Unutma Beni - Fox Tv

aaaaaa evet lüftenn rauf haayatnda ilk kezz namuslu düşündü babasına ölüm döşeğinde yemin etmşti ya yuva kurcam diye onu yerine geçirmeye çalışıoo sositososito niyee pekii?

Daimii izleyiciler bilir; bu bi ara kendini çok suçlu hisseetti o zmanlar acıyodum raufa; hani babası onn için o kadar iyilikler yapıoo o hala nermnle uğraşıo diyee (gerçi o uğraşma bole ne biliiim bi çekememizlik üzerineydi); işte o zmandan bi suçluluk var kendisinde sözüm onaa babasına böyle yaranacak son sözünü yerine getirecek pehheeee

ulan sıpa baban sana git evli kadınlara yanaş mı dedi; ilkay aliyle evlenirse aman peşinden ayrılma bi de git bebesi filan olcaksa babalık mı et dedii namussuzzzluk et mezarda bilem olsam kemiklerimi sızlat mı deddiiii

ayh şu mehtabı bi de raufu versinler biiizzee ankaraya gidiiip kızılaya asmassaaammm asmadık asmadık bole bit gibi çoğaldılarrr bunlar normal hayatta da vardır kesssiiiiin

Kızlar şaka bir yaana bu aptal nazlı da inandı sonnda çocuuğun aliden olduğuna ya ben en çok ona gülüooorm yuh diorm artıkk yüksek müsadenizzlee harbii yuhh

Selçuk da gelicem dedi gelmedi kaç bölüm olduu gelmedii :)

sedat aslnda hapishanaden sonra çok değişmştrrr oradaki iyiliğiyle herkesi kendine bağlayan sedat kaymakam artık ailesi için daha güçlü olmak durumundadır "huhuheyyttt bana raufu getiriiiin onnla bir meselemiz var"
- emret abii, abii hangi rauf?
- kaç tane rauf var leen, selahhatnn rauf

ben bu saçları değirmende değil hapishann kör kuyularnda kazıttm, alinn peşini bırakacaksn rauf, yoksa ben de senn hakknda bzı gerçekleri anlatmak durumnda kalırıım; sen kendinii selahattnden olma sanıyorsun amaaaa aslnda senn baban beniiim zuhahahahhahaha zönkkk bole kalırsıın iştee

sedat raufla buluşmak ister ve der ki "nasıl yaparsın böyle birşeyi rauf, oğlumun karısına nasıl göz koyarsın"

Son düzenleme:
selçuuuukkkk nerdesiiiinnn ?? Bi şaşırt beni de şu pısırık halinden kurtulll allaaam insan kendi evladı olduğunu bile bile nasıl olur da çocuğuunn başka bir adamnn yannda kalmasına müsade ederrr ?? Oooluuum selçukkk kime diorumm ohhooo hoohh

Bu dİzİyİ kuzenİm ve arkadasları yazıo...ama İzleyemİorum ÇÜnkÜ Çalısıorum....

sevgili aca.s; o kuzenlerinden birini buraya üye et de şu soyledklerimiize azcık birazcık kulak versinler sedat gelsin dedik geldi ok bir de zahmet olmazsa selahttn emmiyi raufun kabuslarına soksunlarrr noooluuurrr kız sevaptır vala baaak

ya ben kaç bölümdür izleyemedim neler olmuş böyle biri genel olarak bana anlata bilirmi sayfalar arasında dolanmaktan başım döndü çünkü herkese iyi bayramlar

ya ben kaç bölümdür izleyemedim neler olmuş böyle biri genel olarak bana anlata bilirmi sayfalar arasında dolanmaktan başım döndü çünkü herkese iyi bayramlar
bişiy olduğ yol canm yaa ali kaza yaptıı ölmek üzereydii sonracıma çok para gerekti sedat hapishane müdürnden izin aldı geldi yannda askerlerle oğlunu gördü karısına kızına sarıldı gitti ama fotodaki gibi dazlaktı yanii

sonracıma rauf tüm bunları öğrendi çünkü nazlı ona telefon açtı yine sen bişiler yaptn dimi aliyi öldrmek istedin falan filan, rauf yapmammştı halbuki; hep o uyus ilkay yüsünden ayrılcam diye tutturunca çocuk kaza yaptı

sonra ilkay çok üzüldü ama ne çare?? Rauf da dedi ki ilkaya gel benmle evlen yurt dışından doktorlar getireyim

o da kabul etti g.zekalıı, sonra evlendiler hadi dedi ilkay kuratar aliyi o da ne dese beenirsin önce bi test etmemmizz lazm tuuuuuuuuuu o testler içinde boğul emi rauf

sonra bunlar beraber oldular resmlerini koydum görmüşsündür baya bildiğin brlkte oldularr sonra da rauf doktora dedi kii tamam operasyona girişin

kocaaa doktor gitti raufun şey olmasını bekledi anlycağn dizi iştee

sonra da olee yanii cuma da tekrarnıı verdilerr bugun noolck acabaa :S:S:S

gerçi ben izleyemicem ekstra bişi olursa yazın banaa canlarm e mii

amaa bişi olmas bence en fazla ali gözlerini açar adoşcuğumn içi rahatlar ali bi bakar başında nazlı var ilkay deill bu şekilde nazlıyla bu yine evlenir gibi gelio bana

en fazlaa yine nazan öğrenir bunların evlendiğiniii daha da bişi olmass

bu perşembeye kadar da ilkayn belkii hamileliği anlaşılırr atıyorum 1 aylıktır da raufa 1 haftalık der yuttururr raufaa. Sonra erken doğm yaptım der, Rauf da kendinii adamdan sanmaya başlar

sonra teeee 3 sezon sonra ortaya çıkar çocuğun rauftan olmadığıı, rauf da anlar kii sadakat nazanda nazana gider, ama dizi ya nazan da başkasıyla birliktedir haydaaaaaaaaaaaa bu sefer rauf onları ayırmaya başlarr derkeeeeennn fox tv isyan ederr diziyi yayından kaldırırr

unutulmaz deme banaaa unutulur unutulurrr
bir rüyadır gelir geçerr her aşk bir gün hayal olur
unutulmaz denen günler unutulurr unutuluurr
bu dizi de bir gün biterr
olan yine bize olur
unutma beni diyen seslerr unutuluurr unutulurrr

Ahhh Emine ahhh, sana daha ne deyim, bir Mehtap pisliğini eve davet etmediğin kalmıştı onu da yaptın ya...Bu gidişle onları kendi elinle halvet ettiricen ya bakalım ne zaman?

Artık bu saatten sonra diziyi ne yapsalar düzeltemezler, Raufla ılkay birlikte oldu ya, artık nasıl bir senaryo yazsalar bizi memnun edemezler, çok kötü oldu çoook...

Hele o gözlerini kısarak sırıtması yok mu Rauf'un, ağzını yırtasım gözünü oyasım geliyor...ama artık ilkaydan da nefret ediyorum, yaptığı hiç bir şey eski salaklıklarını affettiremez...

evet ipekcim yaa nalet olası ilkaay kuruttuu aliyiiii gerçi olcakla ölceğin önüne de geçilmioo bu işin baştan bole olacağı belliydii salak ilkay atsaydı öldürseydi kendiniii o vakit, hayır madem ateşe atcan edebinle atlaa git ölceksen öll yanii ne diiyee bu kadar per perişan ediosun millleti?? Hem aliyi hem nzanıı hem bizii herkesii mahfettiii bi raufu mutluu etti, ole bi herifi mutlu edeceğine ölseydin be ilkay höhh bi psikolğa da bunu dedirttin yaa ne diiiyim sanaaa

Şu özgüre kıll oluroomm, ilkay sen daha çok ağlarssııınn rauf bile demş bugun her zora düştüğünde sevdiklerini arkasından bıçaklycak mısın diye :) iy demedi raufa "senn için de bişiler düşnüüorm" diyee. BU nermin - nazan hiç ses yok. Şerif de öğrendi mii bunlarn evledniğini? Emine de "şerifim de şerifim" diyoo inadına mehtabn yannda du bakalım ne işler olacak yakında?

Aldğm çok güçlü bir kaynağa göre; çok çok yakında olmamakla birlikte bu zafer - selçuk bir yerde kesişcek yolları vee ali-şerif ikilisine karşı bir olcaklar, daha sonra bir rauf tehlikesi karşısında bu süper dörtlüü raufa karşı savaşıp halt edecekler onu; tabi bu esnadaa nermin-ilkay ve bana ole gelio ki nazandan da destek alabilirler, kulislerde dolaşan son dedikodular boylee sizleri ara ara haberdar edeceğimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…