Unutma Beni - Fox Tv

Geri dönüyor ve muhtemelen elvana aşık olacak

Elvan o evden kaçabilecekmiki Raufun oğlan buna aşık olsun.
O iki koruma zor bırakır onu

Güler Elvanı ne ara doğurmuş nerdeyse çiğdemle yaşıt keşke nasıl olduğunu gösterseler.
Ben hala üvey anne baba kız nerden çıktı diye merek ediyorum

Elvanın üvey annesini izlerken tüm sinirlerim tepeme çıkıyor nasıl bir roldür öyle

evet ya,,kadın televizyonda olduğunu unutuyor galiba..kendini tiyatroda sanıyor herhalde...konuşurken şiir okur gibi vurgulu konuşuyor ya çok komik geliyor bana..bir de kocaman halka küpeleri takmış,kıpkırmızı ruj sürmüş o haliyle ev süpürüyor ya gülmekten kırıldım o sahnede..acaba yönetmenler o kadını konuşması konusunda uyarmıyor mu çok merak ediyorum,kimse demiyor mu tiyatro sahnesinde şiir okur gibi konuşma diye...

Kızlar sizce Azra kim, daha o katılacak diziye, bu Menekşede tam psikopat, Kenan'ın Emine'ye aşık olduğu kadar var yani. Zaten ben en çok Kenan'a üzülüyorum. O kadar iyilik yaptı. Emine 2 dakikada unuttu yapılanları. Şerife hiç sormuyor madem beni seviyordun Mehtaba niye gittin diye.

ben diyorum işte bırakacaktı sümüklü emineyi pavyonda nede olsa şerif pavyondan eş almaya alışık emineyide her haliyle kabul ederdi.kenanın bu kadar zahmet çekmesine hiç gerek yoktu yani

Unuttum ben diziyi yavv abuk sabuk dizileri izlicem diye bide bayramdan sonra olmayınca sanki hala tatildeler gibi geldi.

Bir zamanlar Kenan'la Emine birlikte olsun çok istiyordum ama Kenan'ın içinde de bir şeytan varmış kızını Amerika'ya kaçırtıp sırf Emine gitmesin diye Zaferle işbirliği yaptı. Zavallı Emine kime güvenirse darbe yiyor

Bir an önceki mesajı ben yazdım sandım resimlerimiz aynıyymışşş :)

Dizinin ilk bölümünden itibaren izliyordum son 1 yıl harıç,Evde durduğum zamanlar yine kendimi başında buluyorum.Bazı şeylere yabancı kaldım diyemiyorum hala 1 yıl önceki haller tripler.Sadece İlkay'ın annesi kardeşleri tünemiş o kadar.

çiğdem ali ve ilkayla uğraşmaktan vaz mı geçti?bu aralar onu ne onun pisliklerini fazla göstermiyorlar..yoksa kuzuların sessizliğini ni oynuyor?belki de artık elvana pislik yapmaya başlar...ya o Raufa ne olmuş öyle,,bi kanatları eksik,melek olmuş..adam önce Alinin karısıyla evlendi,sonra da kardeşiyle,dizinin ilerleyen bölümlerinde Adalet Hanımla evlenirse hiç şaşırmayın....

beğen butonu nerdeeeeeeeee adalet hanımla evlenir haaaa ilahiiii

ben bu diziyi geçen sene yarısında izlemeyi bıraktım.boğuyordu beni saçmalıkları.bu sene ilk bölümünde açtım izleyeyim diye gene aynı duyguları hissettim dayanamadım,ilk bölümün yarısında kapattım.güzelim diziyi iyice saçmaladılar

diziyi uzatmak için saçmalıyorlar demekki.geçen sene şerifi kötü gösterdiler bu senede emine şerifi sevsin diye kenanı kötü gösteriyorlar demekki.emine aptallığına doymasın

bayramdan sonra pek izleyememiştim bugün biraz seyrettim. ama kafam karıştı. bu rauf efendi en son adalete organ verecekti de ne ldu niye ölüm döşeğinde...kenan iyilik meleğiyken nasıl şeytana dönüştü. kızını öldü göstermekle emine yi nasıl yanında tutabilecek bu planını da anlamadım.emine yanında kalırmı mı hiç. şerife körkütük aşıkken...

diziyi uzatmak için saçmalıyorlar demekki.geçen sene şerifi kötü gösterdiler bu senede emine şerifi sevsin diye kenanı kötü gösteriyorlar demekki.emine aptallığına doymasın

Emine Elif kendi yüzünden öldü diye vicdan azabı çekip, Kenan'ı yalnız bırakmayacak güya. Çok saçmalıyorlar ama alışkanlık olmuş genede izliyorum ben, ayrıca Ali Rauf'u vurduğunda ciğeri zedelenmiş ameliyat sonrası kötüleşti, şimdi Ali vicdan azabı çekiyor, bu dizi uzadıkça, kötüler iyi, iyilerde vicdan azabıyla kıvranıyor tam bir kaos yani.

elvanın saflıkla salaklık arasındaki zeka seviyesini gördükçe bu kız nasıl üniversite okuyacak diye düşünüyorum.birde avukat olmak istiyordu bu kızın eline düşenin vay haline:) kürşata ve o sarışın çirkin ötesi üvey annenin konuşmasına katlanamadığım için izlemiyorum.bu raya yazılanlardan takip ediyorum.

Elvan saflık ve salaklıkta İlkay ablasına çekmiş :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…