Unutma Beni - Fox Tv

‎709.Bölüm Özeti:
Emine ve Şerif hastanede karşılaşırlar. Emine Şerif’e soğuk davranır. Şerif’in tavrı ne olacaktır?Çiğdem bebekleri değiştirmiştir. İlkay ve Ali bebeklerinin kendi bebekleri olmadığını anlayacaklar mıdır?Rauf Asu’ya oyununu sürdürür. Asu Rauf’un çok hasta olduğunu anlayacak mıdır?Azra neden Şerif ile yakınlaşmaya çalışmaktadır? Amacı nedir?Kenan sonunda Menekşe’den boşanmıştır. Emine’ye tek taş yüzük alarak evlenme teklif eder, Emine’nin cevabı ne olacaktır?Çiğdem eve döner. Elvan ve Güler Çiğdem’in bir işler çevirdiğini anlayabilecekler midir?

hıc gulesım yoktu ay bu dızı benı öldurecek şu çiğdem bı ölse de rahatlasak ya

ay valla yaa izlerken deliriyorum ama izlemeden de duramıyorum bacım bu nedir yaa yok yok bağımlılık yapıyo:)) çiğdem hastanede yeni doğan bölümünde sanki ordaki hemşireler birbirlerini tanımazlar.... pembe don göynek giyen dalsn servise

ben de artık katlanamıyorum bu dizinin saçmalıklarına. merak ettğimde buraya uğruyorum işte. kenan ne iyi bi adamdı oysaki. o kadar zenginlik kirli işlerle gelmiş demekki. ya çiğdeme ne demeli oda başta melek gibiydi..

canım ben de tam bunları yazacaktım:81:,ben de seyrederken diyorum çok saçma diye kızıyorum sinirleniyorum ama izlemeden de edemiyorum,belki yeni şeyler olur diye ama hep kötülük hep kötülük

bugün hızlı çekimde izledim kaydettğim diziyi delirdim... KENAN azrayı istemiyor konsuyor sonrada iyi gel gidelim hastaneye diyor.gerizekalı... çğdemde ne kolaymış bende bır yarın deneyim hemşire odasına gireyim değiştireyim üstümü basıma neler gelir acaba.. çocukları değiştirdi kıyamadı ...yarın seyretmeyi düşünmüyorum umarım izlenme oranı düşerde yayından kalkar

amann ıyıkı bırakmısım bu dızıyıde ıyıce sacmalamıslar ayrıca ızlemeye gerek yok valla burdan anladım olanları :)

ne zamandır izlemedim yani bu kadarınada pes bebekleri değiştirmiş çiğdem hayret ya demek her isteyen birine sinir olan bebek değiştirsin ne kadarda kolaymış bu işler,iyiki izlememişim okuduklarıma bile sinir oldum

ayyy bu kenan ne kadar seytanmis yaainanmiyorum pes yani menekseyi nasil cekip vurdu.azrada gordu ama hala kenan seni istyiommm diyip duruyo manyak hic benide ceker vurur diye kokrmuyo.bu kenanda ne var ya pylasamadilar biturrlu yuzu hic gulmeye mahkem suratlli bi adam ben istemem sahsen oyle bikoca adama fenalik getirir.

bide kiiz elif bi ev telinden arsa emine ciksa nolcak heee?

su cigdemi bogucam da onun ne sucu var yazanlari bogmak lazim eger bu bebek konusu bu hafta iicnde aciga kavusmazsa gercekden bidaha izlemeyi dusunmmuyorumm.sacmaliklari yetti yani.ee hadi cigdem bebekleri degistiri.bun bebekleri dogurtup getiren hemsireler beebekleri n yuzunu hic gormed heralde.isin icine yeni dogan yogun bakim girdigi icin pek izlemek istemiyorum.benimde basima geldi cunku ..Allah kimsye yasatmasin bu durumu

Kenan Emine’ye emrivaki yaparak nikâh gününü aynı güne aldırır. Emine bunu öğrenince ne yapacaktır?Şerif nikâhı basar ve Emine’nin kendisine dönmesini ister. Emine’nin cevabı ne olacaktır?Azra yine ne tür oyunlar oynayacaktır?Emine Azra’ya gelip, ondan ne isteyecektir?Çiğdem yine evden kaçar ve hastaneye gelir. Çiğdem’in yeni planı nedir?Ali Rauf’un yurt dışına çıkacağını öğrenir. Fakat bir şeylerden şüphelenmektedir.Ali Rauf’un yalan söylediğini, gerçekte çok hasta olduğunu anlayacak mıdır?Bütün bunlar olurken İlkay ve Ali’nin kendilerinin zannettikleri bebekleri düzelme gösterir.

çiğdemin bebekleri değiştirmesinden sonra bende izlemeyi bıraktım.hastanede önüne gelen bir doktor önlüğü bir hemşire kıyafeti giyip geziyor bu okadar kolaymı??hadi kolay diyelim peki hastanedeki bir heşirede tanımaz mı mesai arkadaşını.off iyice s..çtılar üstüne tüy dikiyorlar artık.hiç bir mutluluğu kolay yoldan yaşamıyorlar illa bir sorun çıkacak.amaannn vaktime yazık artık.,aynı saatte başlayan aşkı memnuyu izliyorum sinirlerimde gerilmiyor.

bakmama gerek yok burdan bir iki yorum yetiyor ne kadar saçmaladıklarını görmek için...ay allah aşkına kalksın artık dizi ya onca insanın vaktine ve kadroya verilen maaşa yazık oysa o paralarla neler yapılmazki...

bencede arkadaşım

önceden birgünün yorumu kac sayfa sürerdi şimdi hiç öyle değil..dizi sacmaladı çünkü ben bile artık izlemiyorum iyce sacmaladılar çünkü umarım yayı9ndan kalkar

Unutma Beni Yazarlarından Yeni Bir Dizi "Beni Affet" 10 Ekim Pazartesi Hafta içi Her gün Show tv ekranlarında başlıyormuş bakalım burda ne saçmalıklar olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…