Üsküdar çiğ köfte buluşma

Shevvall

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
943
29
......................................................

Son düzenleme:
............................................................

Son düzenleme:
imageshack çok ağır ilerliyor ancak bu kadar yükleyebildim.bu arada bu katılımı hazırlayan ve bizim o nefis çiğ köfteleri tatmamıza neden olan xkimyagerx arkadaşımıza çok teşekkür ediyoruz.ve tabi katılan arkadaşlara her şey çok güzeldi..kaydirigubbakcemile2

resimlerin birtanesini gördüm gerisinide görmüyeyim çiğ köfte hastasıyım keşke gelmeyenlerin yerine ben gelseydim çok harikasınız sevgiler dosluğunuz daim olsun

dostluğunuz daim olur inşallah. resimler de çok güzel, diğer resimleride merakla bekliyorum doğrusu

Allahııımmmm çok güzel bir gün geçirdim öncelikle Kimyagerx arkadaşıma çok teşekkür ediyorum:1hug:a.s. köfteler nefisdi ortan çok güzeldi (hayatımda yediğim en güzel içli köfteydi yaaa)cokacimcoookcokacimcoook
Gelen arkadaşlar ısırgan otu ve şevval ( çok tatlı sanki yıllardır tanıyormuşum gibi sıcak bi muhabbet oldu aramızdaa.s.) geldikleri için teşekkür ediyorum onlaraa.s.
Isırgan otu arkadşımda çok güçlü bir bayan gibi geldi bana çok sağlam bir yapısı var ve çok sıcak kanlı dünya güzeli bir kızı vardı (Allah bağışlasın (yaramaz birazzz) ) Kimyager oofff onun bebişi vardı minicikkk çok güzel ağırladı bizi ona ayrıca teşekür ediyorum buluşmayı ayarladığı için...
Kimyageri de çok sevdim içden bir arkadaş çok memnun oldum hepinizi tanıdığıma
Gelemeyenler çatlayıııınnn çok eğlendik yaww:sm_cool::dance:
Bence kimse bahane üretmesin çünkü ben kalktım bir acele hazırlandım ama nasıl bir yağmur vardı çıkamadım kimyagerx arkadaşla sürekli konuşuyoruz ama... gelen varmı yok mu hava nasıl diye sonra tam ben vazgeçmişken baktım hava açtı pc yi açtım şevval ben çıkıyorum diye yazmış dedim ki 2 kişi de olsa gidicem ben SÖZ VERDİM çünkü kalktım Eminönünden gittim buluşmaya çok da keyif aldım insan isterse gelirdi diye düşünüyorum... Kimse gelmez derken Isırgan otu arkadaş kalktı o yağmurda kızıyla beraber geldi... neyse bizim için çok güzeldiiiiii tekrar görüşelim kızlarrrrr:enbuyukkk:
:

Son düzenleme:
ısırgan otu seni fotodan da olsa tanıdığıma çok sevindim, çok güzel bir bayanmışsın

Bu resimdeki arkadaş ısırgan otu ve tatlı kızıııııışutarafagitti
Maşallah diyorum Allah nazardan saklasın yemekde hiç ayrım yapmıyor ben o yaşta acılı çiğköfte yiyen tek çocuk biliyorum oda ısırgan otunun sevimli kızı taze nane bile yiyor yaaa Öpülecek çocuk vallaŞenizŞeniz tekrar diyorum Allah nazardan saklasın

Şevvall arkadaşım emeğine sağlık resimler güzel görünüyorşutarafagitti a.s.a.s.

Kızlar geleli saatler oldu ama bir türlü yazmak istemedim.benneyaptımki Yani evet çok güzel vakit geçirdik o ayrı ama böyle olmamalıydı.:uhm: Birbirimizi bu kadarmı kale alıyoruz yani. Benim bugünkü buluşmadan çıkarttığım sonuç bu. Sanal arkadaşlıklar sanal kaldı. Demekki gerçeğe dönüştürülemiyormuş öylemi düşünmeliyim yoksa herkesin kendine göre bir grubu var da kişilere göremi buluşuluyor.:1no2: Liste en son 17kişi ile güncellenmiş hadi bunun içinden 5 kişi gelmesin hadi 10 kişi gelmesin. Böyle birşey yok ya şaka gibi.Bu listeden 4 kişi orada. Öylede yazılıyorki bak" kesin geliyorsun tamammı, ben de kesin ordayım "vs. Ama gele gele 4 kişi. Ben toplantıyı atlattım sırf sizlerle tanışabilmek için "kesinlikle geliyorum oradayım" dedim ve ismim listenin 2. sırasında gelmemezlik yapamazdım açıkçası. Ama ilk buluşma randevusunda sükutu-hayale uğradım.:çok üzgünüm:

Her neyse canınız sağolsun. Gelen arkadaşlarıma çok teşekkür ediyor öpüyorum onları. ŞenizBu buluşmayı düzenleyen arakadaşımız xkimyagerx'ede ayrıca teşekkür ediyorum bebişini de buradan mıncıklıyorum. Yanında iken elimi bile süremedim çok küçük çünki. Ama sanaldan istediğimi yaparım dimi.kaydirigubbakcemile3 İstediğini söyleyebilmek gibi. :sm_cool:

Tekrar yeni bir buluşmada buluşmak üzere.kaydirigubbakcemile

ısırgan otu seni fotodan da olsa tanıdığıma çok sevindim, çok güzel bir bayanmışsın

Canım teşekkür ederim o senin gönlünün güzelliği.a.s.a.s.a.s.
Kısmet belki birgün yüzyüzede tanışma imkanımız olur bellimi olur, benim memleketimde yaşıyorsun zaten. Göynük'e geldiğimde çalıveririm birgün kapını benim sağım solum belli olmaz çılgınımdır biraz.

hani bana hani bana bayılır çig köfteye gelirim çiğ köfte için:)))))))

çok güzel bir gün geçirdiğinizi görüyorum. hepiniz çok tatlısınız. çiğ köfte başlığını görünce,, bu buluşmanın yazılarını daha bir dikkatli okumuştum. çiğ köfteyi , çok severim... birde baktım ki,ooo. çok kalabalık olacaksınız. bakalım nasıl sığacaklar lokantaya demiştim,kendime.... ama 4 kişiyi görünce çok şaşırdım ben de.... çok gelirim diyen vardı....ama sizler çok eğlenmişsiniz belli. hepinize antalyada yaşayan bir istanbullu olarak çok selamlar ve sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…