Unutma Beni - Fox Tv

Aynı fikirdeyim eski oyuncuları özledim , ama Ceylanın konuşma stili çok şirin her ne kadar sinir olsamda ona :)

Hey Allah'ım şimdide Esra hamile
Ali de tuttuğunu hamile bırakıyor
İşin sırrı ne acep
:26:
Ama sıktılar artık ya valla
Helede Ali'nin ikide bir İlkay'ı
Suçlayıp sen kızını bırakıp gittin
demesinden gına geldi

Sanki kendininde yemediği halt kalmadı
Bide Esra'ya demesin mi sen İlkaydan
daha çok sahip çıktın zeynep'e diye
orda dellendim iyice uyuz şeyy
Hee bide şu Volkan ve Gülaser'den nefret ediyorum
Emineye de üzülüyorum yazık hep dışlanıyor

Zeynep şanslı çocukmuş ha bire ana değiştiriyor çocuk
Hey Allahım ya
Annem izliyor diye izliyorum bende
Esra da hamile kalmış
Şimdi zeynebi dışlayacak görürsünüz
Kötüleşmeye başlar yavaş yavaş...

Hehe yazık kızcağız
yaa öylemi olacak hiç aklıma gelmemişti
ama bu Esraya güvenmiyorum evet
kötüleşecek gibi bi his var içimde
ali ilkayı mumla arar inşallah

İlkayın yurtdışına tedaviye giderken ne diye aliden boşandığını anlamadım gitti.

Yaa tamam tedavi olmak için git işte boşanıpta gitmenin ne anlamı var geldiğinde alırdın alinin gönlünü ama sen illa boşanacağım diye tuttur geldiğinde Aliyi aynı yerde bekle.. Olduuuuuuu..

Ama aliyede sinir olmaya başladım artık.. O da çok masum sayılmaz hani... Ama öyle görünüyo ki esra ve ali diye bişey olmayacak..

Esra bi anda bambaşka insan olup çıkıverecekk..

Amannn be bu dizi eskiden de entrika doluydu ama son bölümlerde dozu kaçtı iyice..

Aslında ben hem aliye hemde ilkaya kızıyorum ilkaya kızdıgım nokta yurtdışına tedaviye giderken çocugunu bırakıp gitti oysaki zeynep hastaydı o an keşke onu bırakıp gitmeseydi ilkay yurtdışına giderken kendini düşündü kızını düşünmedi ona sadece o konuda kızıyorum aliye ise her konuda aslında ilkayla ne zaman arası açılsa hep çareyi başka kadınlarda arıyor esra şimdi hamile ya merak etmeyin yakında onun çocuguda kaybolur emine bebegine kavuşur sıra esranın bebegine gelir bencede esra şimdi olmazsa bile bir kaç hafta sonra oda kötüler kervanına katılır asu ve erdem ikisi birbirine aşık olacak bakalım çiğdem ne yapacak yine kötümü olacak aslında ali ve ilkay bu haldeyse bunun sorumlusu çiğdemdir başta alinin eniştesi oldugunu bilmiyordu ama ögrendikten sonra yapmadıgı kalmadı o yüzden benim gözümde şuan tek suçlu çiğdem dir volkan ve güleser zaten ayrı birşeyler emine yıllarca babasız kalmış sahipsiz kalmış kıza nasıl davranıyorlar reyhan emineye çekmiş annesine hiç çekmemiş.

bu dizide aliyi suçlayanları anlamıyorum mıymıy olan birisi varsa oda ilkay ali onun iyileşmesi için elinden geleni yaptı neler nelr yaptı ama bi türlü ilkayın şımarıklığını yenemedi en sonunda yurt dışına gitmesiyle ipler koptu..ee alide ömrünün sonuna kadar ilkay diye ölecek hali yoktu fazla naz aşık usandırır vede öyle oldu..

aynen aynen asıl sümsük ilkay

bugünkü seneryoya çooooooook çok sinir oldum o bebeği odada yalnız bıraktırdılar katıla katıla ağlattırdılar bebeğin gerçek annesinede saydırdımm...

Dizi bildiğin kendini tekrar ediyor
Dna testleri dalavere sonuç değiştirme
Ne ararsan var
Polisiye dizisi mübarek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…