Unutma Beni - Fox Tv

haklısın valla şerifte bu saflık mı diyim salaklık mı varken bunuda affeder özgür için katlanır:))) mehtap da sıkışınca milletin ayaklarını yalamadığı kalıyor sonra paçayı kurtarınca ukala ukala konuşmalar içine giriyor sinir katsayımı artırıyor:))) ohhh iyi olmuş valla çok sevindim mehtap a:))

şeker teyzemde mehtabı çok bunalttı bak şerif öğrendi mehtab nasıl tokat attı şeker teyzeme

kızlar ben izleyemiyorum bir haftadır...en son izlediğimde zafer bıçaklanmıştı...
okuduguma göre sanırım şerif gördü mehtapı ?
peki raufla o kıza ne oldu ???

annemler dün akşam carrefour gitmişti hikmti görmüşler resim çekmişler adam sıradan vatandaş gibi alışverişe gelmiş dizi hakkında yorum yapmamış

selam bayanlar unurttma beniyi duyunca hemen geldim bayiliyorum bu diziye bu zamana kadar hic kacirmadim sayilirrr.bugun nolcak acaba coookkk heycanliiiii.

Asuman sonunda kendinde olmadan Rauf ile evlenir. Ali ise bu arada Asuman’a ulaşmaya çalışmaktadır.
Ali, Asuman’ın nerede olduğunu tahmin edip Rauf’un evinden almaya gelir, Ali, Asu ve Rauf’un evlendiğini öğrenecek midir?
Adalet'in sağ tarafı...nın felç olduğu anlaşılır.Adalet'ten bu gerçek saklanır.
Adalet durumunu öğrenecek midir?Şerif,Mehtap'ı sahnede görünce neye uğradığını şaşırmıştır,belindeki silahı
çeker ve Mehtap'ı vurmaya kalkar,orada olan Kenan Mehtap'ı vurulmaktan kurtarabilecek midir?
Hikmet hala eve dönmemiştir.Şeker merak içindedir.Hikmet yoksa Mehtap'ın çalıştığı pavyonu mu bulmuştur?
Şerif,Hamdi'yi yakalar,ona Mehtap'la alakalı sorular sorar.Hamdi,Mehtap'ın geçmişiyle alakalı Şerif'e neler anlatacaktır?
Emine pavyonda olanları duyunca neler hissedecektir?

bugun heyecanlı olacak desene

valla mehtabın yerinde olmak istemezdim doğrusu şerif mehtabı bulduğu yerde öldürecek ama sinirleri biraz yatışınca nasılsa mehtap yine yırtar,asuda annesi başta olmak üzere ailesine onca kötülük yapan rauf için herkesi ezdi geçti salak kıza bide evlilik sözleşmesi imzalattılar yani ne aşkmış be,annesi felç oldu kız hala raufun derdinde

şimdi izliyorum bugünkü bölümü. Şerif deli danalar gibi dolaşıyor. Bu Mehtap da harbiden kendisi kaşınıyor ne diye hala Zafer'in yanına gidiyor.

çok komik olmuş mehtap şerif olayı...şerif benim çok günahım var ama ben bunları haketmedim:)))))))
şimdi bunlar bağırlarınada basarlar sırf özgür için:))) ayy iyice b..ka sardı dizi...

çok komik olmuş mehtap şerif olayı...şerif benim çok günahım var ama ben bunları haketmedim:)))))))
şimdi bunlar bağırlarınada basarlar sırf özgür için:))) ayy iyice b..ka sardı dizi...

bence kesin affederler.. insan bi düşünür emineyi kimin için terk ettiğini..adını bile anmıyorlar..onlar affetse sanki zafer rahat bırakır..birde onu öğrenselerde bitse artık..raufla asunun aşkına hiç gelmeyeyim çünki çok yapmacık ve mide bulandırıcı..tiksinti veriyor bana...

rauf ve asu aşkı konusunda haklısın..çok yapmacık geliyor insana.olaylar saçma olduğu için mi yoksa çok kötü oynadıkları için mi bilemiyorum ama fazla zorlama bir aşk..böyle yazıyoruz falan amaaa izlemeden de duramıyoruz..valla benimkisi yapacak başka bir şey bulamamaktan kaynaklanıyor beni oyalayacak şöyle işim falan olsa asla izlemem ama ne yapalım evde oturup çocuk bakınca insan erken yaşta hanım teyze kıvamına geliyor sanırım:)))

bugün mehtapla şerifin şiddetli bağrışmalarına sinir oldum ya ben bide çocuğumla izlemeye çalışıyorum kapattım o sahnede çünkü aşırıya kaçılmış bence zaten mehtabın o iğrenç sesiyle ağlaması birleşince tüylerim diken diken oluyo,asunun o raufun koca kafasına sarılması yokmu deli ediyo asunun bi canım deyişi varki ııyyy tiksinç,bu arada leventi nuri dizisinin fragmanında gördüm umarım o berbat dizi için kendisini riske atmamıştır unutma beni bile ondan fazla reyting alıyo çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…