Unutma Beni - Fox Tv

hatunlar çoktandır ugramıyorum
bu şeriften iğrendim resmen
emineyede gıcık oldum yok artık yaaaaa
çekip gitmesi lazmdı çoooktaaaannnn

berrazeynep arkdşm ne güzel fotolarıda paylaşmışsın bu mehtapta tam yılan tipi var ya
kadının tipi o yani DD

valahi pes..o yatak sahnesinden sonra hala kocam derse burdan kusarım haaa emoşaa..yuh ne mide varmış..bu kız gerçekten saf ...

şeker hala da hikmet amca da tiksinioo artık ilkaydann

yavuz dedi kii raufaa ne paran ne gücün bana sökmess, rauf mosmooorrr

raufuu bi tek bu çouck durudurabilir ali de ilkay da nermn de fıssssssss

BsRnZm bu seninn içinn:) hakkat yılan bu kadn haa

ya salak mehtap bide şerife hesap soruyo emineye yüzük almışın diyo eminede cümlenin sonunu duymadan ayrıldı az bekle şerif beyfendi nasılsa yakında üzülecek ondan aldım diyo sen daha celbi yırt o senin eline versinde anla artık ya raufta adalete söyledi bakalım yarın adalet ilkaya ne diycek

sen benden çok yaşıycan meryemcm bak demeyi unutmşm gördn mü öküs rauf hastahanedeyken ilkayı gördü ya çok sinrlndii sonracıma bakı adalet bakıoo, bi anda atladı ilkayın üstne panter gibii canm karm da canm karmm adalet şoklardaaa oylece bttii

Maşallah Mehtap sanki Şerif'in eşi kendi gibi Emine'den daha çok hesap soruyor.O Emine'ye çemkiren adam gitti yerine bir kuzu geldi.

kızlar bu emine çok saf ya artık salak diyecem onları sevişirken gördü ve sesizce çıkıp gitti intikam alıp acı çekmesi gerek şerifken salak gitti intihar etti onuda beceremedi hala onla konuşuyo büyük konuşmayım ama ben onları o ilk gördüğümde orda ikisinide parçalardım saldırırdım resmen o mehtabın saçını başını yolardım şerifin yüzüne tükürür herkese rezil eder çıkar giderdim yok şerifi seviyomuş yok mehtabın suçu yokmuş celbi yırttı vazgeçti boşanmaktan canımı sıktı bu karı oysaki çok seviyodum

saçmalamanın doruk noktası unutma benide valla.çok düşünüyor herhalde senaristler insanları nasıl aptal yerine koruz diye.nezamandır izlemiyodum iki gündür bakıyorum.cinnet geçirdim resmen izlerken.be allahın salağı emine.hiçmi gururun yok senin.ben dalardım valla.ne intihar etcem onları ölmeye getirirdim.yontu şerifi şimdi mehtaba al senin olsun diyo.zaten ilkaya diyecek lafım bile yok.hadi o gerizekalı.bu dizide bi tanemi mantığı çalışan insan yok.bu kadar eziyete bu nasıl evlendi bu adamla diye sorabilecek.bunu anlamayacak bi tane zeki yok.maşallah alemin akıllısı rauf.o olmasa demek hepsi koyun bu dizide.

ay ne çok kızmışım.bi çırpıda yazıvermişim.bana neyse sanki.ben geriliyom

çok ama çok sıktı artık resmen laf olsun torba dolsun diye uydur allah uydur dizide ne tat kaldı ne mantık ne kurgu ne baska bısey
ben cok sıkılıyorum sahsen dayanamadam zappınglıyorum artık
nerde o eskı ılk zamanlardakı halı bambaska bı dızı cıkardılar ıcınden sankı

336. Bölüm ılkay, kendisinden daha fazla nefret etmemesi için boşandığını, Rauf'la evlendiğini Ali'ye söylemeye karar verir. Bu düşünceyle hastaneye gider, fakat işler hiç de umduğu gibi olmayacaktır. Hastanede ılkay'ı kötü bir sürpriz beklemektedir. Emine nihayet Eymir Gölündeki tatil için Şerif'i ikna etmiştir. Emine bu bilgiyi Mehtap'a ulaştırır. Mehtap karısından ayrılmayı düşünen Şerif'in hiç hesapta yokken tatile gitmesini nasıl karşılayacaktır.Levent kendisini vuran adamlardan bir telefon alır. Telefonda duydukları Levent'i çok şaşırtacaktır.

şerif bi tokat attıı ilkayaa allaaaaa ohh iy yaptı gerçii amaa ilkayınedepsizliğinn kime çektiği maluum aynıı abisii gene işkay evlendii ya şerife ne demeli??

hayırdır canım gene herkes kızmış bu şerif densizi gene ne yaptı ilkaya hastanede ne oldu merak ettim

meryemcm ben de izleyemedm bugüün tek bildiğim şerfiin ilkaya tokat attığ :) ayy keşke görebilseydiik tuuuh yaa neyse artık video resim filan bulursam eklerm canm :)

tam ilkayın tokatı yediği sahneye yetişebildim ve orda bittii.izleyemedim bugün ama artık izledikçe sinirlerim geriliyor. mesela o eminenin yerine insanın çıkıp bagırası çagırası geliyor o şerifle mehtabı rezil edesi eliyo insanın bunu emine yapmayınca da kasıyorum kendimi..bu dizide hiçbir gerçek açıga çıkmıyor yaa daha çokk uzatırlar bizde bekleriz

eminenin orda o mehtap ı parçalması lazımdı
sinir oluyorum kadına ya ayy elime verseler ben parçalrım klava:
ilkay dan hiç bahsetmiyorum bile :mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…