Üst kat komşum ve özel hayatı

onlar bu kadar ses yapmaya utanmıyorlarsa sizde onları uyarmaya utanmayın bence .uygun bir dille anlatın derdinizi

yuuuhhhhhhhhhhhhhh....nasıl olur yaaaa....inanılır gibi değillll.....son durumu da yaz bize lütfenn..valla ben sinirden çatlamak üzereyim..ev içi işte naparsın.dövsen sen suçlusun sussan rezillik ..ııyyyyyy

anam tam bir komedi yaw bunlar -tatlicadiarzu-
gözümün önüne geliyor şimdi adamlar tekme tokat birbirlerine giriyorlarmış :mymeka:
bu işin sonu karakol vallaha bana öyle geliyor a.s

Su anki durumda polis cagirsaniz birsey yapamiyorlarmi yani???
Bende bu türkiyeyi anlamdim gitti, yurtdisinda bile bu sekil rahatsiz olundugunda polis gelir ve görevini yapar,
türkiyede hersey ayip günah zarrt zurrt ama polis birsey yapamiyor, hayret.

Üstünde genel ev varmis gibi ses dinlemek zorundami insanlar ayip vallah.

Seslerini cep teline falan cekseniz ve bir avukata polise falan sorsaniz haklarinizi, yani bukadar sese hic kimse katlanmak zorunda degil, bunlar resmen sapik, terbiyesizler nasil o couklarin yüzüne bakiyorlar.??

:1shok::1shok::1shok:
demek hala inatla kadın dediğimiz şey gülebiliyo yani bu kadar olabilir yaww :1shok:

kadın manyak anlaşıldı da adam da manyak yaw.
bakarmısınız şu rezilliğe altı üstü şeetcekler memleketi ayağı kaldırdılar

istanbul içinde 3 dairemiz var ve biz 2 dairede oturuyoruz.kadıköydeki dairede kısın kalıyoruz,burada yazın..kadın bize rahatsız oluyorsanız kadıköydeki daireye gidin dedi..3üncü bi evden bahsetmedik orada.yanlıs anlamışsın...

anneme asansörde karsılastık dedim ama annem kızım size gelmiş gibi bi cümle demis bende anneme dedim hatta niye öyle dedin ben ona gitmedim asansörde karsılastık dedim.annemde sinirden ne dedigimimi biliyorum dedi...

yazmalarım garip degil ama siz garip anlamak istiyorsanız orası baska..yeterince sorunum var bide kendimi ıspatlamak zorunda bıraktırmayın lütfen...iyi geceler

kızlar diger komsular kapıyı tekmeleyince actı adam kapıyı.ben evden dinledim sesleri o yuzden tam net duyamadım.adam bagırdı tamam len gidin zaten bitmisti işimiz demez mi bide klava: takk diye kapıyı kapattı..simdi o pis sesler kesildi ama kadın tamam askım sinirlenme falan diyo.sapıkların üstünde oturan kadın görmüs,kadın cok acık bi gecelikle kapıya cıktı bütün erkekler gördü valla dedi :mymeka:

manyaklara bak yawwwww :1shok:

Haklisiniz sizi üzmek flaan degildi niyetim.

Ama simdide yazmisiniz kisin kadiköyde kaliyoruz, biraz önce kisin modada kaliyoruz diye yazmistiniz, eee birde simdi kaldiginiz ev var ise, etti 3?
yanlismi?
yani cok bariz sekilde söledikleriniz tutmuyor, neyse, vardir bi bildiginz.

bu arada bence bunlar normal türk aileside değiller,

mutlaka vardır ileri derecede bir anormallik...

komşuluğunuz yeni ise ,bekleyin çıkar kokusu derim...

hee anladım ben sizin demek istediginizi..moda nerede?kadıköyde...onu diyorum ben anladınız mı..kadıköydeki ev derken modadaki evi bahsediyorum..

söylediklerim tutmuyor mu.hay yarabbim ya.zaten sinirden delirmisim bide yalancı konumuna düstüm iyi mi..valla arkadasım gayet acık ve net anlattıklarım.anlamamak istemiyorsan o baska

Ah Ah diyom ya...böylesi bana gomsu olacahti.....

Biyle dengsizlik ettigi vakit heccc gonusup cene yormazdim...direkt sacindan dudup evire cevire dalardim vallaha...a.s

kızlar sapıklar sesini kesmişken ben uyuyum..ilk kez bu saatte sesleri yok galiba tepkimizin faydası oldu..bide yatarmısım onlarda yine baslarlarmıs :1shok: bu kadar olaydan sonra onlar nasıl insanların yüzüne bakacak merak ediyorum..off berbat bi gün gecirdim insallah bi kac gün sesleri cıkmaz..iyi geceler arkadaslar..cok mutluyum uyuyacagımdelikafadulden

ya başta komık gelıyor da sonra delırıyorsunuz, bız ailecek 2 yıl katlandık bu tarz komşularımıza. en sonunda ne zaman iş pişirseler babam polısı arıyordu. kadını dövuyor oldurcek galıba dıyordu, polısler 3 kere falan geldı, bır kere de karakola göturduler bunları. bı daha ses soluk çıkmadı.adam oldular. bız kuçuktuk babam annem çok utanırdı habıre de sorardık. bu kadın nıye böyle nefes alıyo dıye kaydirigubbakcemile3 annemler kızarırdı,anlamazdık tabı rezaletı.

konuyu baştan sona okudum
uyarınca geçer dedim uyardınız siz suçlu oldunuz
komşularda devreye girerse ii olur dedim
ama yüzsüzlük hat safhada bence bunlarda özellikle dinlenme fantazisi kendilerini afişe etme isteği var resmen
gelelim seyredelim deseniz hayır demeyecekler yani
pes pes pes rezillik bu başka birşey değil
gülsümün şap olayı iimiş :roflol: :roflol:
birde sahiden polis cağarsanız kavga var die 1 2 3 derken belki çözüm olabilir
apartmancak imza toplayıp dilekçe verin detay değilde çok gürültülüler vs die
geçende benimde başıma geldi üst kat komşumdan uykumdan uyandım noluyor die ama allahtan herzaman değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…