Üsküdar çiğ köfte buluşma

Canım teşekkür ederim o senin gönlünün güzelliği.a.s.a.s.a.s.
Kısmet belki birgün yüzyüzede tanışma imkanımız olur bellimi olur, benim memleketimde yaşıyorsun zaten. Göynük'e geldiğimde çalıveririm birgün kapını benim sağım solum belli olmaz çılgınımdır biraz.:eek:

Başımın üstünde yerin var tatlımŞeniztabi ki seve seve seni misafir ederimsırnaşık şeyhem senin kızla benim büyük oğlan iyi anlaşırlar gibi geliyor bana:eek:

resimler silindi

ısırganotum emınmısın bu kız senınmı :))))) senden güzelde heheheh allah uzun ömürler versin dün varya cenaze evınde aklım hep sızdeydı acaba kackısı geldı kımler geldı dıye ama kısmet ıste annem gelıyo belkı gelemem derken herşeyın hayırlııs napalım e bukadarmıydınız yomku daha gelen yahuuuuuuu

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar geleli saatler oldu ama bir türlü yazmak istemedim.benneyaptımki Yani evet çok güzel vakit geçirdik o ayrı ama böyle olmamalıydı.:uhm: Birbirimizi bu kadarmı kale alıyoruz yani. Benim bugünkü buluşmadan çıkarttığım sonuç bu. Sanal arkadaşlıklar sanal kaldı. Demekki gerçeğe dönüştürülemiyormuş öylemi düşünmeliyim yoksa herkesin kendine göre bir grubu var da kişilere göremi buluşuluyor.:1no2: Liste en son 17kişi ile güncellenmiş hadi bunun içinden 5 kişi gelmesin hadi 10 kişi gelmesin. Böyle birşey yok ya şaka gibi.Bu listeden 4 kişi orada. Öylede yazılıyorki bak" kesin geliyorsun tamammı, ben de kesin ordayım "vs. Ama gele gele 4 kişi. Ben toplantıyı atlattım sırf sizlerle tanışabilmek için "kesinlikle geliyorum oradayım" dedim ve ismim listenin 2. sırasında gelmemezlik yapamazdım açıkçası. Ama ilk buluşma randevusunda sükutu-hayale uğradım.:çok üzgünüm:

Her neyse canınız sağolsun. Gelen arkadaşlarıma çok teşekkür ediyor öpüyorum onları. ŞenizBu buluşmayı düzenleyen arakadaşımız xkimyagerx'ede ayrıca teşekkür ediyorum bebişini de:emir_bebek: buradan mıncıklıyorum. Yanında iken elimi bile süremedim çok küçük çünki. Ama sanaldan istediğimi yaparım dimi.kaydirigubbakcemile3 İstediğini söyleyebilmek gibi. :sm_cool:

Tekrar yeni bir buluşmada buluşmak üzere.kaydirigubbakcemile

ah canım benimmm güzelim ben ıkı buluşmay akatıldım herikisindede 5-6 kişiyı gecemedık ki liste 20 lere cıkmıstı bunı beklıyordum dende hani cimcime ,ebrulisultan neden katılmadı anlamdım onlar mutlaka gelırdı yoksa ahha ahhh ne guzel gecıyor oysa toplantılar :KK43: üzme kendını gelmeyenler kacırmıs güzellikleri tabııkı bırde ben gıbı gelemyenler var:KK43:(oda kader işte :1hug:

ısırganotum emınmısın bu kız senınmı :))))) senden güzelde heheheh allah uzun ömürler versin dün varya cenaze evınde aklım hep sızdeydı acaba kackısı geldı kımler geldı dıye ama kısmet ıste annem gelıyo belkı gelemem derken herşeyın hayırlııs napalım e bukadarmıydınız yomku daha gelen yahuuuuuuu

Çok üzgünüm çoook:nazar: malesef canım sadece 4 kişi katıldı ama biz yinede çok eğlendik:dance::sm_cool:sositososito

Valla hastanede bunu tutuşturdular elime ne bileyim bu çirkin kız :emir_bebek:senin diye. Ben de aldım büyütüyorum işte.kaydirigubbakcemile3
Eee benden güzel tabikii ama babası güzel işte naparsın.hihoyyythihoyyyt Bende onların güzelliğiyle idare ediyorum şekerimm heh he.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Güzelim sen istinasın sana lafımız yok zaten mazeretin belli. Mazeretin olmasa eminim orada herkesten önce sen bekliyor olurdun. Oysaki sana sarılmayıda çok istiyordum biliyorsun dimiii....:1hug::1hug:

kızlar o içli köfteyi hanginiz yaptı karar veremedim hala....fisfisfis
ona göre ne kadar leziz olacağını söyliyecektim....sizi gidiler hazır dimi...ben şip diye anlarım hemen..:CüvCüv:
ama yinede çok lezizler sizlerde çok hoşsunuz yemek bahane sohbet şahane...tüh keşke urfada buluşsaydınız köfteyide yerinde yemek güzeldir.a.s

ayyy ben çok istemiştim ama bebeğim hastaydı senağlama senağlama gelemedim şimdi resimlere bakınca gelemediğim için daha çok üzüldüm.:nazar: ben isterimki burdakii dostluklar sadece sanalda kalmasın.imrendim sizlere kızlar....

çok sevindim sizin adınıza..resimlerde çok tatlısınız..ben çalışmasaydım kesin gelirdim başka sefere inşallah bir dahaki buluşmayı akşam saatlerine ayarlayın kızlar olurmukaydirigubbakcemile5

valla ben de o yağmurda bebeğimi çıkarmaya güvenemedim çünkü kışlık kabanını daha almadık arabamızı gecen hafta sattık otobüslerde hasta ederim diye korktum. kısmetten öteye de gidilmez. zaten kesin gelicem diyemiyordum ama gelmek istiyordum. bazı arkadaslar gönül koymuş tanışmak isterdim ama herkesin önceliği farklı işte...

çok sevindim sizin adınıza..resimlerde çok tatlısınız..ben çalışmasaydım kesin gelirdim başka sefere inşallah bir dahaki buluşmayı akşam saatlerine ayarlayın kızlar olurmukaydirigubbakcemile5

Canım malesef akşam saatlerinde yapılacak olan buluşmaya kimse katılmaz:1no2: yani ben öyle tahin ediyorum:1closedeyes: ya cumartesi olur ya da hafta içi ama hep öğle saatleri akşam herkes evinde eşiyle çocuklarıyla oluyor pazar günü de aynı tabi ki:kahve:

çok tatlisiniz afiyet olsun bayanlarrr allah dostluğunuzu daim etsin kizlar

bu ne güzel bir buluşma böyle,
hepiniz çok şekersiniz...
dostluğunuz daim olsun...
bu arada çiğ köfteye bayılırım ben...
sevgiler...

X