Üst kat komşum ve özel hayatı

kız buldum bi kuran cd si koyun yüksek sesle okunsun daha da yaparlarsa çarpılıp kalsınlar artık ne diyim yani:dilcikar:

ay bu kadın rahatsız kesın

canım odalarının lambaları felan açıksa camdan uzanıp bak sonra git şartellerini indir. eğer devam ederlerse kalorifer felan varsa onun borusuna vur. daha çok çıkar ses

ayy hadi kadın manyak belli burdan anlaşıldı da adam da öyle yaaaa...inanamıyorumm..hadi kadının kanında var.....ama adam???bi erkek mahremini bu kadarmı afişe eder.üst komşunun beyi varsa onunla gidip çalın yahu şu zili.bu kadarına da pes yaaa....

yada arayın 155 i.ürt katta feci bir kavga var die.çalın zilini poliler falan rezillik olsun..polis illaki açtırır o kapıyı.yok kavga etmiyoruz deseler polis zaten anlar o saatte naptıklarını yeterin falan deyin... o kadar gürültü geldi dersiniz sizde.apartmanda duyar sesi böylece belllki utanırlar bir nebze..

hay allah ya aklımıza neler neler gelio.tövbe tövbeeeeeee

sen alt komşunu da uyarırsın olmazsa durumu anlat ona da napıcan bunlar sen kızdıkça coşuyo.yakında gelip sizin daired yapıcaklar nerdeyse

yarın alt kat komsumuza anlatıyım durumu öylelikle uyguluyum bu fikri.simdi onlarda uyanır ayıp olur..bide bebekleri var kıyamam valla sikayet etmeden önce bu kadar abartmamıslardı.yani en azından inat eder gibi sarkı falan söylemezdi.ya ben anlamıyorum nasıl rahat ediyorlarki biz onların sesini duyunca..!acaba seslerini duydugumuz için mi bu kadar abartıyorlar..

kızlar bunlar yine basladı..diger komsuyla kapıya dayanacagız simdi..gazamız mubarek olsun..biz geliyoruzzzz klava:

pc acık eve gelince yazacagım neler oldugunu

kesinlikle öyle tabi.bunu bi zevk haline getirmişler anlaşılan.zaten normal olmadıkları her halinden belli bunların.ve bu karı koca anlaşmalı yapılan bi iş .çocukları da kasıtlı yolladılar zaten rahatca bağırmak için.

:roflol::roflol::roflol:karnim agriyo gulmekten

aynen yaaa.Kızlar Allah iyiliğinizi versin emi sırnaşık şey
gece vakti işe bak yaasırnaşık şey

Ama cidden sinir bozucu bişey uykusuzluk nedir iyi bilirim
Bunların ki özel hayattan çıkmış kamuya açılmışlar :mymeka:
Belli ki görgüsüzler laftan anlamıyorlar
onların üstünde oturan komşunuzun eşi devreye girsin bence..
Medeniyetten nasiplenmemişlerle anladıkları dilden konuşcaksın:1closedeyes:
biraz heyyt höyyt yapsın komşunuzun eşi Çok üzgünüm çoook

ayyyy inanmıyorum yaaa adamdaki mideye bakk töbe töbeee karısının çıkardığı sesleri bütün apartmana afişe ettiler sapık bu insanlar yaww

geldim kızlar...hemen anlatıyım..

bunlar tam sapıtmısken dayandık kapıya..ben,annem,sapıkların üstünde oturan komsu ve eşi basladık zile basmaya..biz apartmanın içinde sesli konusunca bi kac komsuda cıktı..meger diger komsularda duyuyorlarmıs sesleri.bi kac uyarmıslar adamı ama adam umursamamıs.neyse işte zile bastık acmıyorlar.sonra adam iceriden bagırdı..gelmiyim oraya..........diye bi küfür etti.o küfür edince komsuların eşleri bayanlar siz eve girin biz hallederiz dediler..biz geldik onlar yukarda hala zile basıp kapıyı tekmeliyorlar..ve kadın hala gülüyor..ya bu kadın nasıl bi anne ben anlamıs degilim.bi kadında hiç mi utanma duygusu olmaz ya

Inanilacak givi degil , ne terbiyesiz sey bunlar, insan en azindan cocuklarindan utanir be bu ne???

Bir bulut olsam sana birsey sorcam,
ilgimi cekti, e5 modadan gecmiyor diyorsun, ama biz baska evde kaliyoruz diyorsun, kadin sana kadiköydeki evde kalin diyor, sen de biz baska evde oturuyoruz diyorsun, istanbul icinde 3 eviniz var ve siz mevsimine göre evmi degistiriyorsunuz??? Buda güzel:))))

Ayrica kadini asansörde gördüm konustum diyorsun, sonra annem kadina dedi ki kizim size gelmis, sizde böle böle tepki vermisiniz dedi diyorsun.

yazmalarin biraz garip geldi bana, ilgimi cekti, belki uykusuzlukdan olmusdur...:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…