Üst kat komşum ve özel hayatı

kızlar bunlar yine basladı..diger komsuyla kapıya dayanacagız simdi..gazamız mubarek olsun..biz geliyoruzzzz klava:

pc acık eve gelince yazacagım neler oldugunu

senin komsular iyice yüzsüzlügü ele almis,kibarca uyarmak bile ise yaramicakmis...
bide tam isimiz bitmisdi dedi ha:roflol::roflol:

firsati bulmusken kalkma hatta bikacgün:smiley-cool:

fantazi dunyalari cok geniss :roflol::roflol: umarim tekrarlamazlar tam birbirini bulmuslar nasil bisey bunlar anacimmmkaydirigubbakcemile3

puhaha bu ne yaa..kaydirigubbakcemile3
kendılerını fılm sektorune adasınlar..delikafadulden
bunca ortada yasıyorlarken herseyı..-tatlicadiarzu-

la önceden böyle miydi bea...
Böyle enterasan konular oldumu arkadaşa link verilirdi,arkadaşlık ta ölmüş...
tesadüf şuraya girmesem haberim olmayacak....

ay hiç bir konuyu bu kadar gülerek okumamıştım valla..kaydirigubbakcemile3
hayatta ne pişkin insanlar var diyecem ama bunlar pişkinliği aşmış yanmışlar çoktan..
ay siz anlatırken biz burdan dayanamıyorsak onlarla yasayan sızın vay halınıze..
degıl komsuları mahalleyı toplasanz dayansanz kapılarına bunlar gene utanmazlar..
ar damarı catlamıs dıye bunlara denıyor demek..CADIARZU
acaba sahıden öyle bı damarları varmıydı kilülülülülülü

ben bukadar pişkin bir aile olabileceğine inanmıyorum açıkçası hiç normal gelmediler bana sen bunların gerçekten evli olduğuna eminmisin?
hepimiz insanız böyle birşey olsa herkes yerin dibine geçer bence kadında adamda norrmal değil..
arkadaşların dediği gibi birkaç kez polis çağır kavga ediyorlar diye kapıyı çalmaya geldiklerinde sen duyduğuna göre poliste gürültüyü duyacaktır ve müdahale edecektir...
ne ayıp ya milletin ağzıyla bitarafı bir olmuş..

kızlar gece 2.30dan sabah 8e kadar uyudum delikafadulden işe gec gittim bugun süper oldu.uykumu almısım..gece ses yapmadılar..bugunde sessiz olurlarsa kapıya dayanmamızın bi faydası oldu diye ümitlenecegim :bbo:

malesef bu kadar pişkinler işte..ben önce acaba farkında degiller mi ses oldugunun diyordum ama kadına söyleyince tavırlarından anladım farkında olarak yaptıklarının..evli olup olmadıklarını bilemem ama 5cocukları var,arada sırada kadının annesi babası geliyor..böyle düsününcede evlidirler diye tahmin ediyorum..polise sormustuk özel hayata karısamayız demisti ama bidaha böyle yaparlarsa tekrar arayacagız polisi

size ve diğer komşulara böyle cevap veren insanların ileride neler yapabileceğini düşünmek iğrenç.her türlü pisliği yapar bu namussuz insan müsfetteleri.bence artık bunlar işi inada götürür.bir kaç gece sessiz kalıp daha sonra neler yapmazlar.birde yaz geldi artık iyicene cam kapı açık.aman allahımmm..filmlerde ufak 1-2 sahne bile görünce insan ne kadar tuhaf oluyor o seslere de bir de bu kontrolsüz durum ciddeen berbat..insanın psikolojisini nasıl etkilemez yaaa..

evet en yıldırıcısı 155 i aramak.nasılsa her akşam aynı polis gelmeyecek.polislerde bıkana kadar aramaya devam edin.sonunda çekip ifadelerini falan alırlar.yada anne babaları geldiğinde bi akşam onları kollayıp apartmanca toplanıp gidin onlarda şahit olsun bu pisliğe.o kadarda değildir heralde ana babaları.

canım bu zamana kadar sabır etmiştik acaba farkında degiller mi diye ama kadınla dünkü konusmamdan sonra inadına yaptıgını anladım..bizi umursamıyor ama bundan sonra görecek anyayı konyayı..polisi cagıracagız..olmadı itfaiyeyi cagıralımda su sapıkların atesini bi söndürsünler :jeyyar: Çok üzgünüm çoook

Anammm adam bi de "tamam len gidin zaten bitmisti işimiz " mi dedi ?:1shok:
Nasıl bir ahlaksızlık ben utandım burda,midem kalktı
insanlardaki(!!!!!) rahatlığa bakın yaakötükedihüso

oofff süper espri ya tuttum bunu.insana neler söyletiyorlar dimii..çağırcaksın yoldan geçen 5-10 adam.diceksin yukarda böle böle bi iş var bedava die....tövbe tövbeeeeeeeeee...
dayansın adamlar kapıya girsinler sıraya..allahım yaaaaa...neler görcez daha...dinsizin hakkından imansız gelir işte.valla elinizden geleni ardınıza koymayın.çünkü bu iş hem saygısızlık,hem şerefsizlik,hem yüzsüzlük,hemde namussuzluk

valla canım ya insan artık sinirini espriye vururyor,yoksa catlayacagım sinirimden..canım sabah apartmanın asagısındaki market sahibiyle karsılastık o bile duymus olayı..gece neler olmus öyle diye sordu..valla benim anlatmaya utanırım siz onlara sorun dedim..adama tepişiyorlar seslerinden uyuyamıyorum dermişim bide kaydirigubbakcemile3 tövbee utanırım valla..insan özelini bu derece ortaya serer mi anlamadımki.adamıda bi görsen minnacık,sessiz bi tip dısardan..demekki dısarda kedi,evden kaplan oluyor:mymeka:

ahlaksızlık diz boyu gerçektende bir insanın özeli yatak odasından dışarı çıkıyorsa uluorta insanlarının gözünün önünde yaşamalarıda kaçınılmaz gerçektende lalah akıl fikir versin bölelerine sizede yardım etsin arkadaşım

amin canım cok tesekkürler..böyle insanların hiç derdi tasası yok akılları sadece belden asagı calısıyor..

:roflol: ayy ayy ayyyyyy...mahalleye naklen kırmızı nokta yayını.offfff canım valla haklısın..kime ne dersin nasıl anlatırsınn..diyorum ya artık yaz ad geldi cam kapı daha net ..pislikler yaaa....bakalım bu akşam napacaklar valla takip edicem canım yaaa..bu arada yaş kaçç??soğucaksın yaaa daha evlenmeden.. sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…