Unutma Beni - Fox Tv

koskoca çetin hoca yı ta almanyadan getirttiği gibi bi de raufun istediği zaman ameliyata girmesi saçmaydı..y a adam allem edip kallem edip getirtebilir ama ne demek hastayı bekletcez rauf ilkayı yataga atınca yapıcaz ameliyatı..saçmaydı yine .şimdi bide ilkayın çocugunun dna testiyle ugraşcazz sonra yok bu testin sonucunda rauf un parmagı var diye bi daha dnaa böyle gitcek işte..şerif yine kıvırdı emine iyice saf rollerinde ooofff bu dizi insanı kasıyor

haallaa hallaaa bu ne saçmalık :S ıyy nefret ediorm sadece rauftan deil diziden tüksiniorm artııkkkk

servet pandur resimleri

Bu arada bizim tayfadan tubayla karşşılaşmş servet sultan, ve tuğba diyo ki "benmle aynı boyda" kendisi 1.60 demek ki servet pandur da 1.60

servet pandur bayramı fırsat bilip istanbula kaçmşş biizmkler de peşinden :)) allahm mübarek bayramda şu tayfaya akıl verrr :) rahat bırakın insanları aaaa

bööö sinir oluyorum bu diziye artık çok saçma ve iğrenç
ilkayda çok gıcık tipi saçı herşeyi kötü ya
hamile olduğunu bilmiyodum alidenmi eğer öyleyse raufla evlenmesi imkansızdsı nasıl oldu

ilkay daha bilmio ki hamiş olduğunu biz ole tahmn ediooss, anacım oyle olsa nooolceek atık geçti borunn pazarı eşşeği niğdeye sürsen noolceek, ama var yaa yemin ederm bu raufa tam kapak olurr haa ayyy misal rauf öğrensene ilkayn hamile olduğunu havalrqa uçar kendisnden sanar, ondan soracıma bole işler arapsaçına döner, meselaa çocukda akdeniz anemisi çıkar tesafdüftür kii aynı hastalktan alide de vrdıır, rauf gider aliye der ble bole evladmn hayat sana bağlı, ali de naapsın kabul eder filan fişman orda kan alınırr ve hemşire gelir der ki "babaısyla çocuğun kan ve dokusu uyuyo hastalğn tedavisi gerçekleştirilebilir bu şekilde" zööönnnnkkk gerçek tokat gibi çarpar raufaa çocuk alidendir, hoobaaa 5-6 yıl da bole sürer diziii haydeeee rauf naapacaktır soru işaretleriii yürü git hacı yaa bu ne b...ktan bi dizi amaaaannn made in turkey işteee ne bekliossn

:roflol: :roflol: :roflol:sırnaşık şey

yahu bu dizide niye kadınlar hep yalnız anlamıorm kii, niye halaaaa kimse nazann peşine takılmadı? Ne biliyim şirkette toplantı falan olsun adamn biri nazanla dışarı çıkmak istesin, sonra o adamn arkadşı nermne vurulsun bişiiiler olsuuunn, şeker hala niye yalnzz, dünya bole deil kii hanmlar biri gidioo başka biri hiç ummaddğn bi anda hoppp geliverio :) zaten öbür türlü hayat çekilmez olurdu o ne ole nazann felsefesi gibi (ya rauf ya hiç böööö) fahriye geldi mesela diziye dimii ee tamm başgöz edelim barbar'la gitsin nedir yanii :) hem o hanm da tövbe eder evvnn kadını çocuğnn anası olur, sonracıma bole bole dizideki karakterlere de can gelir, hep aynı husumetlerr amaaaann ammaaaannn.

Her gün dizide aynı soru kurcalanıyor "eee şimdii ilkaya noolcak aliye noolcak rauf naapçaak" boşwersenee bacım, sallaaa bu üç karakter de faso çıktı yardımcı oyunculara kayalm azcıık, eminee naaapçaaaak, emine nası hamişş kalcak mehtabı zafr nası tuzağa düşürceek, nazan kesin şmdi intihar eder nermn kardeşnn intikamını nasıı alcak??" hooh bee :) şaka maka şu selahattn emmi de gidicek zamanı bulduu şmdi burda olaydııı ahh ahh nerde o eski günlerr, dağ gibi adam hık dedi gitti gittiii fani dunya kimseye kalmıoooo

bu şeker halann niye evlenmediğine dizide hiç değinilmedi hatrladığm kadarıyla yanılıo muyum? Alla allaa acaba şekerin sevdiği biri vardı da bunlar kavuşamadı mı, yoksa evliydi de kocası mı öldüü???

"emine seni Allah kahretmesiiiin bi atamadın şu adamı yatağa bi kadınlık göreviinii yapamadın" diye diye sana haksızlık etmşzz bacım bu köpek şerif seni haketmiooo kurtull şundan defet gitsin mehtaba mı artık hangi o...puya gidecekse

bak görüo musu o...pu dedikk mehtap çıktı karşımızaa

ay yine o ya yine o bi de bole mahzun mahzun bakıo allaam deli oluyoruum sinir hücrelerim karmaşık yapısına bir yenisini ekliooo

berra kıs alemsin.... nerden buluyosun bu çeşit çeşit resimleri...

yazık mehtap a dediklerimizi okusaydı kadın rolünden feragat ederdi.....

ay cuma günü bayramda izleyemedim ama cok bişi olmamış sanırım....şu ilkay da cok baydı yaa...
anlatsaydı ali ye kaza felan olmayacaktı....

ayy kızlar geçmişi yenı okudum.. berra resmini koymuş... rauf ve ilkay once evlenıp sonra yattı....
bak sen rauf kaidelere uymuşş... hayret ettim..

cuma gün perşembeyi aynen tekrar ettiler bir de utanmadan üzerine "yeni" diye yazmışlar, resmen bizi artık salak yerine koyuyorlar.

saçmaladıkları yetmiyor bir de o saçmalıkları yeni diye yutturmaya kalkıp bize tekrar izletmeye çalışıyorlar.

yohh kızzz ben de çok sinirlendim tam vakit buldum izliycem niye aynı bölümü koydunuz dedim aradım şikayet etmeyee meeerr bayram diye aramşlar foxu hiiç üşenmeyip demişler bole bolee bayram gelcek arefeydi çamaşırdı sevabına bi koyuverin gece filan da izleyelim diee; sonracıma bu yapımcılar da nerelerinden anlıyolarsa lafı gece demişler allahn günüünün ta ortasına saat 3'e koymuşlarr puhahahha ha bole yapımcı ha bole dizii ne diiimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…