Unutma Beni - Fox Tv

bende şerifi adam sanırdım zamanında emineye neler yaptı namus diye diye şimdi mehtap unutturdu adama her şeyi yazık emineye

ne oldu şerif kardeş birinimi bekliyorsun bende dolaşmaya geldim derkurtulur asuya gıcık oldum sanki leventle uğçenin arası açılacak sinyalleri veriyorlar sizede öyle geldimi

Ali, Asu ve Rauf'un gerçekten evlendiklerini öğrenir ve Rauf'la buluşur. Tam silahlar çekilmişken Nazlı Ali'ye öyle birşey seyrettirir ki Ali şaşkına döner.

Ali, Asu ve Rauf'un gerçekten evlendiklerini öğrenir ve Rauf'la buluşur. Tam silahlar çekilmişken Nazlı Ali'ye öyle birşey seyrettirir ki Ali şaşkına döner.

ahanda işte budur.tam nazlıdan beklenen performans
durdu durdu tam zamanında görünntüleri kullandı
bakalım nolcak
ali kesin ilkaya yanaşacak artık affeder
şerifi zafer kandırır
böyle gider

ahanda işte budur.tam nazlıdan beklenen performans
durdu durdu tam zamanında görünntüleri kullandı
bakalım nolcak
ali kesin ilkaya yanaşacak artık affeder
şerifi zafer kandırır
böyle gider

şerifi kandırır o kesinn
çiğdem ali olayı da çıkacak
güzel bir bölüm yineee

kandırı kandırır o pislik şerifi sonuçta şerif onu başka bi isimle tanıyor..aklına gelmez heralde mehtapla alakası olabileceği....

Ali, Asu-Rauf evliliğiyle ilgili araştırma yapar ve gerçekten evlendiklerini öğrenir. Fakat Asu'ya bildiğini belli etmez ve Rauf'la buluşur. Yine silahlar çekilmişken Nazlı Ali'ye öyle bir şey seyrettirir ki Ali şaşkına döner. Nedir bu görü...ntüler? Derya hemşire yine Şeker'i arar ve para vermesi için tehdit eder. Yoksa Çiğdem'in geçmişiyle ilgili tüm gerçekleri ortaya dökecektir. Şeker ne yapacaktır? Çiğdem'e gelen davetsiz misafir kimdir? Şerif buluşma yerinde Muzaffer'i görünce şoke olmuştur. Muzaffer araba pazarı için o civarda olduğunu söyler. Şerif bu yalana inanacak mıdır? Şerif geçmişle alakalı ne hatırlayıp Mehtap'ın Şaziye'yi öldürmüş olabileceğini düşünür? Levent kafede birden bire kimi görünce çok şaşıracaktır? Mehtap deli gibi iş aramaktadır. Bir iş bulup pavyondan kurtulabilecek midir?

bu kadar da olmaz ki amaaa nazlı çiğdemle alinin görüntüsünü izletcek dedik asu ile raufmuş izleteceği görüntü..nazlının da mübarek cd arşivi varrr
şerifin gözü açıldı çözecek heralde olaylarıı

entrikanın biri bitiyor biri başlıor bune böyle şimdide şekerin başına musallat oldular emine mehtapdan kurtulunca ne yapacak acaba çok merak ediyorum tekrar şerife dönmez sanırım kenanlada kalmaz bakalım ne yazacaklar

Aslında en mantıklısı Kenanla kalması.

gerçekten dizide mantık yok ama genede izliyorum valla can sıkıntısından.ben dizide rauf kervanlıya sinir oluyorum..

şu dizide en çok Mithat Erdemli ve Asuman Bora'nın oyunculuklarını beğeniyorum. Abartısız ve güzel.
ama maalesef onlar da senaryonun kurbanı oluyorlar. Allah'tan okul başladı da biraz daha az izliyorum. bugün biraz baktım. Adalet daha yeni beyin ameliyatı oldu hemen eve çıkarmışlar. Rauf desen ölümden döndü hemen ayağa kalktı. Vallahi ben grip olunca bile o hızla iyileşemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…