Unutma Beni - Fox Tv

Poffff ben bugün izleyemedim veeee çok şey kaçırmışım Çiğdem uyuzu konuşmuş neler yaptığını sarhoş olunca Elvan söylemiş Ali ve ilkaya herşeyi
Şerif öğrenmiş Kenanın kızının yaşadığını :97::97:

ay evet canım ya bugün heyecanlıydı,nihayet iyi şeyler olmaya başladı şu dizide

Zaten bu dizide sezon bitene kadar 1 yada 2 kere böyle iyi şeyler oluyor
Ve bugün benim diziyi kaçırdığım gün oldu

Zaten bu dizide sezon bitene kadar 1 yada 2 kere böyle iyi şeyler oluyor
Ve bugün benim diziyi kaçırdığım gün oldu

Bugün ben bile sok oldum
Bebek meselesinin ortaya cıkması 1 ayı bulur diyordumm
Neyseki kısa kestiler

siz bu özetleri facebookdan mı öğreniyorsunuz?ne yazınca çıkıyor acaba?

facede unutma beni'nin sayfası var aramaya unutma beni yaz çıkıyor ali ile ilkayın resmi var faceden focus filmin sayfasındanda bulabilirsin unutma beni'yi... ordan bakıyorum özetlere

Son düzenleme:
uzun zamandır ilk defa yarım yamalak baktım ama sevindim yani saftirik elvan bişeyleri çözdü sonunda,şerifte duydu elifin ölmediğini hayret yani:)

719. Bölüm Özeti:

Ali hastaneye gider. Bebeklerin doğduğu gün orada görevli olan hemşireden ne öğrenip çok şaşıracaktır? Ali yanına İlkay ve Elvan’ı alarak Kadir’e gidip ne diyecektir? Emine kafede Azra ve Şerif’le ilgili ne görüp çok bozulacaktır? İlkay’lar Şeker ve Hikmet’ten neyi saklayacaklardır? Şerif Elif’in yaşadığını duymuştur. Duyduklarını Emine’ye söyleyecek midir? Emine Şerif’i neden evden kovacaktır? Kenan Eray’ın parasını vermek için Azra’ya nasıl bir oyun oynayacaktır? Azra ne duyup çılgına dönecektir?

UNUTMA BENİ'de BUGÜN;Ali Kadir'e bebeğinin kendi bebekleri olduğunu söylemiştir.Kadir bu haber karşısında ne yapacaktır?Kadir bebeklerinin kendi bebekleri olmadığını Feraye'ye söyleyebilecek midir?Şerif Kenan'ın bürosunda gizli gizli ne aramaktadır?Azra Şerif'ten işle ilgili nasıl bir yardım alacaktır?Şerif Azra ile ilgili ne öğrenip çok şaşıracaktır?Adalet ve Şeker'ler ne duyup şoke olacaklardır?Çiğdem Elvan'ın ikili oynadığını anlayacak mıdır?Kenan bir gün önce eve gelen Şerif'le ilgili Emine'nin ağzını arar.Emine Kenan'a ne cevap verecektir?

UNUTMA BENİ'de BUGÜN :Ali ve İlkay DNA testi için Kadir’in bebeği getirmesini beklemektedirler. Kadir bebeği getirecek midir? Feraye bebeğin kendi bebeği olmadığını öğrenecek midir? Elvan Güler’e ne söyleyip onu çok şaşırtacaktır? Azra Şerif’i ne için şirkete çağıracaktır? Şerif ve Kenan şirkette yine ne için kavga edeceklerdir? Şerif Azra ve Eray’ı birlikte görür. Azra ve Eray arasında nasıl bir işbirliği vardır? Şerif Azra ile ilgili yine ne öğrenip çok şaşıracaktır? Bütün bunlar olurken Çiğdem Elvan’dan şüphelenmektedir. Çiğdem Elvan’ın İlkay’lar ile işbirliği yaptığını öğrenecek midir?

O kadar kolay değil o bebeği almak

Bu Şerif bence dedektiflik yapsın evdeki olayları en son öğreniyor ama dışardaki herşeyi tık diye çözüyor bu adamın başı beladan kurtulamıcakmı yavv

Çiğdem bir önce tımarhaneye yatırılmalı yoksa her şeyi öğrenecek

bu dizide anlamadığım şey şu;bi zamanlar alinin bi telefon yardımıyla işlerini hallettiği bi arkadaşı vardı adam mit gibiydi resmen şuan adını unuttum ali onun sayesinde herşeyi çözüyordu şimdiyse şerif başladı bu işlere şerif kim olduğu belli olmayan bi adamla sürekli konuşuyor ve ne hikmetse adam bütün bilgileri şerife aktarıyor valla böyle arkadaşlar dostlar başına keşke benimde her derdimi çözen bi arkadaşım olsaymış hayret ya:88:

Tuna
Gece gece güldürdün beni canımm
İyi geldi bu:130:

tam herşey yoluna giriyo derken İlkayın saflığı tuttu,insan birine telefon edince önce karşısındaki insanın sesi beklenir,lap diye konuya dalınmazki,çiğdem öğrendi bebeği bulduklarını

İzleyemedim
Zaten izlesemde sinir olacakmıştım gıcık İlkay ne var sanki hemen yetiştirecek Elvana bırak içinde kalsın vırklama hemen işte

Amaan şu çiğdem de nerden girdiyse diziye,sinirlerimi bozuyor izlerken.o da anasının gözü mübarek cin gibi,ama nedense nazlının oyununa gelirken,aliyle mecburiyetten yatarken hiç böyle değildi,o zamanlar saf saf herşeye kanıyordu.şimdi de çevirmediği dümen yok.............

çiğdem kesin dna testinide değiştirir böyle bişey bekliyorum kesinlikle,insanın ağzına bi parmak bal çalıp sonra herşey eskisi gibi oluyor aslında çok kötü bi dizi bu ya:88:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…