Unutma Beni - Fox Tv

aynen ya bende aynı şeyi düşünmüştüm kesin nazlı dedim ama bakalım ne çıkacak
yanlız nazlı çıkarsa eğer çok saçma olur o yolda nazlının ne işi var aliyi mi takip ediyor derim. Gerçi senaryo yu bazen saçmalıyorlar bugün özellikle ilkayın olduğu sahneye sinirim bozuldu tam çıktı derken o kadın tekrar kapattı onu içeriye ceylana hiç birşey olmuyor nedense bazen sinir oluyorum kaptırıyorum kendimi o yüzden bu dizide her şey olabilir

pekı bu emıne-ceylan olayı ne arkadaş ya ben anlamadım......emıne ceylana ne dedi acaba? ceylan tutuştu.yoksa emıne gördü mu ceylanla kenanı?

sanırım gördü ama görse kaç yazar ceylanın kafası şeytanlığa çalışıyor emine hala mıy mıy biraz ortama ayak uydur da şu ceylanın hakkından gel demi ama nerdeee

son 2 bölüm arkadaşlar sezon finaline rauf asuyu vurdu sonunda türkerde ilkayı bulacak,korkarım bu dizinin hiçbi zaman sonu gelmeyecek hiç final olduğunu göremeyeceğiz oyuncular bu dizide yaşlanıp ölecekler gibi geliyor ilk başta şekerle kardeşi sonra diğerleri artık oyuncu kadrosu yenilenerek nesilden nesile aktarılacak nasılsa uydurup uydurup yazıyorlar,eminede çıktı zaten sözde hapisteyken öldürecekler onuda valla dayanamıyorum şu diziye ama senelerdir acaip bi bağımlılık yaptı izlemeden yapamıyorum

Uzadikca uzadi ama izliyorum arada uzun zaman izlemesemde birsey kacirmiyorum.hemen anliyorum konuyu.Kenan cok pislik ya . Bebegi kuvete koydu suyu acti taamm canii adam.serif kurtarir umarimmm

Uzadikca uzadi ama izliyorum arada uzun zaman izlemesemde birsey kacirmiyorum.hemen anliyorum konuyu.Kenan cok pislik ya . Bebegi kuvete koydu suyu acti taamm canii adam.serif kurtarir umarimmm

bebişe bende üzüldüm adi herif ali istabuldan ankaraya geldi ayağının tozuyla ilkayın evini buldu baravo

bu türker ilkayı kurtarmıştı ali onları görmüş evli sanmıştı. ali sokaklarda ilkayın hayalleriyle dolaşıyordu. türkerde o arada ilkayı ailesine götürüyordu ilkay da afrikaya gitme dedi elinden tuttu .. birbirlerine bakarken araba aliye çarptı. ilkay aliyi görünce çok fena oldu gitti sarıldı bağırdı ağladı falan... çok değişikti...

emine gerçekten hamile galiba. belki de çocuğu doğmuştur bile şimdi. uzun zamandır hapiste hikayesiyle göstermiyorlardı çünkü. gelecek sezonda ölür ve tamamen çıkar diziden.

asunun vurulma sahnesini izlemedim ama fragmanında gördüm. askı memnu bihterin intihar sahnesine benzemiş yan düşüşüyle.

sezon finalinde emineyi gösterdiler karnı şişmiş bayağı kilo almış

yeni sezon pazartesi başlıyor çok heyecanlı

emine gerçekten hamile olduğu için diziden ayrılmış. ve dizide zaman atlaması yaşanacakmış bu yüzden başka ayrılan oyuncular da varmış

yeni sezon pazartesi başlıyor çok heyecanlı

emine gerçekten hamile olduğu için diziden ayrılmış. ve dizide zaman atlaması yaşanacakmış bu yüzden başka ayrılan oyuncular da varmış

hikmetlerde yoktur bel ki bu sezon saçma olmaz inş doğru ise 5 yıl daha devam etcekmiş

güya zaman atlaması olacaktı. hiçbir şey değişmemiş her şey aynı mıy mıy mıy

şerif ölmedi,kenan beni affete geçmiş yani onu öldürdüler,emine doğurmuş hani emine olmayacaktı sonrasında çıkacakmı bilemiyorum,asu yok rauf nerde,zaman atlaması filan hiçbişey olmamış yine eski hamam eski tas yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…