Umutsuz vaka

sen yeterki güçlü ol canım her şey güzel olcak bak dedi dersin yalnış hatırlamıyorsam süleymaniye doğum evi hakkında başlık açan senmiydin canım ne yaptın gittinmi niye böyle umutsuzluğa kapıldın kötü sonuçmu aldın

canım doğru hatırlıyorsun ben açmıştım o başlığı, gittim ama çok fazla sıra, çok fazla yoğunluk vardı. yani ordan bir sonuç alamadım. kendi özel dr devam etmeye karar vermiştim. neden umutsuzluğa kapıldığım konusuda çok uzun, üst sayfalara bakarsan beni biraz anlayabilirsin sanırım. sağol canım

ne yazacağımı bilemedim inşallah seni üzecek bir şeyler yzamam oğlunu görememek ve yaşamış olduğun 4 kayıp çok zor canım ne diyebilirimki bu travman çok normal seni çok iyi anlıyorum bunu bil inşallah geçecek rabbim senin mucizenide gönderecek hast gittiğinde başlasaydın bende ilk gittiğimde senin gibi düşündüm ama bırakmadım bu günde ordaydım çok değişmiş ve kolaylaşmış gibi geldi bana 3 ay oldu başlayalı çok şükür 19 martta dosya heyete girecek ve bu gün orda hamile kalan son kişiyi duydum hemde 3üz öyle umutlandımki anlatamam kısmetse bekleyip orda yaptırıcam sende meleğinden vaz geçme canım

canım çok sağol.. inşallah bir an önce kavuşursun

Canım benim.Herşeyden önce sen çok değerlisin,senden bir tane var.Seni seven ve destek olan bir eşin var.Tamam bu duruma üzülüp eşime çocuk veremiyorum diyorsun ama bu bir eksiklik değil.Bunu sen seçmedin ve hepimiz böyle bir duruma yada herhangi bir olumsuzluğa adayız.Yarın öbür gün belki aynı şey benimde başıma gelecek ama bunu ben seçmiş olmayacağım değil mi canım?Öte yandan eksiklik diye adlandırdığın bu durumdan başka kimbilir ne kadar artı yönlerin var.
Hepimiz zaman zaman hayatta böyle zorluklarla karşılaşıyoruz değil mi canım?Allah seni sınıyor canım lütfen pes etme.Allah seni mutlaka mükafatlandıracaktır.
Bilmiyorum psikolojik destek almak ister misin ama;eğer istiyorsan Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nde psikiyatr bölümü var.Sigortalılar ücretsiz muayene ediliyor ve çok iyi bir doktor var.O da bir uzman olarak seni olumlu yönde yönlendirecektir.
Ne olur kendini bırakma canım.Yoksa daha kötü olursun.Bunu istemezsin değil mi?

canım dayanamıyorum artık... aklıma geldikçe yıkılıyorum

düşünüyorum da karnı şişince nasıl bakacam yüzüne doğum yaptığında nasıl gidecem yanına senağlama

Canim arkadasim ya biliyormusun bundan 3,5 ay ünce bende isyerinde cok yakin bi arkadasimin Hamile oldugunu ögrenmistim Gercekten sevinmistim arkadaslarim bana kiyamam ya keske senden alsaydik o haberi dediler onlar öyle dedikce aglayasim geldi.Ama arkadasim adina gercekten cok sevinmistim Cünkü inaniyodum herseyin bi zamani ver benim siram gelmemis demekki diye hem onun hamis olmasi benim olmam yada olamamamla alakali degildi.Allah hepimizin yazgisini ayri yazmisti.ve 1 ay sonra ben hamile kaldim ki gercekten hic beklemiyodum sende biliyosun.Lütfen kendini topla simdi kendini salivermeye bunu kendine ve esine yapmaya hakkin yok.Sen güclü bi insansin tatlim.Cok üstüne düsme Allahtan iste ama diretme inanki siran ve zamani gelince bi evladin olacak.düsük yaptin iyi yönünden bak demekki hamile kalabiliyosun degilmi?Hadi canim toparla kendini....

Hem Sersoycum bu bi eksiklik degil Allahin taktiri.Ben eminim senin olacak ama olmayanlari düsünürsen bazen kadinda erkekte saglikli oluyo ama olmuyor iste.Allahin mutlaka bi bildigi oluyo canim öyle bak. ve bence bi süre bu düsünceden uzaklas degisik biseyler yap bi kursa yazil bi hobi edin esinle balayi yaparmis gibi vakit gecir sen kafandan attigin an zaten olur.

HAKKIMDA OLUMLU YADA OLUMSUZ YORUM YAPAN HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. ÜZDÜĞÜM KİŞİLER VARSA ÖZÜR DİLERİM.BİR SÜRE UZAKLAŞMAYA KARAR VERDİM. ŞU ANDA HİÇ OLMADIĞIM KADAR SAKİNİM... KARARIM KESİN.. ARTIK BEBEK OLAYINI HAYATIMDAN ÇIKARTTIM. KENDİMİ VE EŞİMİ DAHA FAZLA YIPRATMANIN BİR ANLAMI YOK. RABBİM BÖYLESİNİ UYGUN GÖRMÜŞ. HAKKINIZI HELAL EDİN. :a015:

canim sersoyya uzaklasmak kendini bu bebek pskilojinden uzak tutman senin icin daha hayirli olur canim in aramiza hamis haberlerini vermek icin dönersin canim benim ALLAHa emanet ol

canım arkadaşım.... günaydıııın...!
bu gün nasılsın bebeğim.... daha iii hissediyosun değilmi?en azından iii demiyelim ama daha sağlıklı düşünüyorsun değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…