Üst komşu neden sürekli birşeyler çeker?

Eski apartmanimdaki üst komşum, "ben çalışıyorum, istedigim zaman temizlik yaparim" demişti. Sabah 6.30da evine elektrikli süpürge açtığı için uyardığımda. Çalışmayan ise, cocuk yeni uyudu, evi toplamaya yeni fırsat buldum diye bahaneler sunuyor.. akşam 10 dan sonra keşke kimse ses yapmasa

Bi bizde zannediyordum bizde aynı duruma maruz kalıyoruz 2 yıldır hemde eşim ben arayıp uyardık edebimizle anlamadılar en son polis çağırıyoruz dedik gece 4 de kapımıza dayandılar utanmadan sürekli koltukları çekiyorlar çocuklar galiba duvarlara felan da tırmanıyor pat yere bi anda bişey düşüyor sonra bi bağlık çığlık sanki yerli kabilesi oturuyor üstte

Hepimiz aynı dertten muzdaribiz
Üst komşum sürekli koşar
Koşarak tüm evi gezen kilolu biri var .spor yapiyomus sahilde koş arkadaşım !
Yan komşu tam yattigim odada onunda yatak odası var habire telefonla orada yuskek sesle konuşur .... Ben uyurken ...sesine uyanırım .

Yan komşum arkadaşlarıyla toplanır içer eğlenirler müzik dinlerler karaoke yaparlar okey atarlar hepsi gürültüyle olur bunlarin.
Altım dükkan
Sürekli biseyler çekip itiyorlar zTen

Arkadaşlar tahmin etmeye çalışmayın asla doğru cevabı bulamıyorsunuz. Benim üst kat komşum geçen ay taşındı (Allahım teşekkür ederim). Taşınmadan önce her gün gümbüür diye bir ses geliyordu o sesten sonra bir de ağlama sesi duysam tamam diyecektim çocuğu kaldırıp yere çarpıyorlar. Çünkü baya kuvvetli bir ses geliyordu. Bütün gün böyle gümbür gümbür geçiyordu :KK48: Eşim sinirden uyuyamadı Birgün çıktı yukarı. Gece12:KK57: kapıyı çaldı zile bastı yok dakikalarca açmadılar ama evdeler çünkü ben aşağıdayım ve hala ses geliyor. Meğersem Allah şifalarını versin ailecek işitme engellilermiş. Namaz kılan babaları secdeye yuvarlanır gibi gittiğinden gümbür gümbür secde sesi duyuyormuşuz. Kendi sesimi de duymadığından frenleyememişler kendilerini. Giderken özür dileriz diye not bırakmışlardı:KK14:

Benim çok iyi bir arkadaşımın alt katına Afrikalı bir aile taşındı ve onlar da gece yarısı saat 2 - 3 araları mutfakta masayı sandalyeleri gacur gucur bir oyana bir bu yana çekiyormuşlar. Bir de sesli müzik. Yüksek sesle konuşmalar. Kaç defa polis çağırdılar, yok yok yok, sanki afrikada yaşıyor gibiler. Onlar da sasiyorlar gece yarısi niye mobilyaları bir o yana bir bu yana çekiyorlar.

Arkadaşlar tahmin etmeye çalışmayın asla doğru cevabı bulamıyorsunuz. Benim üst kat komşum geçen ay taşındı (Allahım teşekkür ederim). Taşınmadan önce her gün gümbüür diye bir ses geliyordu o sesten sonra bir de ağlama sesi duysam tamam diyecektim çocuğu kaldırıp yere çarpıyorlar. Çünkü baya kuvvetli bir ses geliyordu. Bütün gün böyle gümbür gümbür geçiyordu :KK48: Eşim sinirden uyuyamadı Birgün çıktı yukarı. Gece12:KK57: kapıyı çaldı zile bastı yok dakikalarca açmadılar ama evdeler çünkü ben aşağıdayım ve hala ses geliyor. Meğersem Allah şifalarını versin ailecek işitme engellilermiş. Namaz kılan babaları secdeye yuvarlanır gibi gittiğinden gümbür gümbür secde sesi duyuyormuşuz. Kendi sesimi de duymadığından frenleyememişler kendilerini. Giderken özür dileriz diye not bırakmışlardı:KK14:
Ne kadar naif bir davranış yapmışlar :) okurken kızgındım kalbim bir anda yumuşacık oldu :KK68:

bunu bende merak edıyorum
mesela suan ust komsum yer supuruyor
defalarca uyardık kendısını
gece 3 de yer supurdugu de oluyor
evde buyukbaş mı beslıyor cocuk mu bellı degıl ben hayatımda oyle kosma gumburtusu gormedım avıze sallanıyor yemın ederım

Biz de daha 1 saat önce falan şu pandemide, yasak dinlemeden akşam misafir çağırıp üstümüzde kendi bebelerine ek akraba bebeleriyle tepinen caaaağnım komşumuzu uyardık 11 oldu hani artık dikkat etseniz mi diye. Ama elde var sıfır:KK57:
Yaramı deştiniz şu an😂😂😂

bunu bende merak edıyorum
mesela suan ust komsum yer supuruyor
defalarca uyardık kendısını
gece 3 de yer supurdugu de oluyor
evde buyukbaş mı beslıyor cocuk mu bellı degıl ben hayatımda oyle kosma gumburtusu gormedım avıze sallanıyor yemın ederım
Aynı apartmandanmıyız cano acaba 🤣🤣

Aynı apartmandanmıyız cano acaba 🤣🤣
dilerım sadece 1 tane vardır o da bızdedır
amme hızmetı :KK70: bız cekıyoruz baskaları cekmesın
degısık ınsanlar toplulugu adı altında koloni halınde yasasalar keske
bızde boyle sakin sakin takılsak

dilerım sadece 1 tane vardır o da bızdedır
amme hızmetı :KK70: bız cekıyoruz baskaları cekmesın
degısık ınsanlar toplulugu adı altında koloni halınde yasasalar keske
bızde boyle sakin sakin takılsak
Yaa kesinlikle bu hepimizin üst komşuları tek bi apartmanda toplansa mesela kendi gürültülerinden birbirlerini duymazlar gül gibi yaşayıp giderler 🤪😂😂

Bi de bizimkiler nasıl pişkin, duvara vuruyorsunuz rahatsız oluyoruz diyorlar😂😂😂 duvara sabrımız taştığında gürültü etmeyi kesmeleri için son raddede(gece 11-12)vurmamız dışında problem yok 😂😂😂
ıste onların dılı aguda hogudu abuda seklınde depınmek
konustugunuz ıcın anlamıyorlar :KK70: malum ınsanlar konusarak anlasır
kendınızı ıfade etmek ıstıyorsanız ustlerınde depınmenız gerek

X