Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

canım anesteziden korkacak bir durum yok ben de biraz endişelenmiştim ama pıt diye uyuyup pıt diye uyanıyorsun ve o uyku o kadar tatlı gelmişti ki bana ben sadece koluma serum takılması olayını sevmiyorum opu dan sonra bir ağrım falan olmadı ancak benden 32 yumurta toplandığı için ohss sendromu olacağım için transfer ertelendi şimdi dondurulmuşlarla deniyoruz perşembe günü transferim var allahın izniyle inşallah sorunsuz geçirirsin tedavini

allah yardımcın olsun canım inşallah pozitifffffffff olur transferin.fulya cok yumurta toplanınca transfer olmadıgınıda yeni duydum hep yeni şeyler ogreniyoruz allah yardımcımız olsun ama çok zormuş çokkkkkkk:18::18:

Allaha şükür hamileyimmmm çok mutluyum 13. gün değerim 834

s.tuğba...... 500 BİTTİ + 500
Derya..... -->60 BİTTİ +
SİNEM : okuyunca söyleyecek
SEVDA : 50 BİTTİ +
YASEMİN : 100
ANNEM : okuyunca sayı söyleyecek
KAYNANAM : 200 BİTTİ +
BESA3467: 100 BİTTİ +
CEYDA : 100
SEVGİ3434 : 100
ZEYN77:100
EMRİVAKİ : 100 BİTTİ
EMEL : 70
BURÇİN :100
BURÇİN T.:100
ELİNN:50 BİTTİ

TOPLAM OKUNAN: 1050 BİTTİ
TOPLAM OKUNACAK : 1170 SÖZÜ VERİLDİ

DUAMI OKUYAN ARKADAŞLAR , HAKKINIZI HELAL EDİN... HELALLİKLERİNİZİ BİLDİRİN ...

ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN ....
[/QUOT

Hellal olsun tabiki nedemek güle güle kullan:KK1: dün merkezde olduğum için başka okuyamadım ama okuyunca yine bildiricem. Benim de dün yumurtalarım toplandı ama transfer ertelendi malesef endometrium kalınlaşmamış bu ay tekrar tedavi görücem endometrium transfer için uygun duruma gelirse transfer yapılacak bakalım böyle işte hakkımızda hayırlısı beklicez artık ....hoşçakal ...

arkadaşlar aranızda endometrium problemi olup transferi ertelenen var mı acaba neler yaşadınız merak ediyorum estrofem kullanmak sonuç veriyor mu ???

Derya..... -->60 BİTTİ +
SEVGİ3434 : 100

TOPLAM OKUNAN: 1050 BİTTİ
TOPLAM OKUNACAK : 1170 SÖZÜ VERİLDİ

Canım daha varmı okunacak, ne zamana kadar bitmesi lazım?
Bende 100 adet alabilirim.

Derya..... -->70 BİTTİ +
SEVGİ3434 : 100 BİTTİ
ÖZGEMERCAN:100
MUES : 100

TOPLAM OKUNAN: 1160 BİTTİ
TOPLAM OKUNACAK : 1270 SÖZÜ VERİLDİ

Son düzenleme:
canım bu sıralar bende kendim için okuyorum salı günü bitimeyi tahmin ediyorumeğer sende çarşamba gününe kadar tamamlayamazsan 100-200 okuyabilirim duruma göre haberleşiriz bu arada transferim perşembe günü olacakmış tabi bir sorun olmazsa rahim kalınlığım 7.1 mm miş ulun bey tam sınırda dedi perşembe günü tekrar kontrol edecek diğer topiklerden araştırdım 9-10-11-12 en idealiymiş inşallah o güne kadar biraz daha kalınlaşır tabi bir de bebeişlerimin sağlıcakla çözülmesi var allahım herşeyin hayırlısını nasip etsin senin tedavin nasıl gidiyor

allah razı olsun güzelim tamam sen nasıl arzu edersen.. Canım inşşallah herşey bu defa iyi olur. Yavruşuna kavuşursun inşallah. Haberdar et.

bacım 100 taneni okudum yazabilirsin...bugun muayenem vardı 18.5 olmuş iki yumurtam cok guzel buyumuşler dedi dr.ulun bey yarın gece çatlatma ignemi olucam salı sabah 9.30 da toplama işlemim olucak inş bugun 10. Gündeyim ilk başta 225 dozla başladım sonra 150 ye düşürdü bugun bitti tum igneler başka soracagın varsa yazarsın canım

allah razı olsun . Hakkını helal et. Inşallah çok güzel yumoşların olmuştur.. Hiç korkma ..

canım daha varmı okunacak, ne zamana kadar bitmesi lazım?
Bende 100 adet alabilirim.
yazdım listeye şeker. Perşembe gününe kadar bitcek canım

allah yardımcın olsun canım inşallah pozitifffffffff olur transferin.fulya cok yumurta toplanınca transfer olmadıgınıda yeni duydum hep yeni şeyler ogreniyoruz allah yardımcımız olsun ama çok zormuş çokkkkkkk:18::18:

Canım bende bilmiyordum İnsan yaşadıkça öğreniyor Transfer tarihimi söylemelerini beklerken iptal edildiğini söyleyince çok üzülmüştüm Belki böylesi daha hayırlı olacak inşalllah

arkadaşlar aranızda endometrium problemi olup transferi ertelenen var mı acaba neler yaşadınız merak ediyorum estrofem kullanmak sonuç veriyor mu ???

Canım endometrium dediğin rahim kalınlığı galiba Benim de geçen ay farklı nedenlerle tedavim iptal edildi Şimdi dondurulmuşlarla deniyoruz Estrofem kullandım Benim rahim kalınlığı 7,1 olmuş yani tam sınırda En ideali 9-10-11-12 mm imiş Transfer gününe kadar biraz daha kalınlaşacağını umut ediyorum Böyle bir problemin varsa ilaç dozunu biraz daha fazla verirler herhalde Benim ilaç dozu fazla değildi İnşallah herşey yolunda gider Senin rahim kalınlığı kaçtı

1 hafta oldu transferim gercekleseli ve adet sancisina benzer ama hafiften sanci oluyor bazan.morelim bozuluyor tutmadi diye.
arkadaşım hiç moralini bozma o ağrılar oluyo.bende senin gibi düşünüyordum ve önceki adet dönemlerinde olan belirtilerin hepsi vardı ama adet olmdım:)) 23 haftalık hamileyim şimdi.pozitif düşün.Rabbim yardımcınız olsun

Canım sana da iyi pazarlar Sen hangi aşamadasın Yanlış hatırlamıyorsam rapor çıkartmaya çalışıyorsun galiba Sen de umutta mı tedavi göreceksin

merhaba fulya,evet kafamda umut bebek var ancak başka sorunlar var. eşimde bir sorun yok gozukuyor.bende pco var.gecen hafta umut tan suleyman bey ile konuştum. bir düşügüm oldugu için genetik araştırmanı yap,smeardan kurtul,eşinde bulunan 10-12 lokosit temızlensin ondan sonra yola devam edelim. genetikte sorun varsa tüp yapsak tutsa bile yine kaybederiz dedi.bakalım regl olmayı bekliyorum olunca önce derya' nın kılavuzlugunda rapor çıkarmayı deneyecegim.

sürekli tüm bekleyenler ve kendim için dua edip,içimi ferah tutmaya çalışıyorum. bakalım hepmizin için hayırlısı olsun.

Son düzenleme:
Hanımlar, hepimize iyi pazarlar olsun...

merhaba fulya,evet kafamda umut bebek var ancak başka sorunlar var. eşimde bir sorun yok gozukuyor.bende pco var.gecen hafta umut tan suleyman bey ile konuştum. bir düşügüm oldugu için genetik araştırmanı yap,smeardan kurtul,eşinde bulunan 10-12 lokosit temızlensin ondan sonra yola devam edelim. genetikte sorun varsa tüp yapsak tutsa bile yine kaybederiz dedi.bakalım regl olmayı bekliyorum olunca önce derya' nın kılavuzlugunda rapor çıkarmayı deneyecegim.

sürekli tüm bekleyenler ve kendim için dua edip,içimi ferah tutmaya çalışıyorum. bakalım hepmizin için hayırlısı olsun.

Canım benim de sorun pco İnşallah genetik testlerinde bir soru çıkmaz En kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın inşallah

1 hafta oldu transferim gercekleseli ve adet sancisina benzer ama hafiften sanci oluyor bazan.morelim bozuluyor tutmadi diye.

sakın moralini bozma pozitif düşün aynısı bendede oldu hatta sürekli acaba hastamı oldum diye kontrele girmeye başladım ama Allahıma şükür hamileyim inş.seninde güzel haberlerini bekliyoruz

hatice hayırlı olsun sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin, darısı bizim başımıza çook şanslısın
bizlerde aynı mutluluğu yaşayalım inşallah...

çok sağol cnm inş. darısı sizin başınıza bizde 4. de pozitif sonuç aldık hala bile şaşkınlık içersindeyim.

tebrik ederim Allah saglikla kucagina vermeyide nasip eder insallah..
bence sen ikizlere yada ucuzlere hamilesin masallah kan degerin cok yuksek:KK64::KK64:
çok teşekkür ederim Allah razı olsun bakalım 2 hafta sonra belli olur inş kaç tane olduğu Rabbim herkese nasip etsin inş bu güzel duyguyu

yemin ederim yazıyı gorur gormez yuzumde guller actı vallahi ben hamile kalmış gibi sevindim şu tup bebegi yapıp tutanlara inanılmaz seviniyorum cunku zor bi sureçten geciyoruz allahım cooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkk saglıklı bi hamilelik nasip etsin rabbimmmmmmmmmmmmm evladını sag saglim kucagına almanı nasip etsin canım gözün aydınnnnnn olsun:KK19::KK64::KK62::KK66::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

çok sağol canım bende çok seviniyorum burda böyle güzel sonuçlar görünce insanın ümitleri artıyo gerçekten çok zor bir süreç 3 negatiften sonra pozitifi görmek insanı daha da bi mutlu ediyo Rabbim herkese nasip etsin.

yazdım listeye şeker. Perşembe gününe kadar bitcek canım
Tamam canım hemen başlarım. bitince bildiririm.
Ayrıca ne hakkı? Olurmu öy şey. Şimdiden helal olsun.
Sonuçta hepimizin sıkıntısı ortak birbirimize bir nebzede olsa yardımcı olabiliyorsak ne mutlu...

X