Unutma Beni - Fox Tv

offffff offfffff tek bir iyi bişi olmaz bi dizidee yaaa
yaprak dökümü 1 unutma beni 2
felaket tellalları.............

şahin şimdiden emineye menekşe demeye başladı eminede kendini onun karısı filan zanneder ama tesadüf ya biri görür ama aylar sonra

emine yaşıyor hastanede ohaoldumsmile
ilkayı hastaneden çıkardı borissempatiksalakcinni
eminenin öldüğünü sanan aile perişanmafoldumben

daha ne olsun bütün saçmalıklar bir arada:roflol:

Ayyyyy bayılazzzzzaaaaaammakannehirakannehir
sağol tatlımmm aydınlattın
ben bu sezon izlemiyecem
:dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar:

muzaffer ne güzel mehtabında peşini bırakıp kaçmaya hazırlanıyordu ama mehtap gel kaşı beni muzaffer dercesine kaşınıp eminenin öldüğünü söyledi muzaffere..eeee kendi kaşınanı kaşıycan.
bide ilkayın hastane olayı çok saçma geldi bana ne bilim benim kızım öyle bir konumda olsa kapısında yatarım hastanenin ama ilkay sanki tatile gitmiş gibi ailesi pek rahat..

canım bence bu dizide mantık arama ilkayın aliyi unutması mantıklı bişeymi,yada saçma sapan olayların hangisi mantıklı?o yüzden ben sadece seğrediyorum saçma filan işte vakit geçiyo en azından

canım bence bu dizide mantık arama ilkayın aliyi unutması mantıklı bişeymi,yada saçma sapan olayların hangisi mantıklı?o yüzden ben sadece seğrediyorum saçma filan işte vakit geçiyo en azından

aynen bende:))irdelersek çoğu dizidede var mantıksız şeyler mesela arka sokaklarda 5 kişiler herşeye onlar bakıyor koca istanbulda:))o yüzden sadece izlicez herşey olabilirmiş gibi :))))

aynen bende:))irdelersek çoğu dizidede var mantıksız şeyler mesela arka sokaklarda 5 kişiler herşeye onlar bakıyor koca istanbulda:))o yüzden sadece izlicez herşey olabilirmiş gibi :))))

ya haklısın sanki başka polis yok istanbulda.bir de ne olay olsa hep aynı doktor bakıyor şu muratın kardeşi olan.maşallah ne doktormuş ama anlamadığı konu yokkaydirigubbakcemile3

kızlar bu ilkaya neden ayrı ev tutuldu kaçırdım okısmını anlayamadım.raufun yerinde olsam ilkaya kendimi aşık ettirirdim madem boris bu kadar başarılı dimi kesin çözüm olurdu.birde nazlı diyor ya kendimi asarken bir anlık düşündüm diye demekki insanın beynine oksijen gitmediği zamanlarda da düşüne biliyor insanoğlu....

ya haklısın sanki başka polis yok istanbulda.bir de ne olay olsa hep aynı doktor bakıyor şu muratın kardeşi olan.maşallah ne doktormuş ama anlamadığı konu yokkaydirigubbakcemile3

ali tuttu o evi ilkay eve döndüğünde olanlardan etkilenmesin diye hani artık evde mehtapta varya şerifler ayrı yaşasınlar diye sanırım yani ben öyle anlamıştım..
bu arada bugün bende izleyemedim ama mutlaka çok bişey kaçırmamışımdırmirmirmirmir

sağol canım verdiğin cevap içinopuyorumnanaktan bende izleyemedim dün ama haklısın kesin yine iyi ve kayda değer hiçbirşey olmamıştır.neyse artık bugün özetini izleriz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…