Makyaj Ürünleri Ünlülerin Gerçek Yüzleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bu konudaki daha önce tartışma çıkmış olan mesajları ben sildim
işime gelmediği için değil forum kurallarına uymadığı için.
Herkes istediği yorumu yapabilir ünlüler makyajsız güzel ya da değil diye ancak üyelere karşı ya da yapılan yorumlara karşı hakaret, küçültücü ya da tartışma yaratacak mesajlar yazamazsınız.Lütfen dikkate alınız.Bundan sonra yazılacak konu dışı mesajlar silinecektir.

evet çok kötüler ama en kötü halleri yakalanmış.

sadece angelina jolie her daim çok güzel. en berbat hali bile

yaa tamam doğal hallerinin yüz hatlarıda güzel ama işin gıcık tarafı o güzel saçlaraına bakan erkkler bunları her daim öyle snaıyor sende böyle olsn nolur tadına varıyor şunların saçlarına bakın ya yağlı ya kupkuru

Ben makyajsiz bunlardan güzelim , (hepimiiz daha güzeliz) birde makyajli halimi düsünüyorumda bunlar yanimda hic kalir şakkıdısengözlerimebaksanab:dilcikar::jeyyar: havamdanda hic gecilmiyor *hehe*

bu kadınlar makyajla bu kadar güzelleşiyoda ben niye güzelleşemiyorum ayol.kendime kızıyorum makyaj yapamayan tek kadın benim diye

valla şok oldum hatunları görünce,ben yine makyajlı halleryle hatırlamak istiyorum onları,bizede okadar makyaj ve estetik yapılsaydı heralde merliyn monro olurduk:roflol:

burdan bi çoğunun makyajsız halini görmüştüm ama beni en çok catherine zeta jones şok etti..paris hilton her haliyle çirkin zaten..angelina jolie de her haliyele güzel bence :)

ben pek sasırmadım valla.. bizler bile makyaj yapınca degişiyoruz.. kaldıki onlar en agır makyajları yapıp ekran önünde "american dream girl" olayını var etmeye calısıyolar.. adı üstünde starlar.. işleri ekran önünde rüya kız olmak.. normaldir.. ben star olsam onlardan bin kat daha fazla makyaj yaptırırdım heralde... =)

ay acayip cirkinler yaa bana bu kadar makyaj yapsalar dünyanin güzellerine demek ki 1 milyon basarmisim haaa.makyaj bu kadar degistiriyo demek insani.bizim makyajsiz halimiz bunlarin makyajli halinden bile güzel yaa. sırnaşık şeylaelaelaelaelae

arkadaşlar gercekten makyajın muczeleri ne kadar çirkinler makyajsız

Biraz çekememezlik mi sezdim nedir????
Drew Barrymore ve Angelina Pİtt -tatlicadiarzu- her zaman güzeller....
Arkadaşlar artistlerin hepsi bizden çok çok güzeller üzgünüm...Hatta yakından tvde gazetelerde göründüklerinden çok çok güzeller.
Ebru Şallıyı ve Sibel Canı yakından görüp hayran kalmıştım.Hele Ebru Şallı VE TANRI KADINI YARATTI.Ya da estetik cerrah Ebruyu yarattı kaydirigubbakcemile5 Kimin eseriyse muhteşemdi.
NOT EBRU ŞALLIYI SIFIR MAKYAJLA KIŞIN NİŞANTAŞINDA DOLAŞIRKEN GÖRDÜM.

Son düzenleyen: Moderatör:
ebru şallımııı?
o kadınındaa bilmişş prof. halinedee illet oluyomm ığğğğğğğğğğğ

adriana lima her haliyle güzel ashanti çok kötüymüş gençken kaşlar da berbatmış

yeminle içim kalktı yaa tmm makyajsız çirkinler demek istemiyorum allah yaratmış hepsini ama çirkinler be kardeşimm. yada hepsini en acılı en yorgun halleriyle çekmişler yoksa pek mümkün durmuyor yaa ay şoklardayımm

Bizim evde yaptığımız iki allık,bi fondoten gibi makyaj yapmıyolar ki bunlar..Profesyonel makyözleri var hepsinin..Onların eli değmeden hepsi birer patatese benziyo..kimse kusura bakmasın..-tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…