Unutma Beni - Fox Tv

kimse yorum yapmıyor artık gerçi iyice saçmalaştı ama birazda ekşın geldi sanki

Evet ya işleri iyice sarpa sardırdı senaristler şimdide birgünde açığa kavuşturmaya çalışıyorlar. Mehtap o teklifi kabul etmekle sonunu hazırladı. geriye sadece Ali ile çiğdem olayı kaldı bakalım o zaman neler olacak.

kızlar mehtap oğlu ve şerifsiz şerifi için kendini satmaya hazır kanı akmayacak.doğru yolda mı ne dersiniz?yalnız mehtap'a öyle büyük para vermez kimse burada senaryo hatası var.piyasası taş çatlasın 50-60 lira :86: yani yanlış mı düşünüyorum

muhsin kenanın adamı o ayarlamış olabilir bu işi.. parayı da o verir gibi geldi bana
hamdi intikam almak istiyor olabilir senetleri de vermeyecekkk

Son düzenleme:
muhsin kenanın adamı o ayarlamış olabilir bu işi.. parayı da o verir gibi geldi bana
hamdi intikam almak istiyor olabilir senetleri de vermeyecekkk

Bence bu Hamdinin işi çünkü Emine Mehtabın masalara gitmesini istemediğini nede olsa Özgürün annesi olduğunu söylemişti. Yani Kenan istemiş olamaz diye düşünüyorum.

amaannn çok gıcık bu dizi. Ama hergün de izliyorum. Neyse pazartesi okul başlıyor. İzleyemem artık

Şerif-Mehtap ikilisine sinir oluyorum. Şerif'te sürekli bir havalı haller sürekli kendince bi triplerde. Mehtap apayrı ciyak ciyak sesiyle dolaşıyor ortalıkta. Ağlarken yüzü şekilden şekile giriyor.

ne olursa olsun mehtaba yapılan çok aşağılık bir oyun bunun yerine başka birşeyde yapılabilirdi hiçbir kadın böyle birşeyi haketmez emineye hiç yakıştıramadım

ne olursa olsun mehtaba yapılan çok aşağılık bir oyun bunun yerine başka birşeyde yapılabilirdi hiçbir kadın böyle birşeyi haketmez emineye hiç yakıştıramadım
açıkçası o adama nasıl borçlandı tam bilmiyorum. Mehtap paraya sıkıştı Hamdi ona para verdi. Ama Mehtap da akıllı olsaydı. Önce Şerif'ten yardım isteseydi. Şerif'ten gizli iş yapmasaydı. O Hamdi kocasından daha mı yakınmış ona da kocasına değil de o adama sığındı.
Peki Emine'nin annesi öldürülmeyi hak ediyor muydu? Ya da kocası tarafından aldatılmayı?
Kadınlık onuru diye birşey var. bunu sonuna kadar desteklerim. Fakat kadın var kadın var.

Son düzenleme:
Unutma Beni'de yarın; Şeker, Hikmet'e Mehtap ile alakalı gerçekleri anlatır. Şerif, yatalak olan Yeter'i görmeye gider ve onu yürürken yakalar.

ben de aynen sana katılıyorum..hiçbir insan ne yapmış olursa olsun.böylesine bir oyunu haketmez..

ayrıca Eminenin annesini öldüren Muzaffer değil mi?

bu senaristler de izleyiciyi saf zannetti herhal...

ben de aynen sana katılıyorum..hiçbir insan ne yapmış olursa olsun.böylesine bir oyunu haketmez..

ayrıca Eminenin annesini öldüren Muzaffer değil mi?

bu senaristler de izleyiciyi saf zannetti herhal...

onunla işbirliği yapan da Mehtaptı. Bu durumu sadece Mehtap biliyordu. onun suç ortağı sayılır.
Bence Mehtap hak ediyor bütün bu yapılanları

iyi de Mehtap'a iftira atılmıyor, birşey yapılmıyor. Sadece yaptıkları açığa çıkarılıyor. Mehtap da akıllı uslu dursaydı hiç bulaşmasaydı o adamlara

Haklısın valla Eminenin yuvasını yıktı, Emine onun çocuğunu büyüten kadındı, evet Mehtaba ypılanlar çirkin ama Mehtap Hamdi'ye yanaşmaya çalışarak kendi kuyusunu kazdı.

şerifte bi türlü mehtapı yakalayamadı yani o o tel odasında karşılaşmalarını çok istemiştim oysaki illa uzatacaklar,çiğdemle ilgili gerçekte çıksın artık tam bişeyler oldu diyorum bi türlü sonu gelmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…