Unutma Beni - Fox Tv

vallahi okuyunca şok oldum su mehtap ne seytanmış zaferi karısından ayırmış simdide serifi ayıracak ama dediğiniz gibi serif bencede emineyi seçer..eger mehtabı seçecek olursa zafer kesin şerife mehtabın gecmişini anlatır olay biter... emineyle serif ayrılamazz.

aynen öle.......uyuslar dizisi oldu çıktı..uyus etme beni :))

ama iğrençliği emoş yapsaydıı şerifin nerde kaldı namuslu şerefli höyt gururu?? kıza zülum etti ,barbardan bile kıskandı yeri geldi.yok o kim yok bu kim ..şimdi de kendisi yaptı ee kişi kendinden bilir işi ..

ole dedii valaa :S onun yüzünden karımdan ayrıldım o benden daha paralısını (şerrifi kastederek) bulunca bıraktı beni yellozz dedi

nezaman dedi yav gerçi dün izleyemedim dünmü söyledi muzo eminenin yerinde olmak istememde ben olsam hayatta geri şerifi kabul etmem hem o nasıl bakacak eminenin yüzüne yatakta kendilerini görmüş sonuçta yedigi her haltı biliyo emine

kızlar ben 330,328,327.bölümü izleyemedim nettende bulamadım.siz buraya koysanızda izlesem.yerimseniben

ben şeyi anlayamadım: Şerifle Emine hiç beraber olmadı mı şimdiye kadar.
şeker hala "o iş oldu mu?" dedi de Emine ye

emine dış gebelik yaşadı ya ondan sonra tık olmadı e şerifte bu yüzden mehtap denen kadınla birlikte olmaya başladı

valla arkadaşlar sizde olmasanız geçmiş bölümleri izleyemiycez bende aradım ama bulamamıştım

tekrarını izledim ama enson şerifle zaferin konuşması anlaşılmıyo çünkü ses gelmiyo nekonuştu onlar yaaaaaaaaaaaaa

tekrarını izledim ama enson şerifle zaferin konuşması anlaşılmıyo çünkü ses gelmiyo nekonuştu onlar yaaaaaaaaaaaaa

Evet anlaşılmıyor, videoyu yükleyen arkadaş facebookta unutma beni sayfasında ,bu videoyu yüklemede sorunlar yaşadığını çok uğraştığını belirtmişti, demek ki o kısmı halledememiş.Her yüklediği videonun adresini facebook unutma beni sayfsasında paylaşıyor, oradan takip edebilirsiniz.

kızlar ben geçen hafta cuma günü izleyemedim neler oldu okudum burda ama anlayamadım kısaca özet yapacak biri varsa çok sevinirim....a.s.

hatunlar bu ali neyin peşinde ya
nazlıyla çok iyi geçiniyo valla hayret
kötü gününde en çok yanında olan insana hayranlık duyar ya insanlar öyle bi durum olmasın

bence şerih mehtap'a sevdalı.
emine ağlasın kendi derdine.

ya bu gençler var ya:tuğçe ile yavuz ayrıldı mı onlar.
ayrıldıkları halde aynı evde mi yaşıyorlar kimin eli kimin cebinde çözemedim onları Asuman birde uzun boylu çocuk çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…