Unutma Beni - Fox Tv

bende izlemiyorum artık.geçen sezon bir heycanla izlerdim bu sezon iyice saçmaladılar.mehtapın kükremelerine dyanamazdım şimdi çiğdemin saçmalıklarına katlanamıyorum.umarım en kısa sürede biter.

Sadece sinir olmak için izliyorum...
Bu dizide hiç iyi bir şey olmazmı yav,tamam hep kötü karakter olur ama herkesmi kötü olur iyi bir şey olunca şaşırıyorum artık öncede kötü olana şaşırırdım
Uyuz oldum artık hele ki Zafer de geri geldi hepten korku filmi gibi olacak.
Zafer gelirken kapıda ayak sesleri duyuluyordu ahada dedim Rauf İlkay için getirdiği pisikopat vardı adını hatırlamıyorum kesin onun gibi biri geldi demişti ama zafer şaşkınlık yarattı bende

Dizi de biraz gelişmeler oldu,en azından değişik konular işleniyor ve de olaylar daha hızlı gelişiyor ama gene de hala saçmalıklar devam ediyor...hele de ilkayla ali cephesinde olaylar hepten saçmalandı...ilkayla alinin arasına habire birileri girip duruyor,önce nazlı,çağla,çiğdem şimdi de feraye.....ali bir de onunla evlenirse tam olacak,onda bu evlenme potansiyeli varken...sıktı artık aliyle ilkayın habire yanlış anlaşılmalar yüzünden ayrılıp ayrılıp birleşmeleri..

Dizi de biraz gelişmeler oldu,en azından değişik konular işleniyor ve de olaylar daha hızlı gelişiyor ama gene de hala saçmalıklar devam ediyor...hele de ilkayla ali cephesinde olaylar hepten saçmalandı...ilkayla alinin arasına habire birileri girip duruyor,önce nazlı,çağla,çiğdem şimdi de feraye.....ali bir de onunla evlenirse tam olacak,onda bu evlenme potansiyeli varken...sıktı artık aliyle ilkayın habire yanlış anlaşılmalar yüzünden ayrılıp ayrılıp birleşmeleri..

bence de diziye fazla psikobatlıklar koymasınlar.ne öyle ya.daha aile dizisi gibi olmalı bence.herkes bi psikobat bir manyak.tek tük iyiler var onları da kötüler manyaklaştırıyor.

tuğçeyle levent vardı sevimli sevgili olark şimdi ilkayın kardeşi bu görevi temsil edecek.biraz daha sempatik diyaloglar,komik olaylar,mutlu anlar olabilir yani gerçek hayatta da sürekli kötü şeyler olmuyor sonuçta.ama bu dizi de kimse mutlu olamaz.

Bence artık diziyi sonlandırsınlar izlerken sıkılıyorum artık hep aynı dönüp duruyor biri gidiyor diğeri geliyor ve hep iki kişinin etrafında dönüyor konu geçen sene merakla beklerdim şimdi kanal değiştiriyorum artık...

Ay fıtık oluyorum artık bu diziyi izlerken
hatta izleyemiyorum bile öyle sinir olmaya başladımki
sanki dünyada tek erkek Aliymiş gibi
diziye giren bütün kadınlar ona aşık oluyo bu ne iş anlamadımki
eski bölümleri özlüyorum valla
yani hiç mi iyi bir şey olmaz bu dizide ya..

uzun süredir izlemiyordum bugün biraz bakıyım dedim.emine hamileymiş.kenan zorlamı birlikte oldu emineyle bileniniz var mı???kenan neden hep emineyi sıkıştırıp kimseye bişey anlatma diyor acaba bi özet geçseniz hanımlar:)))

Aaaa ne zaman birlikte olmuş onlar daha pazartesi bişi yoktu aralarında Tabi kenan istiyordu o ayrı :)) Kenan eski eşi menekşeyi öldürdü,ve muzafferle iş birliği yaptı.. Emine bunu biliyor.. O yüzden kimseye birşey anlatmıcaksın benimle mutlu olmaya bakıcaksın her gözünü açtıgında görüceğin surat benim suratım olucak demiştii .. Offff melteme sinir oluyorumm

çocuk kenandan değil şeriften otelde birlikte olmuşlardı

bende uzun zamandır izlememiştim bugün biraz baktım ilkayın evindeki kadına sinir oldum o nerden çıkmış

ferayenin iğrenç gülme hareketlerine bide gözünü kaşını aptalca oynatmasına sinir oluyorum.. off bu diziyi ne zaman izlesem içime daral geliyor heralde şerifle emine önümüzdeki 5 sene içinde kavuşamazlar zor yani..

Kenan dan dgıl şerifle olmuştu ondqan cocuk

çocuk kenandan değil şeriften otelde birlikte olmuşlardı

sağolun beni büyük bir meraktan kurtardınız:)bir kaç şey daha sormak istiyorum.rauf neden asuya kötü davranıyor? ilkayın en son ortaya çıkan kız kardeşi eniversiteyi kazanmıştı neden çalışıyor okumuyor mu??ilkayların evinde kalan kadında mı aliye aşık oldu?artık tahammül edemiyorum bu diziye bugün göz atınca aklıma takılanları sormak istedim.

Rauf sanırım Asu bebek istediği için soğuk davranıyor tam bilmiyorum...
ilkayın kız kadeşiavukat olacak ama hiç okula gitmiyor en son evlendiği adam vardı kaçırdı onun için gitmiyor sanırım okula,çalışmasıda okul için para biriktirecekti
İlkayın yanında kalan kadında Ali ye aşık oldu bebeğe hep diyor baban ben ve sen gidicez diye,
Ne aliy miş beaa adam bulunmaz hint kumaşı sanki her önüne gelen aşık oluyor pehhh

Bu dizi bitmez hep böyle 4 kişinin etrafında döner hiçmi iyi bir şey olmaz yavvv

Acaba varmıdır böyle bir hayatı olan kişiler merak ediyorum hani aile dizisi yaaa.

çok sağol içinden çıkamadığım sorularımı yanıtladığın için canım bir evde 7/24 üzüntü entrika dürüst olmayan ilişkilerin olduğunu hiç sanmıyorum.elbette birşeylerin yolunda gitmediği zamanlar vardır ama eve her giren hatunun evin kocasına aşık olduğu herkesin salak saçma işler peşinde koştuğu bir hayatın olduğunu düşünmüyorum:))

Rica ederim izlediğim kadarı ile yardımcı olurum...

Bende hiç sanmıyorum her evde olmaz...
Çok sıkıldım dizi dizilikten çıktı farklı bir şey oldu çıktı...

Raufun kötülüklerini özledim desem yalan olmaz en azından bir kişi kötülük yapıyordu ilkay içindi ama şimdi,sokaktan geçen adam bile ilkaya bir şey yapacak sanıyorum kadınların hepsi aşık olacak gibi geliyor Ali ye bi Emine bide İlkayın kız kardeşi kaldı aşık olmayan bide onlar olsun süper olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…