Unutma Beni - Fox Tv

Aaa ne kadar kısa sürmüş şimdi evli mi acaba bir anda şişti karnı ilk hamile rolünde baya sürmüştü karnını büyütmeleri.

Ya bu selim beni korkutuyo bi haltlar çıkıcak . Ali almanyadan gelse ilkaya tekrar dönse adi ali gitti gıcık sinsi kızla evlendi. Asuyada acayip sinir olmaya başladım rauf diye yırttı kendini şimdi onu beğenmiyo .

Berivan Özyiğit 03 Mayıs 1982 Ankara doğumludur.
Eğitimini Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera anasanat dalında tamamladı.

Berivan Özyiğit Orhan Özyiğit´le evli olup şu anda ´´Unutma Beni´´ adlı dizide ´Emine´ rolünü oynamaktadır.

nette böyle bir bilgi yer almakta...

bence de gerçek hayatında hamile,doktor da hamilelik riskli dedi ya sanırım senaristler emineyi öldürüp çıkartıcaklar diziden
ayyyy ne meraklıyız ya hamileyse hamile işte

Hikmet amcaya bak ya bu yastan sonra töbe töbe asu kafayı sıyırdı çulsuz kaldı bakalım napıcak gıcıkların kraliçesi. İlkayın dedektiflikleri çok sıkıcı olmaya başladı. En çok istediğimde eminenin küçük deryanın annesi olduğunu öğrenmesi. Of oooof.

ben d eilk kez bugün farkettim eminenin yüzü gözü bayağı şişmiş hamile mi dedim okdum siz de öle yazmışsınız ama bence boşanmadılar ben geçe okuudm evli yazıyodu vikipedi de evet inş öğrenir kendi çocuğu olduğunu

eminenin hamile olduğunu aylar önce anlamıştım. yani gerçek hayatta.

herhalde en saf başrol oyuncusunu seçseler bizim ilkay açık ara öne geçerdi. maria mercedes'i geçti bee... inanın o ev çıkınca kanal değişiyorum. zelihası selimi hep sıkıcı...

ama artık ali ve esralı bölümler büyük tat veriyor. o rezilin asıl yüzü çıktı sonunda. hep ezik rolündeydi ama taa o karnındaki hiç gelişmeyen alınması gereken embriyoyu ilkay yüzünden üzüntüden düşürme ayağına yattı ya o zaman tiksindim. ali ha öğrendi ha öğrenecek derken aylar geçti.

asu hak etti. hak ettiğini yaşıyor. rezil kadın...

ilkayın ve hikmetin olduğu sahneleri izlemiyorum çok sıktı ya bide türker çıktı,hele selimin sürekli sinirli konuşmaları ilkayı yüz kere suçladı yüz kere özür diledi hep aynı şeyler tekrarlıyor birbirini,bu arada emine doğurunca çıkacakmı merak ediyorum kadının doğurması yakın gibi,asuya sinir oluyodum şükürki rauf öğrendi umarım daha beter olur,artık alide tamamen dönsün bide bu ilkay selimle uğraşacağına birazda zeynepi arayıp sorsa çok güzel olacak bi kere bile kadının kızını arayıp sorduğu yok telefon bile açmıyor ne işse derdi günü selim oldu kadının

hiç sorma...
dizi bazen tıkanınca ortaya bir olay atıyor ama arkası gelmiyor. zeynebin lösemi olması da aynı. anne babaya bak, kızın arada ateşlenmesi dışında bir sorun yok maşallah.hele kaç haftalar aylar geçti zeynepten konu açılmadı.

ilkay güya msn den izliyordu arada zeynebi. ali kaç diyar gezdi, ilkay aylardır merak etmedi mi kızını?

kızzz bu arada bizim meltem vardı ya, sonunda öldü de kurtulduk hani, işte o stv de şefkat tepeye geçmiş. terörist başı rölünde

zaten paçasından anarşistlik akıyordu.

ayy güldürdün beni zaten paçasından anarşistlik akıyordu evet ilkay kızını ramaz oldu bi günseti bassak

Emine doğurdu doğuracak o ne karın öle baya şişti eli yüzü . Bu sezonuda kapatmak için ilerletmiyolar diziyi galiba valla bazı günler izlemiyorum artık nasıl olsa bişey kaçırmıyorum diye.

asu sonunda hırsızlık da yaptı. acımıyorum işte. aferin raufa da. çekip vursa bu kadar öldüremezdi onu.

esra pisliği yüzünü ortaya koydu yine.

asu sonunda hırsızlık da yaptı. acımıyorum işte. aferin raufa da. çekip vursa bu kadar öldüremezdi onu.

esra pisliği yüzünü ortaya koydu yine.

tam melteme uygun bi rol olmuş o zaman cidden kadın kötülük abidesi gibiydibu arada alide hak etti valla tüm başına gelenleri esrayı hemen yatağa attı yangından mal kaçırır gibi evlendi,çocuğun velayetini aldı ee noldu sonra esranın çıktı işte gerçek yüzü annesi babası kabul etseydi alinin yanına bile dönmeyecekti,hele asuya hiç acımıyorum başına ne geliyosa müstehak valla yaşasın raufkötü rauf geri döndü sonunda ilkaya yaptığı gibi işkenceler filan yapsa aslında borisi getirip daha süper olrdu benceilkayında aptallıklarına tahammülüm kalmadı sinir şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…