Unutma Beni - Fox Tv

ya amaaaannnn bu ne saçmsa span bi bölümdü yinee off gına geldi dostlar yeterrr şimdi bağırcam imdat diyee

be akılsız nazlı sen daha kimin çocuğunu doğurdun onu bile bilmiosun ne diye selçuğa halaaa o aliyle bizim kızımız diosun??

ilkay nermnle görüşmeye gitti herşeyi anlattı o da rahatladı nermn de... Şimdi nermnle bi tuzak hazrlıycaklar (nermn ilkaya benmle msin) dedi ilkay da evet dedi.

aliyi hapse attılar, çünkü ruaf yaşara emir vermişti yaşar da gitti alinin arabasına eroin koydu. İlkay sabah erkenden uyanmıştı yaşarın alinin arabasında olduğunu gördü salak niye söylemedi aliye?? Desydi ki yaşar burda ali de bi güzel haşlasaydı onu noolcaktı yanii???

Pısırık ilkya uyuss ilkayyy bööö

salak tuçenn pozlarını gördü yavuz kıyamet koğptu ama tuçe oralı bile olmadı

asuyla yavuz arasında beklenn yakışlaşma bugun gerçekleştii hayırlı olsuuun

suat karausta yani yaşarın gerçek hali - ankara gecelerinden seçmelerr

şahap sayılgan (barbaros)

uğur çavuşoğulu (selçuk)

Ya bu Selçuk neden mırın kırın edip duruyor, Dna örneğimi Rauf'a bırakmıştım, testte hile yaptı demiyor?İnsanı çatlatırlar bunlar ya...Uzatmak için bu kadar saçmalık yapılmaz.

yok yok ondan deil ipekcim, şimdi selçuk ole deseydi nazlıya nazlı salak olduğ için ya raufa ya aliye giderdi hesap sormaya bi sürü kızılca kıyamet, selçuk bu sefer adımlarını sağlam atıoo once isntbula dönüp ailesini yani çoluğunu çocuğunu kontrol altına alacak onlara ev para filan hazırlayacak ondan sonra da yine istnbulda nazlıyla kalacağı evi tutacak. Sonra tekrr ankaraya geldiğinde herşeyi nazlıya anlatıp önce ipejk için velayet davası açacaklar. Bu sırada rauf boş durmaz diye selçuk arkadan baişka şeyler hazırlayacak ama buna gerek kalmycak çunku nermn hanm zaten hazırlıoo

sonra ali velayet davasında ipeğin kendidne olduğunu kantılamak için adli tıba kan örneği vercek filan ve herşey ortaya çıckak, ali velayeti devreedcek selçuğa falan fişman

haydi nermiin haydi nermiin haydiiii
tam zamanı tam zamanı şimdiiiii
rauf öl artık sıkıldm
dizi denen furyalardan dıkandım alkisalkisalkis

Berracığım, bunlar mantıken olması gereken şeyler, ama maalesef bu dizi mantık değil, mantıksızlıklar silsilesi içinde devam ediyor, Bu senin dediklerinin gerçekleşmesi için bu hızla dizinin 3-5 sezon dah devam etmesi lazım , ancak öyle olur senin dediklerin.

ınşallah ılkayla Nernin iyi bir plan yaparlar da yüzlerine gözlerine bulaştırmadan Rauf'un pençelerinden kurtulurlar.Artık Ali de olmayacak yanlarında, benim anlamadığım bu kadar kolaydı madem Rauf neden daha önce hapse attırmadı Ali'yi de, başka şeylerle uğraştı durdu.

ali serbest bırakılcak tam aksine bu bölümde rauf hapse giricek eroin bulundurdugu için
tugceninde soyunma odasındaki cıplak resimlerini nusret dagıtıcakmıs

ehhe doru soyluoosuun kuşum delikafadulden

aaa güzel bölümdü ama dimii ohhh nasıl da nermn ilkayla birlk olup raufu kendi kurduğu tuzağa düşürdüler helal olsun ohh yaa içimin yağları eridi raufu ellerinde kelepçeyle görünce :icecream:

nerminn de dediği gibi "rauf çıkmadan o resimleri bulmaları lazım gerekrse rayfyn hem evini hem iş yerini aramaları lazım". Ama ali de çok hayırsız çktı, resmen ilkay ve nermn hanm kendi başlarına halletmeye çalışıolar. Ne nazlıdan hayır var ne aliden... Slak adalet de sırf nazlıya inat neler dedi ilkay için aman da geliniim koca popolu gelinim, ay sana kurban olayım allam yaa

mnyak mıdır nedr sırf şeker halalar orda diye ole davrandı, nazan da sahip çıktı yeğenine afern kırk yılda bir işe yaradı

Tabi kızını korduğunu öğrennce nermn hanm çok duygulandı, nazan için dedi ki "ahh kardeşim senn de aklın bizde tabi çok kısa bir zaman sonra yeniden birlkte olcaz az kaldı". Canm yaa senağlama

o öküs rauf nası tufaya geldii ama hey hey hey yaşasın iyilik kahrolsun kötülük sositososito

emineye o adam abayı yaktı, ay ama tatlınn adına bayldım "unutma beni tatlımız var getiriyim mi " dedi ya emine koptuuum sırnaşık şey

zafer emineye çocuk sizin mi dedi özgür için "emine de evet dedi" oğlu gibi seviorken özügür şerifin yaptığına bak, hayırsızz şerefsizzz kötükedihüso

tuğçeyle yavuz kesin olarak ayrıldı!! O patron da tuğçenn çıplak görünütülerini bir yere gönderdi ayyy çok heyecanlı bölümler gelioo mu nee

asu yavuzu affederse var ya yuh dicem midesiizz, ama affedecek bence

sorma ipek ya tüketti bunlar bizii, vala madem attırıveriodu attırssaydı hakkaten aliyi, bunca zaman neyi bekledi ben de anlamadım anacım dizi deil mi hepsinini köküne kiprit suyuu:roflol:

nermn bu sefer büyük isimlerle çalışıo önderi çok tuttum tam benm kafam, selçuk yine gitti artık seneye gelir :roflol: bi tutup alamadı nazlıyı ya yanına ne diiyyiim sen de adam mısın selçuk ödlek selçuuk :lepi:

Ben Selçuğuk ve ailesinin Antalya'da bir yere yerleştiklerini hatırlıyorum, yanlış mıyım?ıstanbul'a başka bir şey için gitti bence Selçuk..

Bence Asu ve Yavuz birbirlerine hala aşık...Yavuz sorumluluklarına sahip bir genç olduğu için hamile diye Tuğçe'yi bırakmadı, sonra da sanki mecbur kaldı ilişkisini devam ettirmeye...Babası gibi olmak istemediği için, yokda hala Asu'yu seviyordu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…