ya, kışlık hazırlamak bence daha zevkli biraz terapi gibi tatilde ikisini de yapmam ama seçecek olsam turşu kurmayı falan ustanın başında gerim gerim gerilmeye tercih ederim

ben de daha geçen ay eve ufak tefek tadilat yaptırıp öyle girdim
bulunduğum yerde usta kalitesi şu şekilde: 1 bulaşık makinesi tesisatını yapmayı 3 sefer gelerek ancak başarıyorlar.
hani ucuz mucuz filan olması değil kimi arasan böyle. zaten yle 1 aramayla gelmiyorlar da.

yazdıktan sonra gördüm, insanlar kadın-erkek mahremiyet ne olur ne olmaz gibi anlamış da ben öyle de düşünmedim açıkçası, ustaya iş yaptırtmak için başında durmak ve şunu şöyle yap bunu böyle yap bu olmamş demek gerekiyor. hani normalde de erkekler daha iyi anlar bu işlerden. annesinin evinde tüm prizleri filan takabildiğine göre adam da anlıyor normalde demek ki...domuzluğuna yapmıyor kendi evinin işini...

ha sevmiyor evet. olay orada bitmiş zaten, onda haklısınız.

Çok yerinde bir karar vermişsiniz bencede boşanın. Madem her şeyi siz yapacaksınız zaten bir de onun yükünü neden çekesiniz? Ayrıntıları okuyamadım tam ama eminim çalıştığınız halde çamaşır yemek ütü vs hepsi sizin üstünüzdedir. Evlilik böyle bir şey değil ya her şey tek kişinin üstünde olacaksa yolunuza tek devam edin kafanız rahat olsun.

Sizinkinden çok altta kalır bir evliliğim yok.. Hatta üstüne fazla yaşadıklarım da olmuştur. İnanın daha boşanmadım ama düşüncesi bile beni cesaretlendirdi.. Üzüldüğün taraflar tabi ki oluyor ama bittikten sonra eminim neden bu kadar katlandık diyeceğiz.

Tabiki de bende.

Herşeyi anladım da başta aldığı 500 lirayı niye aldı onu anlamadım

Allah aşkına sen bırakmıyor isen bu adamı senin yerine ben bırakıyorum şu karaktersiz herifi…

Kendi evinde ustanın başında bekliyor diye karısından 500 tl alan bir adam gerisini konuşmaya gerek bile yok.

Ben geçen oturdum hıçkıra hıçkıra hüngür hüngür ağladım. Hak etmediğim yaşadığım olaylar insanlar için…

Bu adamla değil evlilik bakkal gitmeyin.

ayy cidden ağzım açık okudum karaktere bak yarabbi
evli değilim
hiç evlenmedim
bekara boşamak kolaydır tabiri belki ama bence ayrılın
zaten ayaklarınızın üzerinde duran bir bireysiniz
adam resmen kambur olmuş
laçkalaşmış
ayrılırsanız dünya varmış dersiniz gibime geliyor...

Kendi evinde usta başında beklemek için:))
Şuraya bir emoji bırakmak istiyorum kocanız ille ilgili düşüncem bu. Miğde bulandırıcı ,cimri, saygısız, merhametsiz,vicdan yoksunu bir adam. Eve para getirmeyip yataklara düşseniz size 2 gün bakmaz ananiza postalar kendine başka enayi bulmak için ava çıkar......

Tabiki de bende.
Ben boşanmanızın taraftarı değilim..

Öncelikle kocanızı karşınıza alın ve burda yazdığınız gibi bir konuşun derdi neymiş? Her şeyi konuşun ama . Size neden böyle davranıyor? Mesela çocuk gibi para istemiş sizde vermişsiniz iletişim şekliniz çok garip

Cimri erkek ,karısıyla ev arkadaşı muhabbeti yapan ve utanmadan aldığı 3-5 lirayı kâr sayıp cebe atan adamdan boşanmak için yeterince beklemissin. Hayırlısı olsun. Allah pişman etmesin.

Adam evde ki işçinin başında parayla bekliyo yahu, ne konuşucak bununla? Sülük resmen

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…