Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

canım gözün aydın

TATLIM MERHABA... YOKTUN Bİ SÜREDİR...CANIM KUSURA BAKMA SENİ ATLAMIŞ OLMAK İSTEMEM...SENİ LİSTENİN NERESİNE YAZICAM ? BANA KENDİDURUMUNLA İLGİLİ BİLGİ DE YAZAR MISIN ? TOPİCDEKİ HERKES BİR KERE GELİP GİDEN BİLE LİSTEDE OLSUN İSTİYORUM...UĞURRR UMUT LİSTEMİZ:)))))

MERHABA ARKADAŞIM...hoşgeldin aramıza... bir başka topicde bir arkadaşım vardı urfadan gelmişti umutta tedavi olmaya... burda bi akrabasında kalmıştı transferden sonra falan... otel için umutla konuşuyorsun sanırım anlaşmalı oldukları yerler var onlardan birine yönlendiriyorlar...walla umut koşuyolunda oraya en yakın bostancıda düzgün oteller var 2 tane e5 üzerinde ..yani rahat gidip gelebileceğin canım... kartalda maltepede falanda var ama 2 vasıta gerektirenler de var ... sen otel olayını onlarla görüş istersen..gerçi kadıköyde de oteller var ama hiç bilmiyorum nasıllardır ne şekildedirler. belki misafiraneleri vardır ...

igneleri bana daha önce gittiğim merkezde gösterdiler..igneler çok küçü insülün igneleri gibi...dünmesela bana umuttan ilaçları yazdılar 4 kalem ilaç hepsiigne ve hepsi de göbekten yazıyordu... hepsi için zaten zaman ve saat veriyorlar. kendin tek tek göbüşten yapıcaksın..zaten acıtmıyormuş .. transfer sonrasında bazı arkadaşlar kalçadan igne oldugunu söyledi ama dün bana yazılanların hepsi göüştü...artı kalcadan bile olsa eşin yapabilir... popişi 4e bölücek göz kararı üstte kalan parçalardan birine kaba etine yapıcak igneyi dik tutarak.. ( annem hemşire de:) ))

istanbulu bilmiyorsan... ne zaman istersen her türlü yardımcı olurum. sorularına cevap olmayı denerim... ben de istanbula izmirden geldim 2,5 sne evvel ..çabuk ögrendim heryeri çok iyi biliyorum hatta 35 yıldır burda yaşayan eşimden bile iyi:) o nedenle rahatlıkla soru sorabilirsin...
ne zaman başlayacaksın..listeye nereye yazayım seni ?

allah yardımcın olsun diyorum....

KIZLAR HEPİNİZE TEKRAR İYİ SNELER ..MUTLU YILLAR..DİLEKLERİNİZİN OLACAGI BİR YIL OLSUN İNŞALLAH....

ÖYLE GÜZEL BİR YIL GEÇİRİNKİ GERİYE BAKMAYIN VE BU YIL SİZİN YILIIZ OLSUN KIZLAR.....

2011 İNŞALLAH HEPİMİZE GÜZELLİKLER GETİRİR ...GÜLÜCÜKLERLE DOLU BİR YIL OLSUN...LİSTEMİZ HEPİMİZE UĞURLU OLSUN ...

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1- nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
2-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
3-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
4-ndevil----hamile ( umut - tüp )
5-judith_mc---- hamile ( umut - tüp )
6-aslı-ist ---hcg bekliyor ( umut-tüp) TEST : 29 ARALIK güzel haberlerle inşallah
7-sevtap41 ---- transfer gününü bekliyor ( umut - tüp )
8-.........
9-.........
10-........

.

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-deryaberil ( heyet raporunu alıp umut'a koşacak - ocak )
2-ceylinnaz ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-nurme ( tedavisine başlamak için bekliyor - ocak )
4-basakoztan ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-pili ( ne süreçte olduğunu bilmedğimden buraya yazdım ..açıklama bekliyorum)
7-belle_femme ( şehirdışından gelip umutta tedavi görecek - destek olalım )
8-.....
9-.....
10-....

Aslıdan haber alamadan yeni seneye girmek içime sinmiyor. çok endişe etmeye başladım artık aslıdan... Bişey mi oldu acaba? Ters bir durum mu oldu neden yok ? Hemşireymiş ..nerde hemşire olduğunu bir de gerçek adını bilsem walla arayıp sorcam çatladım...

Endişem gün geçtikce kötüye sarmaya başladı korkuyorum da... Inşallah ktü bir şey yoktur. Hep iyi şeyler düşünmek istiyorum....

Umarım heycandan unutmuştur bizi...

Canım aslıcım geldiğinde geçmiş okursan anlarsın seni çok merak ettiğimizi ...

Inşallah 1 satır bile olsa gelir yazarsın...

Sevgiyle kal tatlım ...

kızlar hepinize tekrar iyi yıllar..ben birazdan ailemin yanına izmire uçuyorum.. 4.30 da uçağımız... Pazartesi sabah dönücez..ara ara orda da bakarım yine sizsiz yapamam :)

sevgiyle kalın....

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr sonucum negatıf( dun netlestı sonuc.bebısım tutunmamıs annecıgıne.canım sıkkın o yuzden.ulun bey saolsun cok ılgılenıyor esımle benı ayrı ayrı arayıp soruyor ne yapmamız gerektıgı uzerıne bızı yonlendırıyor.pazartesı gunu ulun beyle goruscegız ıkıncı tedavı ıcın..saglık olsun ama ndevıl ve judıcmh cok sevındım kızlar rabbım saglıkla kucagınıza almanızı nasıp etsın.

buarada kızlar sızı merakta beklettıgım ıcın lutfen kusura bakmayın ınanın fırsatım olmadı haber vermeye.

Çok geçmiş olsun çok üzüldüm. Herşeyin hayırlısı olsun. Rabbim vakti gelince hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin inş.

Son düzenleme:
ASLI cım canım benim ne desek ne sölesek boş biliyorum sonuçtan korktuğum için seni arayamadım....
daha ilk denemen canım o yüzden fazla üzülme.... dondurulmuşlarınla yola devam edeceksin.... doktorun bu konuda sana gerekenleri söleceklerdir.. çözdürme işleminde emryoların sağlam çıkarsa inan daha çok şansın var çünkü az ilaç alıyosun... bana inan 5. denemesinde hamile kalmış biri olarak kendini üzme yıpratma vakti saati var inan.... 8 yıldan sonra RABBİM meleğimi gönderdi..... daha çok yolun başındasın.... beni arkadaş olarak ekle bitanem her zaman yanındayım.... dualrım seninle ve isteyen bütün arkadaşlarımla......

canım çok üzüldüm inşallah bu yıl kavuşursun bebeğine allah yardımcın olsun

benide ekle canım mart nisan gibi UMUTta UMUT arayacağım inşallahhh

buarada kızlar sızı merakta beklettıgım ıcın lutfen kusura bakmayın ınanın fırsatım olmadı haber vermeye.
canım benim .. yazdıklarımı özelden okursun..tatlım Allah sana saglık ve sabır versin... yüzün gülsün lütfn.. bu bizler gibilerin sınavı..bize de sınav bu şekildeymiş demekki . . . sabredicez birtanem...hep birlikteyiz...kendini bizdn kopartma olurmu ...?

merhaba leydim84 senin de hikayeni okumak istrim ... ne kadar oldu bebeğin? deneyimlerini paylaş bizle... dondurulmuşların şansı yuksek ne dmek ?? teşkkürlr

canım çok üzüldüm inşallah bu yıl kavuşursun bebeğine allah yardımcın olsun

benide ekle canım mart nisan gibi UMUTta UMUT arayacağım inşallahhh

tamam canım seni de ekliyorum listye..hikayni bekliyorum .. paylaş...

1-leydim84-----hamile ( umut-tüp)
2- nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- transfer gününü bekliyor ( umut - tüp )
7-.........
8-.........
9-........
10-.........

.

7-belle_femme ( şehirdışından gelip umutta tedavi görecek - şubat ayında)
8-aslı-ist ---2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın
9-belgin-----mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta
10-.......

canım benim eşim azospermi bir kez denemiştik 2007de ankarada fakat spermin gelişmemiş halleri bulunmuştu ikinci denememizi umutta yapmaya karar verdik...hayırlısı...

Merhaba arkadaslar bende umut yolcusuyum benide listeye eklermisiniz 8 ocak test günüm benide listenize eklermisiniz.inşallah bende hamileler listesine girebilirim....

canım ben 8 bitti 9 senelik evliyim.... eşimde sperm sayı ve hareket azlığı var... benimde yumurtam çok oluyo heralde PCO. dediklerinden.... 2 sene önce tüp bebeğe karar verdik ilk denemede tuttu fakat erken kaybettim bebeğimi... sonrakilerde beta hcg 2 den yukarı çıkmadı...... en sonunda şükrüerler olsun 5. denememde dondurulmuş tek embriyo ile hamile kaldım şükürler olsun şuan 11 haftalık hamileyim.. ümidinizi kaybetmeyin.... bide ben UMUT TA değil YEŞİLKÖY INTERNATIONAL HOSPITAL de tedavi gördüm canım... dualarım sizlerle ve isteyen bütün akadaşlarla.....

canım benim eşim azospermi bir kez denemiştik 2007de ankarada fakat spermin gelişmemiş halleri bulunmuştu ikinci denememizi umutta yapmaya karar verdik...hayırlısı...
inşallah hep beraber hayırlıneticeler alırız....

Merhaba arkadaslar bende umut yolcusuyum benide listeye eklermisiniz 8 ocak test günüm benide listenize eklermisiniz.inşallah bende hamileler listesine girebilirim....
canım sen zaten listede eklisinşekerim. transfer tarihini bekliyordiye yazmıştım şimdi hcg bekliyor diye yazcam canım ...haber ver bize gelişmelerini olurmu? transferinden bahsetsene... nasıl oldu ? sorun neydi sizde?? bahset biraz bize de:)neler yaptınız? raporlumu başladın ? ne kadar verdiniz? bilmeyen ögrenmek isteyen arkadaşlarımıza da yol gösterin olurmu deneyimlerinizi bekliyoruz.

şeker ananas ye bol bol .. komposto falan iç. katı yeme . kabız olma.. protein al . ceviz - badem - fındık ye..sütiçip gaz yapacak şeyler yeyip içme.. dikkat et olurmu ??hayırlı haberlerle inşalah...

tamam canım ..umut sayfasında yazınca ben hepimiz gibi seni de umut yolcusu sandım .. peki .. pco oluncayumurta çok toplanabiliyormuş evet... hareket sorunua rağmen döllenme oldu öyle mi ? peki neden kısa sürede kaybettim demişsin? gizli şeker falan mı vardı ? genelce pco hastalarında düşük riski çok oluyor diyor doktorlar benim bir korkumda o ... ya tutmazsa , tutarda düşük olursa..ard arda yaşadığım gizli korkularım benimde bunlar...

<<ALLAH yardımcı olsun canım ... inşallah güzel haberler alırsın bebişini her görmeye gittiğinde.. saglıkla kucagına al >>>

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hcg günü : 8 ocak ( umut - tüp )
7-.........
8-.........
9-........
10-.........

.

7-belle_femme ( şehirdışından gelip umutta tedavi görecek - şubat ayında)
8-aslı-ist ---2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın
9-belgin-----mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta
10-.......

kızlar yarın ben de haydarpaşaya gidicem . hocaya testlerimi göstericez. inşallah heyete uygundur derde cuma günü de heyete gireriz. . . bakalım inşallahbuhafta sonuç alcaz ... sonrada adet oldugum gün umutu arıcam onlarıngel dedikleri gün de gidicekmişim.
bu arada da para hazırlıcaz heyetten sonraki vereceklerimiz için .....

yarın yazarım akşam sonucları... şimdi izmirdeyiz. sabah ilk uçakla istanbula dönücez..
görüşrüzzz kızlarrrrrrrr....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…