Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

biraz sonra kan vermeye gideceğim inş hayırlı sonuçlarla gelirim

2 saat olmuş yazıp gideli... Inşallah şu anda sonucu almış ve çığlıklar atıyorsundur... Inşallah güzel haberi getirirsin... şubat ayının ilk hamilesi ol gel hadi ...
Heycanla beklioruzzzzzzzz

güzelim bende bu duayı okudum ...işine karışmak gibi olmasın ama tefriciyenin çoğunu niyet sahibinin okuması gerekiyormuş ben diğer transferimde çok kişiye dağıtmıştım 2. cisinde sadece annem ben ve kayınvalidem okuduk ama yarısını ben okudom diğer yarısını ikisi bölüştü bence en az 2000 tanesini kendin oku bunu bana bir hocamız söledi ayrıca haberin olsun ve sonundada bir fakire karın doyuracak kadar para ver bunuda o sölemişti okuyanlardanda helallik alman lazım bilgine....

güzelim zaten ben adet olduğum ve dün işte olduğum için çok okuyamadım... Elime alamadığım içi ezberimde de yoktu. Ama bugun bitti reglim .. Allah nasip ederse okuyacam bende elbette yükümü biliyorum okuyacam inşallah...
Helallik nasıl alınır ? Sözle mi ??

Bir fakir karnı doycak kadar demişsin, maaşı falan olmayan biri olcak demi ??? O iş çok sıkıntı işte nerden bulcaz ??? Neyse bulcaz artık ...
Duası varmış birde o yapılması gerekmiş...

Saol güzelim fikrin için

ya dışarda gördüğün bir dilenciye mesela çorba parası vermen yeterli helalliğide evet ağızdan isticen duası var doğru cuma saati yapılıyo benim onu kaynanamlar yapmıştı ama yani ne okunur bilmiyorum onu.....

deryacim simdilik 50 okudum bunuda listeye ekle..
Allah kabul etsin

Son düzenleme:
Allaha şükür hamileyimmmm çok mutluyum 13. gün değerim 834

allahıma şükürler olsunnnnnnnnnnnnn çok sevindim.... ama ben cede ikizzzzzzzzzzzzzz
TEBRİKLER........................ ŞİMDİ ÇIKMAM GEREK AMA GELİNCEEEE TEBRİK FIŞKIRTCAMMMMMMMMMMMMMM

Canım tebrik ederim Allah kucağına da almayı nasip eder inşallah Hepimize umut oldun İnşallah aynı sevinçleri bizlerde yaşarız

tebrik ederim Allah saglikla kucagina vermeyide nasip eder insallah..
bence sen ikizlere yada ucuzlere hamilesin masallah kan degerin cok yuksek

deryacim simdilik 50 okudum bunuda listeye ekle..
Allah kabul etsin

HAKKINI HELAL ET. ALLAH RAZI OLSUNNNNNNNNNNNN

s.tuğba...... 500 BİTTİ + 500
Derya..... -->60 BİTTİ +
SİNEM : okuyunca söyleyecek
SEVDA : 50 BİTTİ +
YASEMİN : 100
ANNEM : okuyunca sayı söyleyecek
KAYNANAM : 200 BİTTİ +
BESA3467: 100 BİTTİ +
CEYDA : 100
SEVGİ3434 : 100
ZEYN77:100
EMRİVAKİ : 100 BİTTİ
EMEL : 70
BURÇİN :100
BURÇİN T.:100
ELİNN:50 BİTTİ

TOPLAM OKUNAN: 1050 BİTTİ
TOPLAM OKUNACAK : 1170 SÖZÜ VERİLDİ

DUAMI OKUYAN ARKADAŞLAR , HAKKINIZI HELAL EDİN... HELALLİKLERİNİZİ BİLDİRİN ...

ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN ....

deryacıgım, pazartesi en geç salı bi 100 de benden.hayırlara vesile olsun

Canım bu sıralar bende kendim için okuyorum Salı günü bitimeyi tahmin ediyorumEğer sende çarşamba gününe kadar tamamlayamazsan 100-200 okuyabilirim Duruma göre haberleşiriz Bu arada transferim perşembe günü olacakmış Tabi bir sorun olmazsa Rahim kalınlığım 7.1 mm miş Ulun bey tam sınırda dedi Perşembe günü tekrar kontrol edecek Diğer topiklerden araştırdım 9-10-11-12 en idealiymiş İnşallah o güne kadar biraz daha kalınlaşır Tabi bir de bebeişlerimin sağlıcakla çözülmesi var Allahım herşeyin hayırlısını nasip etsin Senin tedavin nasıl gidiyor

HELAL hos olsun canim

bacım 100 taneni okudum yazabilirsin...bugun muayenem vardı 18.5 olmuş iki yumurtam cok guzel buyumuşler dedi dr.ulun bey yarın gece çatlatma ignemi olucam salı sabah 9.30 da toplama işlemim olucak inş bugun 10. gündeyim ilk başta 225 dozla başladım sonra 150 ye düşürdü bugun bitti tum igneler başka soracagın varsa yazarsın canım

Allaha şükür hamileyimmmm çok mutluyum 13. gün değerim 834

yemin ederim yazıyı gorur gormez yuzumde guller actı vallahi ben hamile kalmış gibi sevindim şu tup bebegi yapıp tutanlara inanılmaz seviniyorum cunku zor bi sureçten geciyoruz allahım cooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkk saglıklı bi hamilelik nasip etsin rabbimmmmmmmmmmmmm evladını sag saglim kucagına almanı nasip etsin canım gözün aydınnnnnn olsun

fulya iyi geceler arkadışım benmde salı opum var inş bende ulun beyn hastasıtyın fulya ben cokkkkkkkkk korkuyom aglamaya başladım şimdiden anesteziden cok korkuyorum işlemn nasıldı cok zormu bide toplandıkdan kaç gun sonra transfer oluyo sana zahmet cok merak ediyorum bunları

helal olsunnnnnnnnn ne hakkım varsa rabbim makbule gecirsin inş

Canım anesteziden korkacak bir durum yok Ben de biraz endişelenmiştim ama pıt diye uyuyup pıt diye uyanıyorsun Ve o uyku o kadar tatlı gelmişti ki bana Ben sadece koluma serum takılması olayını sevmiyorum Opu dan sonra bir ağrım falan olmadı Ancak benden 32 yumurta toplandığı için ohss sendromu olacağım için transfer ertelendi Şimdi dondurulmuşlarla deniyoruz Perşembe günü transferim var allahın izniyle İnşallah sorunsuz geçirirsin tedavini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…