Üst kat komşum ve özel hayatı

diiiimi ama...canım sen bu konuyu nie daha önceden açmadın kii..bak 1 gece de zafere ulaştık gibi gözüküyo..hem senin uykularına hemde aile planlamasına faydamız oldu ne mutlu bize dimi kızlar ama...
daha önceden yazsaydın 5 i tamamlayamazlardı da neyseee... delikafadulden hadi bu kadarıyla geçmiş olsun...

kızlar zannımca konu geyiğe kayıyo her an biri gelip bizi dağıtabilir sessiz olun

ben yatoyom gelişmeleri yarın alırım

yada kızkanırım hadi sizde yatın çabuuk kapatın pc leri

diiiimi ama...canım sen bu konuyu nie daha önceden açmadın kii..bak 1 gece de zafere ulaştık gibi gözüküyo..hem senin uykularına hemde aile planlamasına faydamız oldu ne mutlu bize dimi kızlar ama...
daha önceden yazsaydın 5 i tamamlayamazlardı da neyseee... delikafadulden hadi bu kadarıyla geçmiş olsun...

:roflol: :roflol: canımsın ya valla karnım agrıdı gülmekten.sizin yorumlarınız olmasa sinirden ölürdüm senağlama saolun canlarım benim a.s.

kızlar zannımca konu geyiğe kayıyo her an biri gelip bizi dağıtabilir sessiz olun

ben yatoyom gelişmeleri yarın alırım

yada kızkanırım hadi sizde yatın çabuuk kapatın pc leri

iyi geceler canım..bende uyurum birazdan yarın iş var malum.tsk ederim destegin için.öptüm canım a.s.

cnm benim nolcak yaaa...hayat böle geçio birazda galiba saçmalıklardan komiklikler çıkaraak.ama durum gerçektende buraya doğru kaydı.trajikomik bir durum yanii..hadi sen yatt cidden hazır bunlar utanmaya başlamışken her an geç kalmış olabilirsin.haaa olurda gene coşarlarsa biz burdayız teknik ,taktik her türlü yanındayızzz kaydirigubbakcemile3

cnm benim nolcak yaaa...hayat böle geçio birazda galiba saçmalıklardan komiklikler çıkaraak.ama durum gerçektende buraya doğru kaydı.trajikomik bir durum yanii..hadi sen yatt cidden hazır bunlar utanmaya başlamışken her an geç kalmış olabilirsin.haaa olurda gene coşarlarsa biz burdayız teknik ,taktik her türlü yanındayızzz kaydirigubbakcemile3

canım saat 2de ilaç saatim var,ilacımı içiyim yatarım bende..tam uyurken coşmasalar valla uykudan onların sesiyle uyanınca yatakta sinirden aglıyorum senağlama

aman amannn ii uyu fırsat bu işte.şimdide sen güldürdün valla beni onlar yukarda oohhhhhhh sen altta ağlamaca... sırnaşık şey ama o kadarda haksız olma.ayda illaki 3-4 gece uyuyosundur cannımmmmmmm kadınlık halleri bu mecburen yaniii...sen en iyisi bi tane i pod al ve dinlerken uyu.allah rahatlık versin canımcımmmm :teselli:

aman amannn ii uyu fırsat bu işte.şimdide sen güldürdün valla beni onlar yukarda oohhhhhhh sen altta ağlamaca... sırnaşık şey ama o kadarda haksız olma.ayda illaki 3-4 gece uyuyosundur cannımmmmmmm kadınlık halleri bu mecburen yaniii...sen en iyisi bi tane i pod al ve dinlerken uyu.allah rahatlık versin canımcımmmm :teselli:

canım ayda 4-5 gün falan hiç ses cıkmıyor.hakkını yememek gerek -tatlicadiarzu- .ama diger günleri hiç sorma -tatlicadiarzu- bende uyuyum ses yokken.sanada Allah rahatlık versin canım.öptüma.s.

kızlar benim üst kat komsumla ilgili bi sorunum var..aslında özel hayata sonsuz saygım var ama yetti artık.ne uyku kaldı nede huzur..

üst kat komsumun yatak odası benim odamın yukarısı..cinsel yasantılarına her gece sait olmak zorunda kalıyorum.öyle bagırıyorlarki uykumdan uyanıyorum..suanda sesler basladı deli olucam ya..adam karısına küfür falan ediyo..fantazileri genis yani..ama artık midem kaldırmıyor..saatlerce onlar yüzünden uyuyamıyorum..bide 5 tane cocukları var onlar nasıl uyuyor o seste anlamıyorum.işe gidiyorum ve sabah erkenden uyanıyorum..onlar yüzünden günde 2-3 saat anca uyuyabiliyorum.uykusuzlukta hasta etti beni.salonda yatıyım diyorum olmuyor.salon E5 yolunun üzerinde ordada araba,kamyon gürültülerinden uyuyamıyorum.cok kötüyüm..özel hayata saygım sonsuz ama bu kadarda abartı olmazki.annemde cok rahatsız oluyor ama kırgınlık olur komsular arası küslük olmasın diye sesini cıkarmıyordu.sabır ediyoruz ama canımıza tak etti...onlara söylesem ne diyebilirim..nasıl söyleyecegim..acayip utanıyorumda..nasıl cözebilirim bu konuyu?

Ayyyyyyyyyyyy bunun ne illet bişey olduğunu yaşayan bilir aynısı benimde alt komşum ve yeni evliler...ve sadece kadının sesi çıkyor ama olmaz böyle bişey kardeşim...Ben evli olmama rağmen tahammül edemiyorum...-tatlicadiarzu-
Ramazan ayında bile gece gündüz işbaşında idiler...herkesin görüşüne saygım var elbette ancak bu kadar aleni olunca insan çıldırıyor..:kızgın:
En sonunda annesini aradım ve durumu anlattım ayıp belki kızın gece gündüz durmuyor demek ama canımıza tak etmişti artık ..annesi ne dese beğenirsiniz şakalaşıyorlarmış..:1shok:.eeeeeeeeee pes yani şakalaşmayla diğerini ayırt edebilecek kadar büyüdüm dedim..
şimdi yüzüne bakmıyorum valla ..Çok üzgünüm çoook

:roflol::roflol::roflol::roflol:
Olayın vehametini bir yana bıraktım yorumlara koptum:roflol: uzun zamandır bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum, o çifte gelince bariz sapıklar belli, başkalarının onları duymasından zevk alıyorlar, ama onları duymaktan insanlar zevk almıyor kapılarına dayanıyor artık, bu kısmada yüzsüzlük denir herhalde, bencede polisi arayın polis bi kaç kez eve gelince ve merkeze gidince belki sesleri kesilir biraz Allah yardımcınız olsun, evdeki 5 çocuğa yazık potansiyel sapık yetişecekler aileden eğitimli:1no2:

Ayyyyyyyyyyyy bunun ne illet bişey olduğunu yaşayan bilir aynısı benimde alt komşum ve yeni evliler...ve sadece kadının sesi çıkyor ama olmaz böyle bişey kardeşim...Ben evli olmama rağmen tahammül edemiyorum...-tatlicadiarzu-
Ramazan ayında bile gece gündüz işbaşında idiler...herkesin görüşüne saygım var elbette ancak bu kadar aleni olunca insan çıldırıyor..:kızgın:
En sonunda annesini aradım ve durumu anlattım ayıp belki kızın gece gündüz durmuyor demek ama canımıza tak etmişti artık ..annesi ne dese beğenirsiniz şakalaşıyorlarmış..:1shok:.eeeeeeeeee pes yani şakalaşmayla diğerini ayırt edebilecek kadar büyüdüm dedim..
şimdi yüzüne bakmıyorum valla ..Çok üzgünüm çoook

şakalaşıyorlarmıymış laelaelaelaelae cocuk bile inanmaz bu söze laelaelaelaelae iyi yapmışsın canım aramakla belki kadın kızına söyleyince kız utanmıstır..eger bizim üst kat komsu gibi utanmayan biriyse o zaman durum zor cünkü ne desen anlamıyorlar :1no2: bekarım ve o tür sesleri duydukca midem kalkıyor ıyy igrenc :mymeka:

bizde komşularımızdan yana pek şanslı bir aile değiliz maalesef...
bir zamanlar üst katımızda bir aile vardı gelin-kaynana beraber yaşıyorlarda birde görümce var tabii
duvarlar ince olduğu için sanki yanımızda olup bitiyor olay her şeye şahit oluyorsunuz
saçma sapan sebeplerden dolayı kaynana ve görümce bi döverlerdiki gelini içiimiz acırdı valla
bir süre onlara katlanmak zorunda kaldık
sonra bir aile daha geldi...
adam dünya şampiyonumu türkiye şampiyonumu hatırlamıyorum adınıda bilmiyorum ama boksördü
o da karısını döverdi
onun haricinde 4 çocukları vardı ve müziği son ses açarlardı ee kadında bişey demezdi
ben sonuçta öğrenciydim
sınavamı hazırlanırım ders mı çalışırım hastamıyım hiç umurlarında mı çok uyardım neyseki kısa sürede taşındılar
sonrada yeni evli bir çift taşındı kahretsinki onların yatak odası benim yatak odamın üstü
konu sahibinin anlattığı gibi aynı şeyleri bende yaşadım yani ailecek yaşadık
başına gelmeyen anlayamaz bizi zannederlerki özel hayata karışıyoruz vs..
benim kesinlikle özel hayata saygım sonsuzdur
insan evinde rahat etmeyecekte nerde rahat edecek ama...
edep denen bişey var bu kadarıda olmaz bu özel hayat fantazi falan filan değil
edepsizlik terbiyesizliktir
bir gün sınavım var çok önemli mutlaka geçmem gerek ama ateşler içinde yanıyorum
dedim madem çalışamayacağım bari uyuyum dinleneyim biraz kendime geleyim
sanki benim yatağa girmrmi beklemişler yine başladılar tepinmeye
artık asıl bir ruh haliyse nasıl bir sinir kriiziyse elime oklavayı aldığım gibi tavana vurmaya başladım...
bi taraftanda avazım çıktığı kadar bağırıyorum
"yeter sizden çektiğim nedir bee hayvanmısınız nesiniz insanda biraz utanma arlanma olur hayvanlar bile sizden daha edeplidir vs.."sayıp sayıştırıyorum
sustular ve beni dinlediler tavan bu arada delik deşik oklavanın izi çıkmış malum...
iyi dedim bunu istiyolarmış herhalde sustular sesleri çıkmıyor
tekrardan giridim yatağa uyuyacam
ne yapsalar beğinirsiniz
tv nin sesini son ses açtılar kaldıkları yerden devam bu kez iyice zıvanadan çıktım
siteyi ayağa kldırdım veee
taşındılar
lütfen biraz insanlara değer verelim ve onlara saygı gösterelim bu kadar bencil olmayalım
ne demişler" ille edep ille edep!!!"

valla biz 2,5 senelik evliyiz, üst komşum daha 6 ay oldu evleneli. ses seda yok bazen çok güleriz ama oda geç saatlerde değil. ne insanlar var yahu biraz edepli olmak lazım herhalde. birazda saygı. tabi kimse kimsenin evine karışamaz ama komşu hakkı diye bişey var onu rahatsız etmek olmaz. yalnız yeni evlendiğimde başka evdeydim üst komşum beni dinlermiş sesimizde fazla çıkmazdı ama kadın dinliyormuş bende ona illet oluyordum sonuçta yatak odası bişeylerde yapacaz dimi ama :)))

X