Unutma Beni - Fox Tv

napsınlar nerminle ilksy rsufun evin gitti resimleri bulmaya ama nazan ve yaşar geldi tam kaçıyolardı nazan nermini gördü nazlı ateşli yatıyo domuz gribi olmaın ali geldi güya nazlıyla konuşcaktı nazlı ateşli ya aliden meşhur çayını istedi evliyken yaptığın çayı yaparmısın diye oda ysptı

tuğçe yavuzlar gözükmedi

mehtabınki geldi emineye söyledi mehtapa şerif ev buldu diye

AYY şerif bir de mehtap a ev mi bulduu.....

baksennn ... şerif bir işten anlamazdı ama mehtap ortaya çıkınca birden cengaver kesildi..

bence emine ondan boşansınnn...

anaaam gördün mü şerifii ay şerefsiz bu ya:tomato:

peki nazan nermini gördü de naaptı pekii, kızdı mı bağırdı mı sevgilimin erkeğimin çocuğmn babasnn evinde ne arıosun filan mı dedi?? Şüphelendi mi? Mesela ben olsam derdim ki "ablam bu eve girdiğine göre demk ki anahtar onda da var yoksa bu rauf hem beni hem ablamı mı idare edio" gibisnden .D

ama derse şaşarım bu kız süzme bal misalii saf ve salak :teytey:

Son düzenleme:
bak sen mehtap a ne işler karıştırmış bi çıksaydı foyası ortaya emine ile şerif rahat etsin

ayyy nermin rauf gibi düzenbazı ne yapsın bugün bende öyle bi bakındım gördü ilkayı görmedi ama çabuk burdan git seni yaşar görmesin dedi sandıki ikisini ayırmak için ablası yine iş başında sandı salak ben asıl emineye üzülüyorum bi yakalıyamadı şerifi ne salak adammış be gitti zamanında onu boynuzlayan karıya geri döndü emine bi yakalasada bıraksa şu uyuzu..

hay allam ay bu nazanı allah ıslah etsin ne diyelm, nermine emanet gidio dizii valaa

o rauf çıkamaas iiişalllaah

emine de yafrum zafer nasıldı bugun asılıyo gibi deil dimii hayranlık duyuyo bence emineye yerimseniben

evi şerif değil mehtap tuttu ama belasından kurtulmak için evi şerifin üstüne yapcakçı olmadı belası eve gitti mehtamı mahvetti ohh ellerine sağlık

Şimdi Berracığım, bu Zafer kafede gizlice Mehtap ile Şerif'i dinledi konuşurlarken.Mehtap Nallıhan'da bir ev tuttum ama kontratı sen üzerine yapar mısın, dedi.Şerif te kabul etti.Onlar gidince Zafer Emine'ye deminki beyi ben sizin eşiniz sanıyordum dedi.Emine de eşim zaten dedi.Zafer de önce söylemek istemez gibi yaptı, sonra demin giden sarışın bayana Nallıhan'da ev tutacakmış dedi.Emine renk vermedi, haa , o benim teyzemin kzı, eşim ona yardımcı oluyor dedi.Zafer de ohhh o zaman rahatladım, ben de başka şey sanmıştım, şimdi sevindim dedi.Ama Emine mutfağa gidip ağladı tabii.Sonra eve gidip Şeker Hala'ya söyledi, o da yanlış anlamışsındır kzım filan dedi, ama Emine çok sinirlendi, Bbunlar resmen metres hayatı yaşayacaklar yaaa dedi kendi kendine.Bu arada meğer Zafer Mehtap'ı pazarlayıp sırtından para kazanıyormuş.Zafer Mehtap'ın evine gitti, beni kim için terkettin dedi, Paralarmıı alıp yok oldun dedi.bir güzel patakladı, saçlarını yoldu, bayağı bir şiddet uyguladı, evin her tarafında bir iz aradı, Mehtap o arada oğlunun odasının kapısını kilitledi, anahtarı sakladı, o odayı görmesini ve bir oğlu olduğunu bilmesini istemiyor tabi.Mehtap onlar benim paralarımdı artık yoruldum, kimse için gelmedim, kendime yeni bir hayat kurmak istiyorum dedi.Zafer biraz inanır gibi oldu.Ama o odaları karıştırıken Mehtap'a oğlu telefon etmişti o da hemen telefonun fişini çekmişti.Zafer arayan kim diye sorunca bimiyorum açınca kapandı dedi ama sonra Zafer telefonun fişinin çekilmiş olduğunu gördü ve yine şüphelenmeye başladı.

Nazlı üşütmüş, hasta yatıyor, annesi onla biraz ilgilendi, ateşini düşürecek bir şeyler yaptı, sonra ılkay la buluşmaya gitti.O gittikten sonra Ali Nazlı nın evine geldi, Nazlı yataktan zorla çıkarak kapıyı açtı, Ali konuşmamız lazım diyerek içeriye girdi.Ali , Ben artık senden ılkayla ilgili bir şey duymak istemiyorum, ben ılkay'a güveniyorum dedi.Nazlı da ne yaparsan yap seni ikna edecek durumda değilim, çok hastayım dedi.Ali de yapacağım bir şey var mı dedi.O da "senle evliyken hastalandığımda bana hazırladığın zencefilli ve tarçınlı çaydan hazırlar mısın?" dedi.Sonra da "neyse boş ver, ben dinleneceğim sen kendin git " dedi.Uyandığı zaman başucunda bir kupa buldu, annesi hazırladı sandı, seslendi, ses gelmeyince çayı içti, Ali'nin yaptığını anladı ve "Ali benim için yapmış" diye ağlamaya başladı.

ılkay ve Nermin Rauf'un evine gizlice girdiler ama yine bir şey elde edmediler, Yaşarla Nazan eve gelince gizlice sıvışırken ılkay çıktı ama Nermin Nazana yakalandı.Nazan "abla burada ne arıyorsun" diye sorunca da "Raufla konuşmaya gelmiştim, kapı açıktı, içeri girdim, o arada siz geldiniz " dedi.Nazan da "hemen git, Rauf bilse neler yapar" dedi.Nermin de kös kös gitti, elde var sıfırrrrr...

Sağolsun Denizcik ılkay ve Nermine çok yardımcı oldu, evin anahtarını verdi, alarmın şifresini söyledi, ama bir işe yaramadı, kızcağız da kendini tehlikeye atıyor, Rauf anlarsa Deniz de onun hışmına uğrar.ınşallah olmaz ama...

berracığım , senin kadar ballandırarak ve yorum katarak anlatamıyorum, o yetenek yok bende ama idare edersin artık canım...

ay bu neydi şimdi? yok 1 gece geçirceklermiş daha neler ya. ne kadar saçmaladılar kocasını güya seven bir kadın bu. herşeyi anlatmak varken böyle birşeyi kim kabul eder?

gerizekalının ööndeeeee gideni bu ilkay salagı
ya tam manyak he neyine ya senin bi gece gecirmek elin adamıyla
kocanı kaptır nazlıyada sorem ben sana

aptal ilkay ne yapmaya çalışıyor raufu oyuna getiricem derken kendi oyuna gelicek haberi yok salak
çok sinir oldum

ya bende bugun ızleyemedım ıns ozet gecen olur
yanlısmı anladım rauf la ılkay bıgecemı gecırecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…