Unutma Beni - Fox Tv

ilkayada kardeş yaptılar hemen kızın beyinini yıkamışlar daha neler görecez bakalım:)

bu dizinin düzelmeyeceğini biliyodum zaten bu arada yarınki fragmanda eminenin kaza yaptığını gösteriyolar acaba odamı hafızasını filan yitirecek,bide vasiyet hazırladı noluyo merak ettim

ilkayı ali neden hastaneden çıkaramıyor anlamış değilim.ailesine haber verir insan amaa yokk olayları iyice çorba yapacaklar yaa...şu borise sinir oluyorum ne kadar uyuz karakter var hepsi bu dizi de...

çok abuk olmuş artık izlencek gibi değil saçmalıgın daniskası yani
hele o adam aman yarabbim o nasıl bir tiptir öyle ya

adam berbat bişi yaa hele dişleri ve dişetleri hahaha:))
emineye ne olcak bakalım,emineyle giden kızda salak arabanın anahtarını alıverdi ben sürerim diye ne alaka yaa

bide boris çıktı başımıza adamın tipide sinir ediyo beni,bence emine ölmeyecek yanındaki kadın ölecek ama emineyi o kaçıran adam öldü diyecek aklıma başka entrika gelmedi bakalım tahminim doğrumu,bu arada boru sesli yavuz çıkmış sanırım jenerikte adını görmedim

emine hafızasını kaybedecek şahinin kocası ,kızınında anası olarak hayatına devam edicek:)))

evet bencede emine hafızasını kaybedecek şahinde fırsat bu fırsat karısıymış gibi davranacak ama ben bişeyi merak ettim şahindenmi kaçıyolardı

anamm dizide yılın olayı

emine öldü ya la :roflol:

dizi aynı aynı dediniz alın size olay dedi senaristler kaydirigubbakcemile3

ya ilkaya sinir oldum o adamın nesinden etkileniyoki iyice diziyi zıvanadan çıkartmışlar
emine o adama aşık olsun şerifi unutsun o emineyi haketmiyo ne mehtaptan vazgeçiyo nede emineden ilkayın kardeşide yavuzla aşk yaşicak bence raufta buna engel olamicak

bencede eminenin yanındaki kız öldü eminenin çantası arabada kaldığı için onu emine sandılar

bence emine ölmedi şahin bey onu ayarladı.pavyondan kurtadı yaa herkes öldü sansın şüpelenmesinler die ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…