Unutma Beni - Fox Tv

Raufa sinir oluyorum, Mehtapa daha çok sinir oluyorum.
Şerifi zaten gözüm tutmamıştı ilk baştan beri. Al işte çıktı ne olduğu. :tomato:
ılkayı paralamak geliyor içimden.
Sonuç, izlemiyorum ne zamandan beri.
Bayıyorlar beni ciddi başım ağrıyor dizi bittikten sonra.
Arada sırada buraya girip buradan okuyorum.

ayy bu dizi artık bana hiç zevk vermiyor Ali nin ölmiyceği belli
al işte rauf dr da getirdi ilkay evlenecek raufla......... ilkay kesin hamiledir ali de bebeği rauf tan zanneder kötükedihüso

Son düzenleme:
arkadaşlar valla hepiniz haklısnız artık kendimiz tahmin eder olduk ileri ki bölümleri iyice rezil ettiler diziyi.... yaaa ama inşallah ali kurtulurmafoldumben

dönüp dolaşıp diziler eski türk filmi senaryolarına geri dönüyorlar işte..dizide bugün en çok eminenin herşeyi gözüyle görmesine sevindim yazık kız yıkıldı ama iyide oldu..bu zafer büyük adam yaa ne iyi etti

aaa cidd msnz hanmlar, dün izledim ben gördüm seddatı canm yaa saçlarını kazıtmşş :'(. Ama bugun izleyemmemştm demek öğrendi emine herşeyi ohhh pekii bildiğini şerif bilio muu .S

evet şerifin yüzüne hastane de söyledi mehtabın evinden çıkarken gördüm diye şerif dondu kaldı emine artık yalan söyleme falan dedi konusurlarken babası geldi susutular..... böyle oldu ii ki öğrendi emine yaaa artık şerifin ne oldugunu ögrendi sonunda......

bence şerif yine bi masal falan uydurur ama emine artık tekiplerini artıracak gibi herşeyi bi öğrense şöyle şerifle mehtabı yatakta falan bassa ne iyi olur:)valla kızlar haklısınız zaten ilkay bayılıp duruyo kesin hamile ve alide rauftan zannedecek amaann hep bilindik şeyler işte

nazlinin cocugunun babasini ogrendik sira ilkayin cocugunda donduk dolastik ayni yere geldikakannehir:tomato:

rauf un bütün istedikleri tek tek oluyor tam anlamıyla karısı olucak raufun
ayyy şu ilkay ın saçlarına sinir oluyorum
bu arada iyi bayramlar kızlar

şerif nasılda üste çıkıyor her defasında.bide emineye özür dileme aşamasına kadar vicdan azabı çektirip neyse önemli değil falan diyo. g.ri.z.kalı ilkay hepsini haketti.raufa kendi yaptıklarından dolayı şuan bu durumda. kendi oynadı raufla.şimdi intikam sırası raufta.ali için yapıyo herşeyi herdefasında aklınca.aliye daha çok zarar veriyo haberi yok. mahfetti kararttı çocuğun hayatını. bence ali ölseydi daha iyiydi uyandığında bunları göreceğine.nikah olayına kadar uzatmıcaktı olayı ilkay. ilkay ölseydi. intihar falan etseydi.

sende bütün başrolleri öldürdün yahu :roflol::roflol::roflol ölseydi bu ölseydi biz oynasaydık dimi :roflol::roflol::roflol::roflol:

vallahi artık saçmalıklardan iyice gına geldi. seylül biz onlardan daha iyi senaryolar oynardık emin ol. sinir geldi her sene dahada saçmalıyorlar. bu arada hepside ölmesin canım :))) sonra kimi eleştiricez demi ama :dance:

ayy ben izleyemedim... ama cok tesekkürler izlemiş kadar oldum....

ilkay demek hamile.. aynen ne gıcık yaa... git raufu kandır al parayı sıvış felan...
sanki baska yol bulamadı demek raufun yatagına gitti.. tühhh ona..

tubayokcum ilkay raufla evlendi. rauf aliyi ameliyat ettirmek için doktar getirmiş ve ameliyata ilkayla evlenmeden doktoru göndermiceni söyledi. nikah oldu, rauf sadece kağıt üzerinde karımsın gerçekten karım olmadan ispat etmeden göndermem dedi..birlikte oldular. rauf haklı olarak sen beni bırakıp gitmiştin bende böyle olsun istemezdim,tek kalbi kırılan yara alan kendinmi sanıyorsun sende benim içimde ne yaralar açtın falan bişeyler dedi.şerif yine yırttı.emine hesap sordu mehtaba niye gittin diye. şerif bi parladı ali için gittim mehtaba cafeyi satacak birilerini biliyormusun diye sormaya dedi. emine yine özür diledi şeriften.mehtap farketmesede muzaffer sürekli peşinde. alinin başındakiler perişan. ali ameliyata gitti... oooffff daraldım bakalım daha neler saçmalıcaklar

diziyi izleyince fenalık basıyo bana.sizin yazdıklarınızla izlemiş gibi oluyorum kızlar.mehtaba şerife raufa ilkaya sinir oluyorum bir sezonda ilkayın bebeği kimdendi onun tartışması çıkar.dizinin senaryosunu yazan azcıkta bizim yorumlarımızı okusaya ne güzel olurdu.

ahhahaa bingoooooooo kızlarrr süperr bişiy bu, yani raufla ilkay beraber oldularsaa hakkaten süperr. Çünküü rauf anlamycak çocuğun aliden olduğunu holey holey yine aynı işlerr başa gelioo olan da çocuklara oluyoo ama neyse rauf aliinn çocuğunu kendi çocuğ gibi büyütçek ama bi zman sonra ilkay diycek ki o senn deil alinn çocuğuu hooooooooooopp raufuu dımdızlak ortada bırakcak. Sonracııma rauf nazana döncek amaa pışşşşşşşıııııkk nazan ölse affetmez artık oıhhhhhhhhhhh gebersin rauf ölsün bitsinn kötü yollara süşsün gay barlarda sahne alsıın tez elden iişşşaalllhh

ilkayın rafuun yatağındayken halini göremeyenler için

ali biraz gözlerini açar gibi oldu ilkayı sormaktadır

öte yandan zafer mehtabı çemberine alma derdindedir tabiri-i yerindeyse

mehtabı mahfetmek için yemiin etmiştir.. :)

rauf ilkayı yatağına attığı için allaha ilk defa şükretmektedir puahhaha töbeee r

sessiz düğün

rauf ilkayı yatağa atmadan önceee

çok anlamlı bi fotoo gürkay saolsuun :)

ilkay belki de son kez aliyi öperken

ilkay eminye dert yyanarken

öküss raufu tiksiniorm senden, iişşaallh ya nazan ya yavuz öldürr bu köpeği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…