Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

benim de cumartesi günü yumurtalarım toplanıcak, ama rahim zarı kalınlığında biraz problem gözüküyor eğer transfer gününe kadar kalınlaşmazsa transfer işlemi yapılmayabilirmiş....Dualarınız eksik etmeyin Allah hepimizin yardımcısı olsun ....

Kızlar ben hamileyım galıba ama aldırabılırım yarın suleyman beyle goruşmeye gıtcez lutfen dua edın bana
neden canımmmm

ben başlıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

saat 09.30 da merkezde olucam ... haydi hayırlısı olsun inşallah... allah dualarımızı kabul eder yüzümüzü güldürür inşallah...
canımmm duaşlarımdasınnnn
inşallahhhhhhhhhhhhhhhh
allah yardımcın olsun canımmm

canım allah yüzünü güldürsünnnnnn

hayırlı olsun tedaviniz deryaberil,inşallah yakındA bebeğin hayırlı olsun deriz.herşey allahtan inşallah allahım hepimizin miniklerine ruhlarını üfler.

ben başlıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

saat 09.30 da merkezde olucam ... haydi hayırlısı olsun inşallah... allah dualarımızı kabul eder yüzümüzü güldürür inşallah...

adına cok cok sevındım,umarım en yakın zamanda cok guzel haberlerini alırız. her ıyı haber bizim içinde umut oluyor.

saol güzelim ..
Canım baktım şimdi internette bir sürü yerde kafam karıştı . Benim toplamda 1100 tane okundu ... üzerine devam edilse olmuyormu .. Interneete herkes bişey demiş cumadan cumaya okumak gerek diyen olmuş adetlide okunur diyen olmuş.. E yapmak gerek bilemedim .
Bize bi kuran hocası demişti içinizi temiz tutun o sayılara takılı kalmayın okuyabildiğin duayı oku istediğin kadar demişti..
Ben adetimi bitirip yasin ve okuyabildğim duaları okumak istiyorum . Böyle adetliyken huzursuz oluyorum pis hissediorum kendimi ...

Sen okurmusun benim yerime.. Bi arkadaş daha yardım edebiliirm demiş . . . Ona da söylesem .. Olurmu???sıfırdan mı başlanması gerek ???

aaa tamam listede düzeltiyorum ayrıntını ..

neden canımmmm

canımmm duaşlarımdasınnnn

inşallahhhhhhhhhhhhhhhh

allah yardımcın olsun canımmm

canım allah yüzünü güldürsünnnnnn
amin inşallah saol canımmmmmmmm

hayırlı olsun tedaviniz deryaberil,inşallah yakında bebeğin hayırlı olsun deriz.herşey allahtan inşallah allahım hepimizin miniklerine ruhlarını üfler.

ayyy saol güzelim çok saol ...amin hepimiz kuzularımıza kavuşuruz inşallahh

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-gncam---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
10-htcyldz---test gününü bekliyor ( umut -tüp )
11-belle_femme --- test gününü bekliyor (umut- tüp)
12-sympathique ---- tedavisi başladı (umut-tüp)
13-ceysin---tedavisi başladı (umut-tüp)
14-sevgi3434--- tedavisi başladı ( umut-tüp )
15-nursin1981---hamile ( umut-tüp)
16-tlyvs---tedaviye başladı( umut-tüp)
17-fulya41-----( transfer :10 şubat - umut - tüp )
18-deryaberil---(tedavisi başladı : 03.02.11 / umut - tüp )
19-turuncu86---( dondurulmuşlarıyla 2.denemesi- transfer: 5 şubat )
20-besa3467---- duamı okuduğun için teşekkürler.. ( transfer : 5 şubat - umut-tüp )
21-
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-fındık faresi --- ( 7-13 şubat adetiyle başlayacak - umut - tüp )
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - ocak )
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede )
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli)
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak)
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla)
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran)
19-besa3467----( umut - tüp )
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
21-
22-
23-
24-
25-

adına cok cok sevındım,umarım en yakın zamanda cok guzel haberlerini alırız. her ıyı haber bizim içinde umut oluyor.

deryacıgım, benim pc de sorun varmış sanırım önceki sayfalara gidemiyordum,eşimin pc ye geçtim şimdi eski yazılara gıdıp bulmaya çalışıyorum aşamalı yazdıgın yazılarını. düb yazdıgın bile inan ki aydınlattı.özelden msj atıp birşey danışacaktım ama sanırım özel kapalı.

canım davetini kabul ettim özelden msj atabilirsin sanırım ...

bekliyorum sorularını ...

Arkadaşlar 5 Şubat bir çok arkadaş için önemli bir tarih Sonuç alacaklar transfer olacaklar kontrole gidecekler İnşallah herkes hayırlı haberlerle döner Ben de 14 gündür kontrol için bekliyordum Günler geçmek bilmedi Ama nihayet bitti Cumartesi kontrole gidicem İnşallah bir sorun yaşanmaz

canım davetini kabul ettim özelden msj atabilirsin sanırım ...

bekliyorum sorularını ...

deryacıgım, oku oku şeşi beş oldum :) ama iyi oldu... sen bir meleksin sanırım.kafamda durum bayagı şekillenmiş durumda. mesajı bıraz gec gonderdım malum gerıye donuk okuyorudm.senın yazdıklarının bir çogunu alıp word e kopyaladım. çat kapı komşu geldi kahveye. gece ya da yarın sabah rahat bir zamanda kendimi vererek aşamaları iyice okuyacağım. şimdiden cok cok teşekkür ederim.

arkadaşlaaaaaaaaaaaarrrrrr lütfen okuyuuuuuuuuuuunnnnn

derya beril arkadaşımız için selevatı tefriciye okuyoruz allah rızası için gönlünden geçen arkadaşlarda bu sevaba katılmak isterse inanıyorumki okuyan arkadaşlarda okuduğunun sevabını kazanıcak arkadaşımızada manevi destek olucak ne dersiniz listeye katılmak isteyen arkadaşlar isimlerinizi bekliyoruuumm allah okuyandanda okuyamayandanda razı olsun tedavilerimizi hayırlı etsin inşallahhhh halaylar çekilsin

derya beril için tefriciye listesi

s.tuğba...... 1000 --->bitirince devam edicek

deryaberil..... -->okuyunca sayı bildiricek

sagol deryacım allah hepimizi bebişlerimizle buluştursun inşallah gonal-f e başladın demi?

Doktorum bebeği almamız lazım dedı kızlar allah bu durumda kımseyı bırakmasın

canım çok çok zor bir durumdur bunda şuphe yok yanlız her şerde bir hayır vardır o hayrı ara bul bunun içnde en azından hamile kalabildigini biliyorsun eminim rabbim bundan sonra daha saglıklı bir hamilelik gecirmeni nasip edicek rabbim kolaylıgını sabrını sonrada yeni bir bebek için umudunu yeşertsin canım allah yardımcın olsun

canım rica ederim ne demek yararlı olsun yeterki..

Son düzenleme:
UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-gncam---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
10-htcyldz---test gününü bekliyor ( umut -tüp )
11-belle_femme --- test gününü bekliyor (umut- tüp)
12-sympathique ---- tedavisi başladı (umut-tüp)
13-ceysin---tedavisi başladı (umut-tüp)
14-sevgi3434--- tedavisi başladı ( umut-tüp )
15-nursin1981---hamile ( umut-tüp)
16-tlyvs---tedaviye başladı( umut-tüp)
17-fulya41-----( transfer :10 şubat - umut - tüp )
18-deryaberil---(tedavisi başladı : 03.02.11 / umut - tüp )
19-turuncu86---( dondurulmuşlarıyla 2.denemesi- transfer: 5 şubat )
20-besa3467---- duamı okuduğun için teşekkürler.. ( opu : 5 şubat - umut-tüp )
21-
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-fındık faresi --- ( 7-13 şubat adetiyle başlayacak - umut - tüp )
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - ocak )
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede )
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli)
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak)
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla)
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran)
19-besa3467----( umut - tüp )
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
21-
22-
23-
24-
25-

4444 Dua--Salat-i Tefriciyye

" Allahumme salli salaten kamileten ve sellim selamen tammen ala seyyidina Muhammedinillezi tanhallu bihi'l-ukadu ve tenfericu bihi'l-kurebu ve tukda bihi'l-havaicu ve tunalu bihirregaibu ve husnu'l-havatimi ve yusteka'l-gamamu bivechi-hi'l-keriymi ve ala alihi ve sahbihi fiy kulli lemhatin ve nefesin biadedi kulli ma'lumin lek."

* Bu salavat-i serifeye, Imam Kurtubi rahmetullahi aleyh Hazretleri "Salat- Tefriciyye", diger ulema- bu salavat-i serife hurmetine muradlarinin acilen meydana geldigini gordukleri icin--"Salat-i Tefriciyye", tasavvuf ehli de -- kalb gozlerinin acilmasina vesile oldugu icin--"Miftah-u Kenzi'l-Muhit" adini vermislerdir.

__" Bir mu'min, cok onemli bir isinin yapilmasini veya devamli belanin
ortadan kalkmasina vesile olmasi icin Salat-i Tefriciyye'yi 4444 defa okumalidir. Hic suphesiz ki, Cenab-i Hakk, kulunun niyyet ettigi seye onu muvaffak kilar, matlubuna ulastirir. Her gun 41 defa okuyan kimsenin kalbinden Allahu Tela s1k1ntiyi giderir, bagli islerini acar ve gelecek zararlari ondan uzaklastirir. Butun islerini kolaylastirir. Rizkina bolluk verir."

* Seyh Muhammed Tunusi kuddise sirruhu soyle buyurmuslardir:

__"Kim Salat-i Tefriciyye'yi her gun 21 defa okursa, sanki rizki semadan
yagmur gibi yagar, yerden de nebatat gibi biter."

* Imam Deynuri rahmetullah aleyh Hazretleri soyle buyurmustur:

__"Bir mu'min her bes vakit namazdan sonra bu salavat-i serifeyi 11 defa okumayi kendine vird edinirse, rizki kesilmez, maddi ve ma'nevi yuce mertebelere ulasir."

** Bu Salavat-i Serifeyi Hulus-u Kalb Ile
~ Gunde 100 defa okumaya devam eden maksadina ulasir, arzu ettigi seye nail olur.

~Gunde 100 defa okumaya devam eden kimse, hatir ve hayaline gelmeyen seylere nail olur.

~Gunde 4444 kere okuyan, idam mahkumu bile olsa, Allahu Teala'nin izniyle kurtulur.

~ Hastaya okunmaya devam edilirse, Allahu Tealanin izniyle sifa bulur.

~ Bu salavat- serifeye devam edenler, her turlu dusmanlarin serrinden Allahu Teala'nin izniyle kurtulur.

** Bu Salavat-i Serife Soyle Okunur

* Once, ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziym ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.

* Sonra, ne icin okunuyorsa kalben ona niyyet edilir. Mesela; " Borcumdan kurtar, sinifimi geceyim, davami kazanayim..." diye niyyet edilir.

* Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.

* Sonra, salavat-i serife okunmaya baslanir.

* Okuma sirasinda yuzunuz Kible'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrica, okuyus sirasinda, zihniyetinizin baska bir seyle mesgul olmamasi icin gozlerinizi kapatin.

* Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.

* Okunacak adedin tam olmasina dikkat etmek gerekir. Cunku, adetler tipki bir kilidin anahtari gibi onemlidir.

* Kendi kendine okuyacak gucte olmayan, kendi haceti icin baskalarina okutturabilir.

not:herkes kaç tane okuyabileceğini yazarsa sayı karışmaz..ayrıca okuyup bitiren arkadaşlar bitirdiğini bildirirse iyi olur..bir hafta içinde bitirmemiz lazım arkadaşlarr...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…