Unutma Beni - Fox Tv

aynen katılıyorum gercekten cok yapmacık su raufla ewlendiğinden beri uyuz oluyom valla.aliye zorla ewlendim seni öldürmekle tehtit etti diyemiyo ,hala ben raufu sewiyorum isteyerek ewlendim diyo pis gıcık.

bide raufla ilkay evde otururken dudaklarını uzatmış düşünüyordu ya orda çok gıcıktı :umursamaz:

özgür ilk defa bugün işe yaradı şerife ders olsun onları degilde emineyi seçti oda

ewt ya aferin özgüre en iyisini yaptı valla, annesiyle babasının ne mal oldugunu anladı tabi çocuk..şerifte pişman oldu gibime geliyo kaz gibi emineyi düşünüp duruyo gıcık herif..

ewt ya aferin özgüre en iyisini yaptı valla, annesiyle babasının ne mal oldugunu anladı tabi çocuk..şerifte pişman oldu gibime geliyo kaz gibi emineyi düşünüp duruyo gıcık herif..

o daha çok pişman olucak
mehtap ın foyası orta çıksın başını duvarlara vurucak

ipekce62..... canım ya bu çarşamba gününün videosumu ben 2gündür izleyemiyorum da.....kafamçokkarıştı

ya gerçekten ilkay abarttı yani....

tamam rauf ile evlendin ama artık anlat içinden konuşup duruyor anca....
ya da unut ali yi de bırak ikisi de başkasıyla mutlu olsun da ..
ali de kurtulsun beladan... ay ilkay hamile mi o konu hiç konusulmuyor..

aferin özgür bi ara anamda anam diye mehtaptan başka bişey demiyodu tabi çocuk sonuçta bide annesi ama eminenin mehtaptan daha çok emeği var özgürde o büyütmüş annelik etmiş son sahnede duygulandım emine annem diye ağladı çocukbu arada ben bilmiyodum raufun alinin arabasını bozduğunu geçen sefer öldüremedim dedi ne raufmuş be koca dizide kimse başa çıkamadı adamla valla exorcist gibi adam:)

dün ilkay kendince raufa savaş ilan etti ama hiç savaş açmış gibi bakmıyodu zorlasada sert bakamıyo işte zzafer neyin peşinde ben anlamadım çantayı çaldırdıda eline geçti

ewt inanmadı ama sonradan inandı gibi intikam alacak rauftan..güya ilkayda intikam alacak ama nasıl olcaksa o,hayatım cehennem dio süslenip püslenip geziyo rahatı iyi maşşalah.

bugün o şerifle mehtap denen pis kadına uyuz oldum şerif resmen babasıyla emineyi evden kovdu,yazık özgürde evden kaçtı çocuğunda psikolojisini bozdular nihayet,ilkayda güya rauftan öç almak amacıyla yavuza söyledi merak ediyorum ilkay nasıl raufa yaşattıklarının hesabını soracak sadece yavuzu söylemeklemi çok saçma ilkayın o kadar beyni varsa önce kendini kurtarsın rauftan gıcık

şerif gerçtekten şerefsiz olmuş.nerde eski şerifffff..o kıskanç ,o dürüstlük için adam vuran :) sahici vs adam..of off demek ki her bu tip iki gülüşe kanıyormuş..emoşun vajinusmusundan faydalandı adii..
kaydirigubbakcemile3

ama haklı adam tamam mehtap iyi biri deil ama eminede hiç yakınlık göstermedi adama sonuçta adamında istekleri var.mehtaptan da ilgi görünce döndü işte mehtaba..şerifin derdi yatakmış bence..

artık cooooookkkk sacmaladılarrrrr.cok sıktı.ılkay hanım tırnaklarını cıkardı.sacmalaya sacmalaya adam duzmece rapor yaptım asla ıspatlayamazsın alının araba kazasını benım yaptırdıgımı dıyo herzamankı salaklıkla telefona cekmeyı akıl edemez tabı.ancak yavuza soyleyebılır.ıkı resım ugruna adama hayır dıyemedı bosandı boyle bır sacmalık olurmu ya

iş yerinde bile izliyorum.ama saçmalık tan başka bişey değillllllll..
yahuu beh gitti geldi
unutma benii
o şeyi yanan mehtabada gıcıkkkkkkkkk oluyorum ne yaptı etti şerif serefsizini ayarttı...............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…