Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

seninle canım bizde geri saymaya başladık

güzel haberlerini okuyacağımız günleri sabırsızlıkla bekliyoruz

tsk ederım nıhancım ınsallah guzel haberımı verırım. ne bılım pek umut etmemeye calısıyorum ama herseye ragmen pozıtıfım psıkolojık olarak kendımı cok rahat hıssedıyorum.ınsallah hep boyle devam ederım.Transsferımın 1.gunu uzandım zaten transfer aksam uzere oldu eve geldıgımde 6 bcuktu bır ıkı saat uzandım sonra sabaha kadar uyudum.2.gun de ara ara uzandım cogunlukla oturdum kalktım evın ıcınde ara ara gezdım.3.gunde evınde ıcınde normal hayatıma devam etmeye basladım.sadece temızlık ve yemek yapmıyorum evın halını sız dusunun:))dun ıle bugun ara ara kasıklarımda sancılarım oldu.bu sancı vurunca hemen akabınden bır ıkı damla su kıvamında seffaf akıntı gelıyor.kızlar bu ınsallah hayra alamettır :))

tsk ederım nıhancım ınsallah guzel haberımı verırım. ne bılım pek umut etmemeye calısıyorum ama herseye ragmen pozıtıfım psıkolojık olarak kendımı cok rahat hıssedıyorum.ınsallah hep boyle devam ederım.Transsferımın 1.gunu uzandım zaten transfer aksam uzere oldu eve geldıgımde 6 bcuktu bır ıkı saat uzandım sonra sabaha kadar uyudum.2.gun de ara ara uzandım cogunlukla oturdum kalktım evın ıcınde ara ara gezdım.3.gunde evınde ıcınde normal hayatıma devam etmeye basladım.sadece temızlık ve yemek yapmıyorum evın halını sız dusunun:))dun ıle bugun ara ara kasıklarımda sancılarım oldu.bu sancı vurunca hemen akabınden bır ıkı damla su kıvamında seffaf akıntı gelıyor.kızlar bu ınsallah hayra alamettır :))

benimde pazar günü transferim yapıldı bende beklemedeyim yattığım yerden sadece lavaboya gitmek için kalkıyorum herşeyimi kardeşim yapıyor sende crinone jel mi kullanıyorsun ?

benimde pazar günü transferim yapıldı bende beklemedeyim yattığım yerden sadece lavaboya gitmek için kalkıyorum herşeyimi kardeşim yapıyor sende crinone jel mi kullanıyorsun ?

ndevil senınde hayırlı olsun cnm ınsallah olumlu sonuclar alırız.ben crinone jel kullanmıyorum.Prognex kalcadan ıgne vuruluyorum :KK43:((bugun 11.yı vurulcam.her aksam 17:15 te esim yapıyor ıgnemı.dişimi sıka sıka vuruluyorum kalcalarım ınanılmaz acıyor:KK59:

Benim soruma kimse cvp veren olmamış.Topiği açarken birbirimize destek olalım dersiniz ama bir soru sorduğumuzda kimseden yanıt alamayız.Çok sağolun yaa...

Merhaba arkadaşlar.Bende umut tüp bebek merkezinin hastasıyım.3. denememi süleymn beyle yaptık.ancak sonuç negatifti.bu yada dondurulmuşla deneyecektik ancak e2 yüksek çıktığı için birdahaki reglime kaldı.estrofem kullanıyodum.e2 nin yüksek çıkması nedeniyle reglimin 14. günü bıraktım.acaba birdahaki reglim normal zamanda olurmu.

Benim soruma kimse cvp veren olmamış.Topiği açarken birbirimize destek olalım dersiniz ama bir soru sorduğumuzda kimseden yanıt alamayız.Çok sağolun yaa...

demekki bilen yok canım...yoksa neden cevap verilmesinki..şahsen kendi adıma hiç bir fikrim yok..

merhaba arkadaşlar.bende umut tüp bebek merkezinin hastasıyım.3. Denememi süleymn beyle yaptık.ancak sonuç negatifti.bu yada dondurulmuşla deneyecektik ancak e2 yüksek çıktığı için birdahaki reglime kaldı.estrofem kullanıyodum.e2 nin yüksek çıkması nedeniyle reglimin 14. Günü bıraktım.acaba birdahaki reglim normal zamanda olurmu.

o süreç içinde estroferm tablet kullanıyoruz o acaba etkiler mi ? Bilemedim valla canım

cnm pazartesı gıdersınız.heyet ıcın kayıt yaptırırsınız.96 lıra o kayıtta yatıyor.kayıtı ınfertılıte klınıgının oldugu bınada en ust kata cıkıyorsunuz.kayıtınız yapılınca danısmadakı arkadaslar sıze bılgı vercekler.Pazartesı heyete gıremezsınızs.Cunku heyet gunlerı salı ve persembe.pazartesı kayıt yaptırırsanız salı gunku heyete yetısır ılk heyet ıcın tum polıklınıklerdekı ısınızı salı gunu halletmıs olursunuz.Ben 7 gunluk ıstırahat aldım.8.gun calıscam :KK43:ıstırahatım persembe gunu bıtıyor.

aslı_ist mrb..tanıdın mı bilmem aynı gün transferimiz olmuştu umutta.hatta 5 dk arayla...nasılsın?nasıl gidiyor bekleme süreci?zaman geçmiyor sanki.bugün sanki dilim varmıyor ama adet ağrısına benzer ağrılarım var..düne kadar da kasıklarımda dolgunluk ve ağrı vardı.oturup kalkmakta zorlanıyordum.bu arada banyo yaptın mı??ben bu sabah yaptım artık duramadım daha fazla ama çok ılık suyla.senden haberleri bekliyorum..son 1 hafta:KK9:

aslı_ist mrb..tanıdın mı bilmem aynı gün transferimiz olmuştu umutta.hatta 5 dk arayla...nasılsın?nasıl gidiyor bekleme süreci?zaman geçmiyor sanki.bugün sanki dilim varmıyor ama adet ağrısına benzer ağrılarım var..düne kadar da kasıklarımda dolgunluk ve ağrı vardı.oturup kalkmakta zorlanıyordum.bu arada banyo yaptın mı??ben bu sabah yaptım artık duramadım daha fazla ama çok ılık suyla.senden haberleri bekliyorum..son 1 hafta:KK9:

merhaba cnm hatırlamam mı hıc unutmadım kı.ben de senı merak edıyordum ara ara aklıma gelıyordun uye olsada onlada gorussem,acaba onunkı nasıl gıdıyor dıyodum.bende transferın 3.gununden sonra 4,5,6.gunlerde ara ara kasıklarımda adet sancısı gıbı sancılar oluyor sonrasında bırkac damla akıntı oluyor.Onun dısında pek bır sıkayetım yk sadece prognex ıgneler canımı cok acıtıyor.Gunler de bana gore hızlı gecıyor yatakta degılım.ılk gun yattım 2.gun de cok nadır yattım dıyebılırım.yatınca cok sıkılıyorum.Esıme hırka baslamıstım onu bıtırmeye calısıyorum :) bıttı sayılır bır yakası kaldı yakayıda yarına bıtırırım.6 gundur bu hırkayla zaman gecırdım.Ara ara ınternette takıldım,tv,dergı derken cabuk gecıyor gunler be :)))sen neler yapıyorsun?sende rapor almıstın sanırım raporun ne zaman bıtıyor?

buarada banyomu dun yaptım bende ılık suyla.

ben de yatmıyorum aslında..ilk iki gün yattım sadece.ev işi falan yapmıyorum ama bugün yemek yaptım eşimin yardımıyla,ağır kaldırmadan zorlamadan..bazen fazla mı hareket ettim diye suçluyorum kendimi ama çok sıkılıyorum dediğin gibi..senin iğneni eşin yapıyormuş neyse ki,biz her akşam polikliniğe gidiyoruz onun için.gerçi bir taraftan iyi oluyor hava alıyorum..ama alıştım artık iğnelere çok canım yanmıyor..benim raporum cuma bitiyor.cumartesi işe gideceğim..sen cuma gidiyorsun okuduğum kadarıyla..neyse birgün daha geçti böylece..birşey kalmadı:)))

hayırlısı olsun arkadaşlar inş olumlu sonuç alırsınız. kısmetse bende ocak ve ya şubat gibi istiyorum.

ben de yatmıyorum aslında..ilk iki gün yattım sadece.ev işi falan yapmıyorum ama bugün yemek yaptım eşimin yardımıyla,ağır kaldırmadan zorlamadan..bazen fazla mı hareket ettim diye suçluyorum kendimi ama çok sıkılıyorum dediğin gibi..senin iğneni eşin yapıyormuş neyse ki,biz her akşam polikliniğe gidiyoruz onun için.gerçi bir taraftan iyi oluyor hava alıyorum..ama alıştım artık iğnelere çok canım yanmıyor..benim raporum cuma bitiyor.cumartesi işe gideceğim..sen cuma gidiyorsun okuduğum kadarıyla..neyse birgün daha geçti böylece..birşey kalmadı:)))

sorma o suclama bende de oluyor esım bazen yuzume vuruyor sen boyle gez gez haftaya sonucu olumsuz alırsan sakın karsımda aglayıp sızlama dıyor :KK4: benım raporum yarın son yarın bıtıyor ama normalde cuma aksamı nobete gıdecektım,sanırım cuma aksamı baska bır arkadas nobetcı ben cumartesıye nobetcı olcam,dolayısıyla cuma da buyuk bır ıhtımal evdeyım :KK62: .

canım inşallah sende umut annesi olarak aramıza katılırsın

amin canım amin...inşallah hepimiz umut sayesinde anne oluruz... Toplaşırız sonra hep birliktee :)))

tsk ederım nıhancım ınsallah guzel haberımı verırım. Ne bılım pek umut etmemeye calısıyorum ama herseye ragmen pozıtıfım psıkolojık olarak kendımı cok rahat hıssedıyorum.ınsallah hep boyle devam ederım.transsferımın 1.gunu uzandım zaten transfer aksam uzere oldu eve geldıgımde 6 bcuktu bır ıkı saat uzandım sonra sabaha kadar uyudum.2.gun de ara ara uzandım cogunlukla oturdum kalktım evın ıcınde ara ara gezdım.3.gunde evınde ıcınde normal hayatıma devam etmeye basladım.sadece temızlık ve yemek yapmıyorum evın halını sız dusunun:))dun ıle bugun ara ara kasıklarımda sancılarım oldu.bu sancı vurunca hemen akabınden bır ıkı damla su kıvamında seffaf akıntı gelıyor.kızlar bu ınsallah hayra alamettır :))

inşallah hayra alamettir güzelim bu sıvılar kasık agrıları....

ndevil senınde hayırlı olsun cnm ınsallah olumlu sonuclar alırız.ben crinone jel kullanmıyorum.prognex kalcadan ıgne vuruluyorum :KK43:((bugun 11.yı vurulcam.her aksam 17:15 te esim yapıyor ıgnemı.dişimi sıka sıka vuruluyorum kalcalarım ınanılmaz acıyor:KK59:

şeker kimse igneden bahsetmemişti bana... Tedavi başlangıcında şu göbekten vurulan iğneden olmuyormuyduk ??minicik bişey hani ??? Ben annemi çağırmak istiyorum zaten izmirden..annem hemşire benim :) o vurur o bakar artık bana ...

bu banyo işi nedir kızlar.. Banyo yapmamak mı gerek ? Hareketten ötürümü sıcak sudan mı ? Neyden çekiniyoruzz???? Walla yıkamyıveririm yaaa ...saçımı yıkatırım sadece... Aman kalsın ...silinirim :) riske atamam walla :)))

merhaba cnm hatırlamam mı hıc unutmadım kı.ben de senı merak edıyordum ara ara aklıma gelıyordun uye olsada onlada gorussem,acaba onunkı nasıl gıdıyor dıyodum.bende transferın 3.gununden sonra 4,5,6.gunlerde ara ara kasıklarımda adet sancısı gıbı sancılar oluyor sonrasında bırkac damla akıntı oluyor.onun dısında pek bır sıkayetım yk sadece prognex ıgneler canımı cok acıtıyor.gunler de bana gore hızlı gecıyor yatakta degılım.ılk gun yattım 2.gun de cok nadır yattım dıyebılırım.yatınca cok sıkılıyorum.esıme hırka baslamıstım onu bıtırmeye calısıyorum :) bıttı sayılır bır yakası kaldı yakayıda yarına bıtırırım.6 gundur bu hırkayla zaman gecırdım.ara ara ınternette takıldım,tv,dergı derken cabuk gecıyor gunler be :)))sen neler yapıyorsun?sende rapor almıstın sanırım raporun ne zaman bıtıyor?

walla bende heralde örgü ile uğraşırım... Tv internet :))) bakalım sıra bana geldiğ,inde neler yapcam...artık ben beklerken siz kalp atışı dinlemeye gidiyor olursunuz inşallahh....

buarada banyomu dun yaptım bende ılık suyla.
anlamadım ben şu banyo işini ?????

hayırlısı olsun arkadaşlar inş olumlu sonuç alırsınız. Kısmetse bende ocak ve ya şubat gibi istiyorum.

allah yardımcımız olsun şeker..bak ben pzt günü heyet raporu işine başlıyorum nasipse...eğer aslıcığımın dediği gibi giderse işler . 2 haftada alırsak raporu da , ocak adetime denk gelmiş olur başlamak... Senle karşılaşırız inşallah umutta... Bak aslı ve nihan birlikte takip ediyorlar...biz de senle bir gideriz:) arkalarından...onlar bebiş büyütürlerken biz de bebişe doğru gideriz inşallah...

sorma o suclama bende de oluyor esım bazen yuzume vuruyor sen boyle gez gez haftaya sonucu olumsuz alırsan sakın karsımda aglayıp sızlama dıyor :KK4: Benım raporum yarın son yarın bıtıyor ama normalde cuma aksamı nobete gıdecektım,sanırım cuma aksamı baska bır arkadas nobetcı ben cumartesıye nobetcı olcam,dolayısıyla cuma da buyuk bır ıhtımal evdeyım :KK62: .
ayy aman kızlar walla umrum değil evin hali falan... Bu beklemek herşeyden önemli... Kalıversin ev :) kadın gelir temizler..yatcam ben walla.süleyman bey hayat devam etcek dedi ama yok yok ben sakarlığım tutar kayarım düşerim bişey olur falan...kendimi sonra üzcek şeyler yapmak istemiyommm....
Aslıcım sen hemşiremisin ??? Ya idare edemiyorlar mı 2-3 gün daha..29unda belli olcak demi test ?????
Nerde çalışıyonnn????
Sizde dikkat edin şekerler...

tsk ederım mues ınsallah hepımız ıcın hayırlısı olur

aslıcımmm inşallah hayırlısı ile güzel haberlerinizi paylaşırsın burada..nihancım ve judithc mc. Seninde ...

Haydi bakalım inşallah sizler kese görmeye gittiğinizde kalp atışı dinlerken biz de bebiş haberlerini vermiş oluruz buradan...

Kızlar bakın inşallah hepimiz anne oluruz :) ve eğer hepimizin sonucları inşallah istediğimiz gibi olursa toplaşalım our mu ???
:))))
allah yüzümüzü güldürsün...dualarımız kabul etsin...

Inşallah biz de şu dizilerde bebegini seven anneleri , hamile haberi alan kadınları görünce burnumuzun direğinin sızlamasından , gözlerimizin yaşarmasından kurtuluruz...
Allah'ım inşallah bizler gibi anne olmak için deliren her kadının yüzünü güldürür....

Amin....

amin canım amin...inşallah hepimiz umut sayesinde anne oluruz... Toplaşırız sonra hep birliktee :)))

inşallah hayra alamettir güzelim bu sıvılar kasık agrıları....

şeker kimse igneden bahsetmemişti bana... Tedavi başlangıcında şu göbekten vurulan iğneden olmuyormuyduk ??minicik bişey hani ??? Ben annemi çağırmak istiyorum zaten izmirden..annem hemşire benim :) o vurur o bakar artık bana ...

bu banyo işi nedir kızlar.. Banyo yapmamak mı gerek ? Hareketten ötürümü sıcak sudan mı ? Neyden çekiniyoruzz???? Walla yıkamyıveririm yaaa ...saçımı yıkatırım sadece... Aman kalsın ...silinirim :) riske atamam walla :)))

walla bende heralde örgü ile uğraşırım... Tv internet :))) bakalım sıra bana geldiğ,inde neler yapcam...artık ben beklerken siz kalp atışı dinlemeye gidiyor olursunuz inşallahh....

anlamadım ben şu banyo işini ?????

allah yardımcımız olsun şeker..bak ben pzt günü heyet raporu işine başlıyorum nasipse...eğer aslıcığımın dediği gibi giderse işler . 2 haftada alırsak raporu da , ocak adetime denk gelmiş olur başlamak... Senle karşılaşırız inşallah umutta... Bak aslı ve nihan birlikte takip ediyorlar...biz de senle bir gideriz:) arkalarından...onlar bebiş büyütürlerken biz de bebişe doğru gideriz inşallah...

ayy aman kızlar walla umrum değil evin hali falan... Bu beklemek herşeyden önemli... Kalıversin ev :) kadın gelir temizler..yatcam ben walla.süleyman bey hayat devam etcek dedi ama yok yok ben sakarlığım tutar kayarım düşerim bişey olur falan...kendimi sonra üzcek şeyler yapmak istemiyommm....
Aslıcım sen hemşiremisin ??? Ya idare edemiyorlar mı 2-3 gün daha..29unda belli olcak demi test ?????
Nerde çalışıyonnn????
Sizde dikkat edin şekerler...

aslıcımmm inşallah hayırlısı ile güzel haberlerinizi paylaşırsın burada..nihancım ve judithc mc. Seninde ...

Haydi bakalım inşallah sizler kese görmeye gittiğinizde kalp atışı dinlerken biz de bebiş haberlerini vermiş oluruz buradan...

Kızlar bakın inşallah hepimiz anne oluruz :) ve eğer hepimizin sonucları inşallah istediğimiz gibi olursa toplaşalım our mu ???
:))))
allah yüzümüzü güldürsün...dualarımız kabul etsin...

Inşallah biz de şu dizilerde bebegini seven anneleri , hamile haberi alan kadınları görünce burnumuzun direğinin sızlamasından , gözlerimizin yaşarmasından kurtuluruz...
Allah'ım inşallah bizler gibi anne olmak için deliren her kadının yüzünü güldürür....

Amin....

cnm guzel dıleklerın ınsallah hepımız ıcın guzellıkler getırır.Su banyo ısıne gelınce transferden bır gun sonrası cok ılık suyla banyo yapabılıyruz.sıcak su ıle banyo zararlıymıs.bızde ısı garantı altına almak ıcın transferın 5.gunu banyomu yaptım ılık suyla.

derya çok teşekkürler iyi dileklerin için inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız.sana da tedavinda şimdiden başarılar ve iyi şanslar:))
banyo meselesi aslının dediği gibi bize merkezden söyledikleri gibi 1 gün sonra ılık suyla ama burada o kadar çok yorum okudum ki kimisi 1 hafta sonra yapmış kimisi 1 gün sonra o nedenle aslıya sordum ne zaman yaptın diye..şu bekleme sürecinde insan her hareketini sorguluyor..yapsam mı yapmasam mı, neden yaptım ki soruları bitmiyor..ben mi çok takılıyorum acaba??
aslı sen öncesinde idrar testi yapcak mısın? senin 5.gün transferi ya belki çıkar 10.günde.ay ben çatlıcam artıkk.neyse şafak 6:)))

derya çok teşekkürler iyi dileklerin için inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız.sana da tedavinda şimdiden başarılar ve iyi şanslar:))
banyo meselesi aslının dediği gibi bize merkezden söyledikleri gibi 1 gün sonra ılık suyla ama burada o kadar çok yorum okudum ki kimisi 1 hafta sonra yapmış kimisi 1 gün sonra o nedenle aslıya sordum ne zaman yaptın diye..şu bekleme sürecinde insan her hareketini sorguluyor..yapsam mı yapmasam mı, neden yaptım ki soruları bitmiyor..ben mi çok takılıyorum acaba??
aslı sen öncesinde idrar testi yapcak mısın? senin 5.gün transferi ya belki çıkar 10.günde.ay ben çatlıcam artıkk.neyse şafak 6:)))

aslıcım cevabın için teşekkürler..saol... anladım...bakalım banada banyoyu düşünecek günleri yaşamak nasip olcak mı ???
judith_mc : canım sende saol dileklerin için... anladım banyo işini... sizler bir bebişlere kavuşun da ben de sizlerden öğrenicem . . .
güzel haberlerinizi bekliyoru:KK39:m....
inşallah hepinizin bebişlerei gelmiştir....

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

cnm ıdrar testını salı gunu yamayı dusunuyorum.çarsamba da kanda baktırcagız zaten o yuzden bır gun oncesınden ıdrarda ancak baktırırım.

X