Unutma Beni - Fox Tv

erdemin otel odasındaki kapısına gittiğinde çiğdemin kabanı yeşildi sonra aşağı indiğinde kırmızı oldu farkettinizmi.

geçen seneye kadar bütün bölümlerini kaçırmazdım ama artık bıktım yaa:) denk gelirsem izliyorum yinede güzel bir dizi

yıllardır denk gelirsem izlediğim diziyi bu sezon kaçırmaz oldum:)baya heyecanlı ilerliyor.aliyle asu ne pis insanlarmış yahu:)eskinin kötüsü raufcum melek oldu bunlar kötü oldu.bugün ali pişman olacak sandım ama malesef hakettin deyip sinirlerimi zıplattı.şeker halaya da bulsalar birini artık.yazık bu hayırsızlarla uğraşa uğraşa helak oldu kadın.emine nin yeni ailesinin olduğu sahneleri izleyemiyorum bir tek.çok sıkıcı gereksiz.izlemiyor musunuz hanımlar diziyi nerelerdesiniz?

İyice saçmalamaya başladılar
Asudan nefret eder oldum sanki kendi çok dürüstmüş gibi
Salak Rauf'u resmen aldatıyor
Ali işin cılkını çıkardı iyice İlkay'a üzülüyorum zavallıcık
Esraya uyuz oluyorum zaten sinsi sinsi nasılda gülüyor kötü kadın
Süpermen Şerif'e diyecek hiçbir şey bulamıyorum
Ceylan o kadar kötülük yapıyor oyun çeviriyor
Yahu bir taneside ortaya çıkkmaz mı pes yani
Emineyle Gülaser ve Volakn üçlüsünün sahnelerine sinir oluyorum
Çok anlamsız ve saçma
Bende bu kadar karaladım diziyi Hala oturup ziliyorum

ali almanya'ya gitmekten vazgeçek mi acaba?özgür'ün nette konuştuğu kişi kim acaba annesi olabilir mi?

Asu çok fena kafayı taktı Erdem'e.Erdem'le Çiğdem arasında bir şeyler olursa Asu ortalığı birbirine katacak gibi görünüyor.
Gülten'in oğlu çok ufak değilse eğer İlkay'la aralarında bir duygusallık olur.Yeni bir aşk mı doğuyor diye biz fani izleyiciler heyecan yapınca Ali Bey
Almanya'dan gelir.olaylar olaylar....

emine gerçektan hamile galiba sürekli bol şeyler giyiyor,karnıda belli oluyor. dikkatini çeken varmı

Asu iyice işin suyunu çıkardı..
Bence Asu hamile Erdemden..Raufta bunu ortaya çıkarcak Asuyu kapıya koycak..
Sonrada rauf ortalığı boş bulunca İlkayı alır gene..Ali kıskanır..Herşey başa döner kızlar ..ayhhh bayılazam..
hep aynı terane..

asu höt höt ilkaya bağırıyordu namusdan bahsediyordu kendi işin pisliğini çıkardı ypayalnız kalacak

birde şu reklmlara çok kızıyorum diziden çok rklam var

Kızlar emine gerçekten hamile galiba daha bu hamilelik mevzusu yokken karnnın şişliği dikkatimi çekmişti hamile mi acaba demiştim. Emine rolündeki berivan özyiğit orhan özyiğit ile evli. Orhan özyiğit daha önce unutma benide ilkayı kaçıran bi yabancı adam vardı rauf tutmuştu adını unuttum o roldeki adam.

boşandılar diye biliyodum

onlar boşanalı çok oldu berivan düzgün mü ne soyadı sonra bi başkasıyla evlendimi bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…