Üst kat komşum ve özel hayatı

Olayın vehametini bir yana bıraktım yorumlara koptum:roflol: uzun zamandır bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum, o çifte gelince bariz sapıklar belli, başkalarının onları duymasından zevk alıyorlar, ama onları duymaktan insanlar zevk almıyor kapılarına dayanıyor artık, bu kısmada yüzsüzlük denir herhalde, bencede polisi arayın polis bi kaç kez eve gelince ve merkeze gidince belki sesleri kesilir biraz Allah yardımcınız olsun, evdeki 5 çocuğa yazık potansiyel sapık yetişecekler aileden eğitimli:1no2:

hem 5 çocuk hemde sabaha kadar haaaCADIARZUpek inandırıcı gelmedi bu bana numaramı yapıyorlar acaba:uhm:

hem 5 çocuk hemde sabaha kadar haaaCADIARZUpek inandırıcı gelmedi bu bana numaramı yapıyorlar acaba:uhm:

numara yapıyorlarsa daha da vahim yaaa..kime neyin numarası..ayyyyyyyyy bunlar film çekiyor olmasınlar yaaaaa..... kafamçokkarıştı yada ne bilim belkide izliyorlardırr.. ııy ıyy

:roflol: ayy ayy ayyyyyy...mahalleye naklen kırmızı nokta yayını.offfff canım valla haklısın..kime ne dersin nasıl anlatırsınn..diyorum ya artık yaz ad geldi cam kapı daha net ..pislikler yaaa....bakalım bu akşam napacaklar valla takip edicem canım yaaa..bu arada yaş kaçç??soğucaksın yaaa daha evlenmeden.. sırnaşık şey

23 yasına yeni girdim 22 gibi bisey yanı yerimseniben valla sogudum ben evlilikten.midem bulanıyor ıyyy..evlenmiycemmmm böyle oynuycam ben oyuncaklarımla gamyoncuiremsu kaydirigubbakcemile3 saka bi tarafa cidden sogudum ya evlilikten..dedigin gibi bide yaz geldi penceler acık hep..onlar acaba ısık acıkken mi yapıyorlar valla cümle alem görür hem ısık acık hem pencere-tatlicadiarzu-

nasıl bi numara yapabilirlerki..bizde anlamıyoruz 5 cocukla nasıl böyle rahat oluyo bu iş..cocuklar biraz degisik.nasıl anlatsam.hiç konusmuyorlar.o cocugun biriyle yegenim aynı sınıfta,okuldada hiç sesi cıkmazmıs,tek oturuyormus sırada,hiç arkadası yokmus.cocuklarında sorunu var sanırım ya

numara yapıyorlarsa daha da vahim yaaa..kime neyin numarası..ayyyyyyyyy bunlar film çekiyor olmasınlar yaaaaa..... kafamçokkarıştı yada ne bilim belkide izliyorlardırr.. ııy ıyy

bilmemki belkidekaydirigubbakcemile3film çekiyolardır dedigin gibi belkide adam prostat falankaydirigubbakcemile3anca bitiyordur işi
:eek:

23 yasına yeni girdim 22 gibi bisey yanı yerimseniben valla sogudum ben evlilikten.midem bulanıyor ıyyy..evlenmiycemmmm böyle oynuycam ben oyuncaklarımla gamyoncuiremsu kaydirigubbakcemile3 saka bi tarafa cidden sogudum ya evlilikten..dedigin gibi bide yaz geldi penceler acık hep..onlar acaba ısık acıkken mi yapıyorlar valla cümle alem görür hem ısık acık hem pencere-tatlicadiarzu-

neden evlilikten soğuyacaksınki evlilik sadece cinsellik değilki onların anladığı bu evlilikten heralde evlilik hayatı sevdiğinle paylaşmak bence herkes bu konuda ne kadar şanslı tartışılır tabii

nasıl bi numara yapabilirlerki..bizde anlamıyoruz 5 cocukla nasıl böyle rahat oluyo bu iş..cocuklar biraz degisik.nasıl anlatsam.hiç konusmuyorlar.o cocugun biriyle yegenim aynı sınıfta,okuldada hiç sesi cıkmazmıs,tek oturuyormus sırada,hiç arkadası yokmus.cocuklarında sorunu var sanırım ya

yazık o çocuklara yaa günahları ne ki..kimbilir kaç kere seslere ve hatta görüntülere bile maruz kaldılar.çocuk yaşlarda nasıl bir travma yaratır bunlar..sonuçlar o kadar acı olurki.erkekse sapık olur.kızsa hem sapık olur hemde vajinismus u bile yaşayabilir evlenince.insanı insan yapan şeylerin başında bu da geliyor.ar ve namus.yoksa bizi hayvanlardan ayırırmı bu işler.kargalar dışında tüm hayvanlar ulu orta cadde sokak yapıyor zaten ama ayıp olduğunu bilmeden.ama bunlar .........

yazık o çocuklara yaa günahları ne ki..kimbilir kaç kere seslere ve hatta görüntülere bile maruz kaldılar.çocuk yaşlarda nasıl bir travma yaratır bunlar..sonuçlar o kadar acı olurki.erkekse sapık olur.kızsa hem sapık olur hemde vajinismus u bile yaşayabilir evlenince.insanı insan yapan şeylerin başında bu da geliyor.ar ve namus.yoksa bizi hayvanlardan ayırırmı bu işler.kargalar dışında tüm hayvanlar ulu orta cadde sokak yapıyor zaten ama ayıp olduğunu bilmeden.ama bunlar .........

canım cok cok haklısın..benim bi köpegim var.erkek..bide arkadasım köpegi var oda dişi..bunlar sürekli kırıştırıyor..ama iş ciftlesmeye geldiginde yanımızdan gidiyorlar.baska yerde yapıyorlar biz hiç görmüyoruz şükür.yoksa köpegimdende sogurum valla..köpekler bile utanıyorlar ama bunlar hiiiiç:eek:klava:

bende üzülüyorum o cocuklara.baska cocuk dünyaya getirmez insallah

Ne yüzsüz kadın ne pişkin adammış be canım.Bunlarda utanma falan kalmamış.ınsanın böyle bişey söylenince yüzü kızarır,utanır.Valla hayretler içinde okudum.Çocuklar içinse diyeceğim tek şey armut dibine düşer.Anne babadan ne görürlerse öyle yetişeceklerdir. :kızgın:

bence söyle yapın
yine bir gece seslerini duyduğunu vakitte yukarıya odunla oklavayla vurun hem muhattap olmazsınız
hemde rahatsız oldunuzu anlarlar:roflol::roflol::roflol:

belki istem disi oluyordr ama o sesi de duyuyorlar kontrol edebilirler komsulari belki onlari ilgilendirmiyor ama insan cocuklarindan utanir...
artik iyce avrupayi olduk iyi seyleri alsak iyi bu tür seyleri aliyorz iyce

belki istem disi oluyordr ama o sesi de duyuyorlar kontrol edebilirler komsulari belki onlari ilgilendirmiyor ama insan cocuklarindan utanir...
artik iyce avrupayi olduk iyi seyleri alsak iyi bu tür seyleri aliyorz iyce

istem dısı oldugunu sanıyordum ama kadınla konustuktan sonra yine aynı davranması ve konustugumuzda verdigi tepki,cevaplar yuzunden istem dısı olmadıgına inanıyorum.hatta bilerek inadına yapıyor...

Simcik bir izle...bak bakalim ses mes geliyormu aksama...:nazar:

Eger yine son gaz devam ediyorlarsa....dayanin kapiya....

Topluca tüm golu gomsu bismillah deyip omuzlayin kapiyi...görüntüleri bizimlede paylasmin icün herseyi tilifona gaydet bulutum....:kahve:

Gelismelerden habardar olalim...hihoyyyt

bence bunlar uyuşturucu kullanıyor olabilir.. keyif verici madde falan...
bu yolla polise ihbarda bulunabilirsiniz canım...
normal insan işi değil çünkü bu ...

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
bencede
haklısın cnm hiç aklıma gelmemişti
normal bi kişinin yapıcağı şey değil dediğin gibi

Simcik bir izle...bak bakalim ses mes geliyormu aksama...:nazar:

Eger yine son gaz devam ediyorlarsa....dayanin kapiya....

Topluca tüm golu gomsu bismillah deyip omuzlayin kapiyi...görüntüleri bizimlede paylasmin icün herseyi tilifona gaydet bulutum....:kahve:

Gelismelerden habardar olalim...hihoyyyt

canım kimsenin sabrı kalmadı valla cıldırttılar apartmanı..bugunde yaparlarsa dayanacagız kapıya tekrar..gelişmeler anında canlı yayın kaydirigubbakcemile3

aaa cidden olabilir..bunlar böyle kendilerinden gectigine göre kafaları ucuyor olabilir.valla aklıma gelmemişti..polis cagırdıgımızda bunuda göz önünde bulunduralım saol canımcım

X