Unutma Beni - Fox Tv

mehtabın ağlaması çoooook komikkkkk

kesinlikle katılıyorum. Fakat oyuncuların çoğu tiyatro kökenli olduğu için sanırım, biraz fazla mimik kullanıyorlar. Sahne için olmayabilir fakat televizyon için çok abartılı ağlıyor. yüzü şekilden şekile giriyor küçük kız çocukları gibi. Normalde 30lu yaşlardaki bir kadın öyle ağlamaz

Mehtap o gece yine pavyonda çıkacaktır.
Muhsin, Kenan ve Şerif Jartiyer’e gelirler. Güya Muhsin yine Sevtap’ı dinlemek istemiştir. Şerif bu kez sahnede Mehtap’ı görecek midir?
Asu Rauf'la evlenirse abisinin Rauf'a kötülük yapamayacağını düşün...mektedir.Nazlı ve Yaşar bunu mecburen kabul ederler.Bir nikah memuruu bulup getirilir.
Memur baygın yatan Rauf'u görünce nikahı kıyamayacağını söyler.Yaşar'ın tehditleriyle bu nikah kıyılacak mıdır?Adalet gözlerini açar,Kendisine gelmiştir.
Fakar bu sefer de başka bir sorun vardır.Adalet neden elini ve ayağını oynatamamaktadır?Emine (Menekşe)neden Özgürü alıp kendi evine götürecektir?
Mehtap neden Zafer'le duygusal bir telefon görüşmesi yapacaktır?İlkay bütün bu telaşın ortasında neyi yapmayı kafasına koymuştur?
Hikmet pavyona gidip Mehtap'ı rezil etmeyi aklına koymuştur.Şeker engel olabilecek midir?

valla bu dizide en çok saçmalama rekoru şuan asu tarafından kırıldı.raufla evlenecekmişde kurtaracakmış.salak ya.ben olsam alinin yerinde ikisinide vururum annah yaw.şu şerifte görse mehtabı artık ya.ağlamasından gına geldi.çiğdemin ağlaması bitti mehtap başladı.

ya 1 saattir sahneye çıkmadı geçen cuma neredeyse yine aynı yerde bi kıdım ilerleme yok ya sinir oluyorum ama hayla izliyorum

evet sonunda mehtapı gördü kenan zengin kariyer sahibi iş adamı nelerle uğraşıyor ona hiç yakıştıramadım

hergün izlerim bir olay olmaz bugün izlemedim şerifin mehtapı göreceği tutmuş:))) kızlarr gerçekten şerif gördümü yoksa rüya falan mı:))))ayrıcaa mehtapa da ohhhh olmuşşşş:))mimiklerine uyuz oluyorum zaten.çok rol kesiyor.

evet ya bende izliyom kaç gündür şerif görünce ne tepki verecek diye ..bu gün izlemedim bende öreceği tutmuş hakkaten ..
ee ne tepki verdi ama o süzme salak onuda affeder..her yaptığına tamam oda öyle olsun deyip affediyodu..iyi oldu mehtaba hem suçlu hem güçlü daha zeytin yağ gibi üste çıkıyodu ..pislik..karolin kılıklı şey nolcak sarı çiyan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…