Unutma Beni - Fox Tv

benimde konyada oldu nikahım
kardeşim olacaktı kabul etmediler yerine göre değişiyor demek kia.sa.s

ben anlamadım bu diziyi ilk kez bakıyorum, emine denen kız ölmüş mü? sonradan dirilmiş mi? neden ölmüşde dirilmiş

valla nasıl anlatsak nerden başlasak bilmem ki..bu dizi artık yalan rüzgarına dönmeye başladı..dur bir özet geçeyim bakayım anlatabilcem mi...

emine denen kız ve annesi zengindi, eminenin annesiyle muzaffer adında kötü adamla evlendi sırf paraları için, sonra eminenın annesini öldürdüler mehtapla.mehtap kim dersen şerifin eski karısı.şerifte eminenin kocasıydı.neyse mehtap muzafferin bir zamanlar pavyonda çalıştırdığı sevgilisiymiş.mehtap muzafferden kaçıp şerifle yeniden bir araya gelince muzafferde bunu tehdit edip duruyordu sonra dediki eğer emineyi kaçırmama yardım edersen senin peşini bırakıcam dedi.anlaştılar.emineyi muzaffer kaçırttı ve pavyonda çalıştırmak üzere istanbula gönderdi.emineninde özel müşterisi eski karısına çok benzediği için emineyi pavyondan kaçması için yardım etti.emine arabayla kaçarken yanında pavyondan bir kız daha vardı ve kaza yaptılar.eminenin müşteriside onları takip ederken kazayı gördu ve emineyi arabadan kurtardı tabi kimlikleri falan arabada kaldı.polislerde ölenin emine olduğunu sandılar.ailesine haber verdi.şerif ve ailesi emineyi öldü biliyor.emine ve şerif boşandılar.şerifte sırf oğlu özgürün hatrı için mehtapla evlendi.emine nıkaha gitti ve gördu olanları.artık gerisini sen izlemişsindir canım..
ayy yazarken ben bunaldım birde izlerken halimizi gör..bu dizide pek iyi şeyler olmaz sölim...

Son düzenleme:
bencede rauf ve asu arasında birşeyler yaşanacak...durum onu gösreriyor...

bencede iyice saçma olucak onca olaydan sonra üstelik asunun babası rauf yüzünden hapse girmişti e sonra raufun oğlu yavuzlada ilişkisi vardı çok sevmişti onu şimdide babasınamı aşık ediyolar kızı hani senaryo olduğunu bilmesek dicek çok şey varda

alinin babası hapislere düşmüştü, hani ali araştırıyordu bir ara, ilkayıda rehin almışlardı alinin babasına tuzak kuran adamlar ne oldu bir sonuca bağlanmadan başka konulara geçildi sanırım.senaristler balık hafızalımı ne konudan konuya atlıyorlar...

Kızlar dün izleyemedim bugünkü özette de göremedim Muzaffere noldu en son otelde Mehtap kafasını yarmıştı

Kızlar dün izleyemedim bugünkü özette de göremedim Muzaffere noldu en son otelde Mehtap kafasını yarmıştı

muzaffer 7 canlı ölürmü hiç..ölmedi yaşıyo.

kör ölür badem gözlü olur hesabı herkes eminede emine.kız yaşarken şerif efendi oralı bile değildi.
ilkayda iyice saçmaladı almış silahı eline cihanı getirin yoksa öldürürüm kendimi
herkesi hatırlıyo tanıyoda bi aliyi hatırlamıyo o nasıl işse.
ilkayın kız kardeşide ne zaman tanışacak babasıyla abisiyle halasıyla.kız tefeciden para aldı senet imzaladı ödeyemeyecek parayı pavyona düşecek ordanda şahin gibi biri kurtatır herhalde.

bu senaristlerin pavyon fantazileri de öldürecek insanı.her önüne geleni pavyondan bi geçiriyorlar mutlaka.ama çok görmemek lazım ankarada pavyon çok olduğu için senaristlerinde etkilenmemesi imkansız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…