Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

MERHABA​

365 GÜN , 52 HAFTA ,12 AY DERKEN ….KOCA BİR YILI DAHA GERİDE BIRAKIYORUZ…. ÖYLE GÜZEL UMUTLARINIZ , DİLEKLERİNİZ VE BEKLENTİLERİNİZ OLSUN Kİ ;

GERİYE BAKTIĞINIZDA GEÇEN YILLARINIZI ARAMAYIN…

UMUDUNUZ TÜKENMESİN ; MUTLULUKLARINIZ ÇOĞALSIN ….

YENİ YIL SİZE HEP GÜZELLİKLER GETİRSİN….

HERKES İÇİN İYİ DİLEKLERİMİ SUNUYORUM EVRENE ;

HERKESE , HEPSİ NASİP OLMASI DİLEĞİYLE J

SAĞLIK – MUTLULUK – BAŞARI – PARA – İŞ – EV – ARABA – AŞK – AİLE SEVGİ

LİNKE TIKLAYIN . ÖNCE ZARFI AÇMAK İÇİN PULU TIKLAYIN . SONRA İZLEMEYE DEVAM EDİN VE KARTOPLARINI BİRLEŞTİRİP KARDAN ADAMI YAPIN J SONRA İZLEMEE DEVAM EDİN …

http://ak.imgag.com/imgag/product/p...el/&cardNum=/product/full/ap/3166187/graphic1

HEPİMİZİN DUALARININ KABUL OLACAĞI HARİKA BİR YIL DİLİYORUM...."BEBEK" DİLEYENLERİN KUCAKLARI BEBEK DOLSUN ; BEBİŞİNİ BEKLEYENLER BİR NEFESTE KURTULUP BEBİŞLERİNE KAVUŞSUN; BEBİŞİ KUCAĞINDA OLANLAR DA EVLATLARININ İSTİKBALİNİ GÖRSÜNLER İNŞALLAH....

ALLAH HEPİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN ; DUALARIMIZI KABUL ETSİN ; EMEKLERİMİZİ BOŞA ÇIKARMASIN ; GÖZYAŞLARIMIZI DİNDİRSİN İNŞALLAH....

HEPİNİZİ BEBEK SAFLIĞINDA TERTEMİZ BİR YIL DİLİYORUM .... ÖPÜCÜKLER
:79:

Eki Görüntüle 121088 Eki Görüntüle 121087 Eki Görüntüle 121089 Eki Görüntüle 121086

dileklerinden dolayı çok teşekürler deryacım rabbim hepimiz için güzel yıllar geçirmemizi nasip etsin inşallah güzel ve hayırlı evlatlarla yeni seneye girelim mutlu mesut ve çocuklu

merhaba arkadaşım
bir kaç defadır topice girdiğini gördüm ama bişeyler yazmıyorsun ...seni de listeye eklememi ister misin ? kendini anlatmak istemez misin ?

2011 İNŞALLAH HEPİMİZE GÜZELLİKLER GETİRİR ...GÜLÜCÜKLERLE DOLU BİR YIL OLSUN...LİSTEMİZ HEPİMİZE UĞURLU OLSUN ...

Eki Görüntüle 121140

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1- nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
2-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
3-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
4-aslı-ist ---hcg bekliyor ( umut-tüp) TEST : 29 ARALIK güzel haberlerle inşallah
5-ndevil----hcg bekliyor ( umut - tüp ) TEST : 30 ARALIK güzel haberlerle inşallah
6-judith_mc---- hcg bekliyor ( umut - tüp ) TEST : 29 ARALIK güzel haberlerle inşallah
7-sevtap41 ---- transfer gününü bekliyor ( umut - tüp )
8-.........
9-.........

.
.

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-deryaberil ( heyet raporunu alıp umut'a koşacak - ocak )
2-ceylinnaz ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-nurme ( tedavisine başlamak için bekliyor - ocak )
4-.......
5-........
6-.........
7-.........

merhaba arkadaşım
bir kaç defadır topice girdiğini gördüm ama bişeyler yazmıyorsun ...seni de listeye eklememi ister misin ? Kendini anlatmak istemez misin ?

merhaba deryaberil evet çok sıklıkla takip ediyorum sizleri neler yaşıyorsunuz ve neler yapıyorsunuz diye uzun bir hikayem var uzun dedim ama aslında son 1 yılı kapsıyor hikayem 2009 yılında ilk tüp bebek ve ikiz gebelik oldu malesef bebeklerimi 23 haftada suyu geldiği için aldırmak zorunda kaldım 6 ay sonrasında kendiliğinden gebelik oldu malesef 6.haftada düşük oldu hadi dedik 2 tüp bebeği deneyelim 2 ay sonra ama oda malesef kimyasal gebelikle sonuçlandı sonra bende bahçeci kliniğini ve umut tüp bebek merkezini uzun bir süre takip ettim geçen haftalarda bahçeci kliniğinde dr.halit fırat erden ile görüştüm kısmetse 3.denememi orda yapmaya karar verdim bende umut ve bahçeci merkezleri aynı grup olduğu için sizin deneyimlerinizi okuyorum çekiniyordum daha önce yazmaya sen bana cesaret vermiş oldun daha önce farklı bir merkezde denedim ama son denememde onların hatası vardı malesef güvenimi kaybedince bende araştırma yaptım gerek sizi takip ederek gerek farklı araştırmalar yaparak bahçecide karar kıldım sanırım doğru karar verdim ilgin için teşekkür ederim :)))

basakoztan merhaba,
daha önceki denemeni nerede yaptırdın. ugur tüp bebek merkezi fiyatları hakkında bilgi verebilirmisin.
ben 1. tüp bebek bursada 2. yi memorialda şimdi 3. yü araştıyorum. bilgi verirsen sevinirim. tşk.

merhaba bende 1 ve 2 tüp bebek tedavisini memorialda yaptırdım.uğur tüp bebek demişsin ama ben tanımıyorum cnm 3.dememem için bahçeci kliniği ile görüştüm istersen orası ile ilgili fiyat bilgisi verebilirim 4000 tl tedavi ücreti yaklaşık olarak ta 1500-3000 tl arası ilaçlar tutuyor.

basakoztan.. merhaba.
umut tüp bebek diyecektim yalnış yazmısım.inşallah senin için hayırlısı olur.

basakoztan.. merhaba.
umut tüp bebek diyecektim yalnış yazmısım.inşallah senin için hayırlısı olur.

çok teşekkür ederim hepimiz için inşallah ben umut tüp bebek merkezinide düşündüm esasında ama iş yerime bahçeci daha yakın olduğu için kısmetse orda başlayacağım

geldim geldim

güzel haberlerle geldim

sonucum 101 çıktı

hamileyim arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

deryaberilcim merhaba.inş rapor işlerini kısa sürede halledip başlarsın biran önce tedaviye.ben ağustosun başında gitmiştim merkeze 20 sağustosta lucrin isimli yine göbekten yapılan iğnelere başladım.dozu dr söylüyor kendin yapıyorsun.30 ağustosta adet gördüm 3. günü gittim gonal-f isimli ilaca başladım.lucrini kendimiz aldık gonal f i merkkezden verdiler.bu arada lucrin ve gonal f i birlikte kullandım birini sabah birini akşam yapıyodm.bu süreden sonra yumurta takibine başlandı gün aşırı merkeze gittik.11 eylülde saatini onlar sana önceden söylüyor çatlatma iğnesini yaptırdım saati çok önemli bu iğnenin.13.dede yumurta toplandı.
kendime iğne batırmak baştan zor geliyordu ama kasmazsanız kendinizi hiç acı hissetmiyorsunuz .
sürekli yatmaya gerçekten gerek yokmuş.ben ilk zamanlarda yataktadönmekten bile korkuyordum ama sonra alışıyosun.ben 3 gün yattım ama ailemden kimse istanbulda olmadığı için yemegimi kendim yaptım evimi topladım bu arada 3günden sonrada normal hayatıma devam..o kadarda ayakları dikip yaılacak durum deil anlayacaın.ama dikkat etmek lazım tabi ağır kaldırma,yükseğe uzanma.ben bakıyorum bu sayfaya merak ettiklerini cevaplarım tabi ki.senin hayırlı haberlerini de görmek isterim burada.
bebeğimin cinsiyeti erkek.süleyman beyden çok memnunuz insanı rahatlatan bir dr.abartmıyor hiç birşeyi.arkadaş gibi herşeyi sorabiliyorsunuz.hamilelik takibinede ona devam ediyorum hala.iyi akşmlar

ÖZGÜR1 umutun fiyatlarını merak etmişsin. paket fiyatı var ilaç+TEDAVİ 5000 İLACI KENDİM KARŞILAMAK İSTİYORUM DERSEN 3500 TEDAVİ.5000 LİK PAKETTE NE KADAR İLAÇ KULLANIRSAN KULLAN FİYAT SABİT.BİZ BAŞKA ÜCRET ÖDEMEDİK AMA BEN 3 SİŞE GONAL -F KULLANDIM .TANSFERDEN SONRAKİ İLAÇLARIDA KENDİNİZ ALIYORSUNUZ

canım benim çok saol önemseyeren cevap yazdığın için tekrar... saol ... dikkat edicem bende :=) ama burada olun .. destekleriniz inanın acayip moral veriyor... birden bire kendimi topicin sahibesi gibi hisettim . yoklama yapma modunda falan girdim kızlar nerde falan oluyorum :)))

canım hoşgeldin... evet kararın güzel yani aslında bende bilmiyorum sadece yorumlardan :))) sen hep burda ol..bak gün gectikce sayımız artıyor... hamişlerimiz de artıyor acayip seviniyorum... liste uğurlu geldi biliyorummm bakkk :) burda ol önden giden hamişlerimiz yürek vericek bize...
ben bi hamiş kalıyım size neler yapcam neler...toplaşcazzz kızlarrr hep birlikteeee güzellll bir toplaşalımmmmm kaynatalım ayoll :))) görelim birbirimizi ...tanışalımmmm diyimi ????

merhaba ..aramıza hoşgeldin canım...fiyatları sormuşsun... fiyatlar umutta 5000 tl ... ilaçları eczaneden alıyorsun...bugun bana ilaçları yazdılar. vitaminler vs hariç 3000 tl ilaçlar tutuyor... hepsi göbüşten iğne canım...istersen ve şartlarınız uyuyorsa heyet alabilirsin...heyetten sonra da 2000 tl merkeze , 900 tl eczaneye veriyormuşsun.... istediğinzaman sana yasayı atarım şartları okursun...bende biliyorum gerçi ezbere :) söyleyebilirim :))

bende bildiğim kadarını yazdım umut için :))

geldim geldim

güzel haberlerle geldim

sonucum 101 çıktı

hamileyim arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

kıssss seni napcam biliyomusunnnnnnnnnn dövcemm dövcemmm... aklımı çıkarttınnnnnnnnnnnnnnnnn...bugun umuta gittik eşimle 4-5 arası ordaydık... gelenlerin listesini aldım baktım ..adını sanını bilmiyorum ki soramadım da.. aslıyı sordum . aslı diye bi arkadaş gelcekti teste dedim .. danışmadaki kızlar bugun gelen oldu gebelik testi için ama aslı diye biri yoktu aralarında dedi...

sende orda mıydın???:)

sitem etmekten kutlayamadım. durrrr tebrik edeyimmmmmmmmmmmmm hemenn

canım benim çok sevindim ...şimdi listeye eklicem seni :) canım tebrikler... bu kadar uzak kalma artık emi .. gelişmeleri istiyoruz... beklerken neler yaptın? nasıl ögrendin? neler hissettin?? nasıl tepki verdin???anlatt kız anlatttt...moralll oluyooorrrr ayollll :)))

tatlım yazdıklarını okudum ama notlarımı alamadım..eşim hasta yarın da yola çıkıcaz okudum ama ... ben ilaç kullanımına bi geliiym başını şişircemmmmm :))) yok olma emi :)))

canım çok saol yazdıkların için moralin desteğin için:)))

bana bugun yasemin hanım raporlular için merkez fiyatı 2000 tl oldu ..ilaçları siz alcaksınız eczaneden dedi . . .

2011 İNŞALLAH HEPİMİZE GÜZELLİKLER GETİRİR ...GÜLÜCÜKLERLE DOLU BİR YIL OLSUN...LİSTEMİZ HEPİMİZE UĞURLU OLSUN ...

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1- nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
2-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
3-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
4-ndevil----hamile ( umut - tüp )
5-judith_mc---- hamile ( umut - tüp )
6-aslı-ist ---hcg bekliyor ( umut-tüp) TEST : 29 ARALIK güzel haberlerle inşallah
7-sevtap41 ---- transfer gününü bekliyor ( umut - tüp )
8-.........
9-.........

.

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-deryaberil ( heyet raporunu alıp umut'a koşacak - ocak )
2-ceylinnaz ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-nurme ( tedavisine başlamak için bekliyor - ocak )
4-basakoztan ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-.........
7-.........

Son düzenleme:
deryacım özel mesaj yollayamadım.dediğin notdaki gibi bir yazı yoktu ondan işaretliyemedim:))

burdan cevaplıyım yazdığın şeyler için teşekkür ederim aminnnnnnnnnn
rabbim tez zamanda sanada herkesede nasip etsin anneliği.

ilaçları eczaneden alıcaksın..hastane parasıda benim zamanımda 804 liraydı şimdi ne kadar bilmiyorum.1000 felan heralde.yumurta toplama işleminin olduğu gün veriliyor hastane parası.birde sperm ayıklama işlemi vardı ama biz yaptırmadık onu..
eşimde oligo spermi var rapor almamızın sebebi bu.bende pkos vardı..

hakkında hayırlısı olsun..umut çok doğru bir merkez..inş sende anneliği tadarsın 2011 yılında..bu arada geçen yıl bu zamanlarda transferim olmuştu evde yatıyordum..heyecanlarım vardı..hadi darısı başınıza inşşşşşşşş...

HİLALCİM ekledim seni . tAMAM .çok iyi düşünmüşsün hem arkadaşlarımda cevaplarından yararlanmıştır. saol canım . . .
canım merkzde raporlulara tedavi ücreti 2000 tl olmuş canım . . . burda aslı diye bi arkadaşımız var gerçi kaç gündür kayıp ama o ilaçlar için 900 civarı bir para söyledi :)

biz de de oligospermi var. o yüzden aşılama ve 3 yıl evlilik engeline takılmadan alcaz inşallah tatlım :) bende de pko var.. yani şartlarımız aynıymış... sana bir ara tahlillerimin değerlerini de yazayım sendekilerle bi karşılaştır emi ? endişe ediyorum çünkü ..tutması neye bağlı bilmedğimden... inşallah bizde transferi ve güzel haberleri burda paylaşabiliriz...
tatlım güzel bilgilerin için çok teşekkür ederim :))

arkadaşlar

aslıyı çok merak ediyorum..başka topicte falan oldugunu bilen var mı ??umuta aslı diye sordum yok dediler. .
adını maailini falan bilen var mı ? çatlıcam meraktan...

allahım inşallah zafer sarhoşu olmuştur ... inşallah geri döner yazar bize..

hepnize iyi gecler kızlarrrr

çok işim var çoookkk :) :) :)

ovulasyon testimi yapcam . 2. çizgiyi görürsem "preseed" kullancam biteene kadar:)))
öpücükkkklerrr

Arkadaslar istanbul disindan gelip umut tup bebekte tedavi gorenler vardir eminm.tedavi sirasinda vurulan igneleri merkezin hemsirelerimi yapiyor yoksa kendimiz hastanelere felanmi gidiyoruz.benim tedavi boyunca otelde kalmam gerekli o acidan sordum,istabula yabanciyim.tskler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…