Üst kat komşum ve özel hayatı

rica ederim canım ...
çocuklar için de polis çağıramasanız bile bence bi sosyal hizmet uzmanıyla görüşebilirsiniz...

rica ederim canım ...
çocuklar için de polis çağıramasanız bile bence bi sosyal hizmet uzmanıyla görüşebilirsiniz...

canım ya cocuklara üzülüyorum psikolojileri nasıldır kim bilir..polis bu duruma el atsa zaten cocuklarıda alırlarmıs ellerinden.yetistirme yurduna veriliyorlarmıs.nette arastırdımda oradan ögrendim bende

canım bişey dice hepsini okuyamadım da bunlar nasıl bi bağırıyolar ki?

sesi tüm apartman duyuyo yani hoporlör filan mı takılı evde anlamadım ben

duvarlar aşıcak kadar nasıl bi sestir bu...

canım bişey dice hepsini okuyamadım da bunlar nasıl bi bağırıyolar ki?

sesi tüm apartman duyuyo yani hoporlör filan mı takılı evde anlamadım ben

duvarlar aşıcak kadar nasıl bi sestir bu...

canım biz,sapıkların üstünde oturan komsu,bide sapıkların yan dairede oturan 2 komsu duyuyor sesleri.normaldede gürültülü bir aile ama geceleri malum işte iyice sapıtıyorlar

canım biz,sapıkların üstünde oturan komsu,bide sapıkların yan dairede oturan 2 komsu duyuyor sesleri.normaldede gürültülü bir aile ama geceleri malum işte iyice sapıtıyorlar

normalde hadi çocukları fazlaymış çocuk gürültüsü dersin

ee bu geceleri ne oluyo şekerim demekki çok bağırıyolar

sonuçta iki ayrı ev sesler nasıl bu kadar duyuluyo :uhm:

allah sabır versin canımcım çekilmez yani her gece bu sapıtıklar mirmirmirmir

Komsunda bi alem yani...kaydirigubbakcemile3
Yatağı değiştirin çok gıcırdıyor diye laf at bence...
İnsan olan anlar sonuçta...
:1closedeyes:

cok bagırıyorlar canım ya.yegenim bizde kalıyordu cocugu benim odama yatırmıstık ablaaaaaaaa deprem oluyor diye bagırarak uyandı.düsün artık ne kadar ses geliyor kafamçokkarıştı bugunde aynı seyi yaparlarsa apartmanda büyük olay cıkacak..canımıza tak etti.amin canım ya insallah giderler bi dag evinde yasarlar bizde kurtuluruz:Saruboceq:

yuh ya bilerek yapiyorlarsa cok yazik insan bile denmez oylesine.
benimde eski komsularim oyleydi ama onlar farkinda degildi cikardiklari seslerin guzelliklle soyleyince sesleri kesildikaydirigubbakcemile3

anladım canım demek baya bi bağırıyolar sonuçta arada duvarlar var nasıl bi sesse

apartmanı canından bezdirmişle bide çocuklarını düşünemiyorum klava:

inşallah canım ya gitsin bağırsın istediği kadar rahatsız etmesinler sizi:teselli:

aynı proßlem ßende de vardı ßulutum.. 2-3 kez saßrettim... gecenin 12 sinde 1 inde discodaymı$ gibi hisediyordum kendimi...ßelki kısar diye sustum ama yana$madı...en sonunda eve cıktım kapıya annesi cıktı söyledim ama saygısız biriymi$ ki kapıyı suratıma kapadı...ertesi gün bir üst kata cıkmıs, civi sesinden rahatsız oluyoruz diye ßize inat onları uyarmı$lar.. ve bu insanlar apartmanda kiracı oturuyor. Apartmanın diğer sakinleri 20 25 senedir oturuyor ßiz de dahil... Ya geLdigin ortama uyacaksın ya da gideceksin demi$ler... Tavana vurdum fayda etmedi. En sonunda 5 senedir kapıcımız oLan adama söyledim yeter dedim ya $unları uyarın ya da poLis cagırcam... Adam aradı gece vaktı, cocuk bas bas bagırıyor bize duyurmak icin yok yetti de rahat yok da ßilmem ne...Annesi rahatsızmı$ galiba onların üstündeki kom$u geldi kac senelik kom$umuzdur kendisi o söyledi. Dedim rahatsız anlıyoruz da sonucta ßurası apartman yani cık müstakil eve o zaman... O gün ßugündür pek rahatsızLık yok $imdilik....Senin dedigin cinsellikleri de duyuyordum ßen, kadın mı aLıyordu eve napıyordu ßilemem ama, ßagrı$malar ßilmem nee..Tuvalletten dahi duyuLuyordu...EEEEEhhh dedim yanii....Git söyle güzeLim, ne çekeceksin yaa..İster tanı ister tanıma, saygısızLıktır ßu yani...Yapıyorsan da sessiz oL, coLuk cocuk ortamı ev zaten ayıp yani...

insan böyle dışardan okuyunca hakikaten komik, bende güldüm ama aynı zamanda anlayabiliyorumda. ses yalıtımı olmayan evlerde malesef dişini fırçalasan duyuluyor..
benim evinde ses yalıtımı yok, üst katımda bekar bir erkek oturuyodu (neyseki dün taşındı) çoğu geceler yatağının gıcırtısını duyuyordum -tatlicadiarzu- birkaç dk sürüyordu, dönme gıcırtsı filan değil yani. sanırım mast.... yapıyor, günahını almayım ama aklıma başka bişey gelmiyor, çok korkunç ve tiksindirici birşey, ben çok korkuyordum

off ya canım demekki her apartmanda var bu tiplerden..biz sürekli bu apartmanda oturmuyoruz sadece yazın burdayız ama 3-4 ayda olsa cekemem ben bu sapıkları..dün bi sürü olay oldu insallah gece pek cıkmaz sesleri..cıkarsada artık bende cin olmadan adam carpmaya kalıcam delikafadulden sapıklarrr yaa ıyyy sesler kulagıma geldikce midem kalkıyor :çok üzgünüm:

ayy canım keske bunlarında 1-2 dk sürse..saatlerce ıyyy igrenccc-tatlicadiarzu- bunlarda tasınsada kurtulsak ama bunlar ev sahibi kötükedihüso

bizim onceki evdede wc den bile yukaridakinin sesi gelirdi..gece ayak sesleri,cocuk sesi vs...bizimki masumdu ama uyurken her sesi duymakta sinir bozucu oluyor...:1closedeyes:

bizim de apartmanda böyle bir sorun vardı bi zamanlar. neyseki taşındı. çok kötü oluyor anlıyorum.
o komşunun üstünde oturan arkadaşın kayınvalideleri gelmişti bir iki günlüğüne. neyse gece tüm sesleri duymuş kayınvalidesi. ertesi sabah gelinine vermiş veriştirmiş. bize ne duyuruyon sesini sessiz halletsene diye. çok gülmüştük ama arkadaşın durumu kötüydü.
o ses çıkaran komşuya baya bi şikayet gitti ama maalesef bir değişen bişey olmuyordu. dilerim sizin de en kısa zamanda sorun çözülür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…