Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

cnm ıdrar testını salı gunu yamayı dusunuyorum.çarsamba da kanda baktırcagız zaten o yuzden bır gun oncesınden ıdrarda ancak baktırırım.

aslııcımmm yarın hsg çektircem...test sonuçlarımı alıcam..pzt gidicez numuneye...bu evrakları vermek kayıt olmak vs ne kadar sürer??? salı günümü doktorları gezcez öyle demişin??? ben randevu için aradıgımda adam heyet pzt-çrş-cuma demişti... iş yerimden izin alıcam da ona göre almak istiyorum...bana öneride bulunurmusun ? salı mı tüm gün izin alayım ???

canım benim salı günü ise ben koşturmaca içinde olcam ..bana tlf numaranı yazar mısın özelden..seni arayayım ? merak ederim ...

canım hafta sonu güzelce dinlen...dikkat et yorma kendini ... cmt çalışcam demiştin...aman ne olur dikkat et ....

görüşürüz tatlım . . .

amin canım amin...inşallah hepimiz umut sayesinde anne oluruz... Toplaşırız sonra hep birliktee :)))

inşallah hayra alamettir güzelim bu sıvılar kasık agrıları....

şeker kimse igneden bahsetmemişti bana... Tedavi başlangıcında şu göbekten vurulan iğneden olmuyormuyduk ??minicik bişey hani ??? Ben annemi çağırmak istiyorum zaten izmirden..annem hemşire benim :) o vurur o bakar artık bana ...

Bu banyo işi nedir kızlar.. Banyo yapmamak mı gerek ? Hareketten ötürümü sıcak sudan mı ? Neyden çekiniyoruzz???? Walla yıkamyıveririm yaaa ...saçımı yıkatırım sadece... Aman kalsın ...silinirim :) riske atamam walla :)))

walla bende heralde örgü ile uğraşırım... Tv internet :))) bakalım sıra bana geldiğ,inde neler yapcam...artık ben beklerken siz kalp atışı dinlemeye gidiyor olursunuz inşallahh....

Anlamadım ben şu banyo işini ?????

Allah yardımcımız olsun şeker..bak ben pzt günü heyet raporu işine başlıyorum nasipse...eğer aslıcığımın dediği gibi giderse işler . 2 haftada alırsak raporu da , ocak adetime denk gelmiş olur başlamak... Senle karşılaşırız inşallah umutta... Bak aslı ve nihan birlikte takip ediyorlar...biz de senle bir gideriz:) arkalarından...onlar bebiş büyütürlerken biz de bebişe doğru gideriz inşallah...

Ayy aman kızlar walla umrum değil evin hali falan... Bu beklemek herşeyden önemli... Kalıversin ev :) kadın gelir temizler..yatcam ben walla.süleyman bey hayat devam etcek dedi ama yok yok ben sakarlığım tutar kayarım düşerim bişey olur falan...kendimi sonra üzcek şeyler yapmak istemiyommm....
Aslıcım sen hemşiremisin ??? Ya idare edemiyorlar mı 2-3 gün daha..29unda belli olcak demi test ?????
Nerde çalışıyonnn????
Sizde dikkat edin şekerler...

Aslıcımmm inşallah hayırlısı ile güzel haberlerinizi paylaşırsın burada..nihancım ve judithc mc. Seninde ...

Haydi bakalım inşallah sizler kese görmeye gittiğinizde kalp atışı dinlerken biz de bebiş haberlerini vermiş oluruz buradan...

Kızlar bakın inşallah hepimiz anne oluruz :) ve eğer hepimizin sonucları inşallah istediğimiz gibi olursa toplaşalım our mu ???
:))))
allah yüzümüzü güldürsün...dualarımız kabul etsin...

ınşallah biz de şu dizilerde bebegini seven anneleri , hamile haberi alan kadınları görünce burnumuzun direğinin sızlamasından , gözlerimizin yaşarmasından kurtuluruz...
Allah'ım inşallah bizler gibi anne olmak için deliren her kadının yüzünü güldürür....

Amin....

hepinizin güzel haberlerini bekliyoruMMMM

Son düzenleme:
Allah yardımcımız olsun şeker..bak ben pzt günü heyet raporu işine başlıyorum nasipse...eğer aslıcığımın dediği gibi giderse işler . 2 haftada alırsak raporu da , ocak adetime denk gelmiş olur başlamak... Senle karşılaşırız inşallah umutta... Bak aslı ve nihan birlikte takip ediyorlar...biz de senle bir gideriz:) arkalarından...onlar bebiş büyütürlerken biz de bebişe doğru gideriz inşallah...

Aminnnn İnş. :)))

başladınmı hayırlı olsun inş
fiyatları ne kadar yazarsan sevinirim tş

merhaba canımm... henüz başlamadım süleyman beyle görüştük önce tüplerimin alınması gerekiyro.. tüp bebek için ilaç dahil 5000 dediler bana... ama fazla geldi bana açıkcasıı.. birde umut hakkında da negatif şeyler duymaya başladım kafam karıştı.. lütfen herkes bilgi verirse karar vermemde çok yardımcı olmuş olursunuz.. negatif olan şeyleri saklamayalım lütfemnnnnn :KK14::KK14:

bende merkez ile ilgili bilgi almak istedim ama pili hariç kimse cevap yazmadı kaç gün oldu... birbirimize destek olmak gerekirken kimse oralı olmadıı.. demekki bazen aynı sorundaki insanlar bile birbirini anlamıyormuşş..

bende merkez ile ilgili bilgi almak istedim ama pili hariç kimse cevap yazmadı kaç gün oldu... birbirimize destek olmak gerekirken kimse oralı olmadıı.. demekki bazen aynı sorundaki insanlar bile birbirini anlamıyormuşş..

cnm merkez gayet guzel.Doktorum ulun bey kendısıne guvenım sonsuz.tedavım olumsuz gerceklesırse kesınlıkle yıne bu ekıple devam edecegım.Bence dogru bır yer umut tup bebek

Son düzenleme:
aslııcımmm yarın hsg çektircem...test sonuçlarımı alıcam..pzt gidicez numuneye...bu evrakları vermek kayıt olmak vs ne kadar sürer??? salı günümü doktorları gezcez öyle demişin??? ben randevu için aradıgımda adam heyet pzt-çrş-cuma demişti... iş yerimden izin alıcam da ona göre almak istiyorum...bana öneride bulunurmusun ? salı mı tüm gün izin alayım ???

canım benim salı günü ise ben koşturmaca içinde olcam ..bana tlf numaranı yazar mısın özelden..seni arayayım ? merak ederim ...

canım hafta sonu güzelce dinlen...dikkat et yorma kendini ... cmt çalışcam demiştin...aman ne olur dikkat et ....

görüşürüz tatlım . . .

cnm bıze oyle soylenmıstı salı ve persembe olarak.sana hangı gunler soylenmısse o gunlerde gıt tabıkı

kesınlıkle umuttttttttttt

Son düzenleme:
kesınlıkle umuttttttttttt[/QUObence de kesinlikle umut..ben de Allah korusun olumsuz sonuç bile alsam gene ulun beyi ararım ve onunla devam ederim tedavime.çünkü hem doktorum çok ilgili..mesela geçenlerde ufacık bişey sormak için aramıştım bana uzun uzun açıkladı. hem de diğer çalışanlar çok ilgili.yaptıkları işten de hiçbir şüphem yok.zaten herşeyi konuşabiliyorsun.

bu arada aslı senin nasıl gidiyor??var mı bir belirti falan??

kesınlıkle umuttttttttttt[/QUObence de kesinlikle umut..ben de Allah korusun olumsuz sonuç bile alsam gene ulun beyi ararım ve onunla devam ederim tedavime.çünkü hem doktorum çok ilgili..mesela geçenlerde ufacık bişey sormak için aramıştım bana uzun uzun açıkladı. hem de diğer çalışanlar çok ilgili.yaptıkları işten de hiçbir şüphem yok.zaten herşeyi konuşabiliyorsun.

bu arada aslı senin nasıl gidiyor??var mı bir belirti falan??

yok tatlım yaa ya belırtı.sabahları kalkınca sert bır gogusle kalkıyorum.onun dısında bırsey yok.ara ara kasıklarıma sancılar gırıyor bugun pek bır sancım olmadıgı gercı.Cnm sızde neydı sorun?bızde spermlerde morfolojı sorunu vardı.

merhaba canımm... henüz başlamadım süleyman beyle görüştük önce tüplerimin alınması gerekiyro.. tüp bebek için ilaç dahil 5000 dediler bana... ama fazla geldi bana açıkcasıı.. birde umut hakkında da negatif şeyler duymaya başladım kafam karıştı.. lütfen herkes bilgi verirse karar vermemde çok yardımcı olmuş olursunuz.. negatif olan şeyleri saklamayalım lütfemnnnnn :KK14::KK14:

Biz umuttan çok memnun kaldık ve herkse tavsiye ediyoruz ben negatif birşey duymadım

Eğer mekez içine sinmediysede gitme canım

hepinizin güzel haberlerini bekliyoruMMMM

amin ben deee bekliyorummmmm:)))

nihan senin testin ne zaman??benim çarşamba..inşallah aynı günlerde buradan güzel haberlerimizi veririz...

ayy inşallah canım inşallah....

tüplerinin alınması mı gerekiyormuş ??? o neden??? sen bişeyi yanlış anlamış olmayasın *???
walla ben de umutu internetten araştırarak buldum . . . medical - acıbadem de öneren teklif eden oldu. ümraniyede bi merkez daha var ırayıda söyleyen oldu... yeditepeye de gittim . . . ama ben burayı sevdim.. mesela yeditepe de adım atsan para..herşeyin testini orda yaptırıp para almaya çalışyrolar. 5000 tl lik tedavi 10binden fazlaya geliyor ..düşün aşılama bile 3000*4000 civarıydı geçen sene...
burda ben süleyman beyle görüştüm . benden kan tahlilleri istedi zaten çoğu dosyamda vardı . ama birkaç tane daha yeni istedi..gidin devlet hastanesinde yaptırın gelin dedi...aynen öyle yaptım ... o zaman başlamadım bazı özel ailevi sorunlar oldu...şimdi heyet çıkartıyoruz... heyet ile birlikte sanırm yarı yarıya ödenecek ... istersen onu da araştır sen de. . . ben olumsuz bir iki şeyduydum...mesela doktor tedaviye başlatıp yurtdışına falan gittimi asistan yada diğer doktor bakıyormuş falan dediler...şans heralde oda...bakalım .. kısmet...

canım ben hamileyim zaten
aaa bilmiyordum....ne kadar oldu?? kalp atışını duydunuz mu ? allah saglıkla kucağınıza almak nasip etsin..
sizin sorun neydi? ilk denememi ???

Biz umuttan çok memnun kaldık ve herkse tavsiye ediyoruz ben negatif birşey duymadım

Eğer mekez içine sinmediysede gitme canım

bence de içine sinmediyse başka yerler araştır...biz mayısta gitmiştik. adet ol gel demişti doktor...ben yaz tatilini atlatmak istemiştim. doktor da sen huzurlu olacağın hazırım dediğinde gel dedi..o zaman daha doğru dedi.. sen de öyle yap..içine sindiği yerde ve zamanda yap...

aslıcım sen ödemeyi nasıl yaptın tatlım ...tedavinden de bahseder misin ? kısa protokol mu uygulandı ? uzun protokol mu ? ödemeyi başta mı verdiniz?? heyet raporu alınca nasıl oluyor ödeme ??? ne kadar veriliyor??? başka hariçten bir masraf çıkıyormu? ilaçları biz mi alıyoruz eczaneden ? onlar mı veriyorlar???

seni yoruyorum tatlım ama şu an en yakın sen varsın uygulamayı yapan ve umutta olan ...

çok öptüm tatlım ..dikkat et kendine..

İyi akşamalar

Aytuğ Kolankaya ile bir denemem odu malesef sonuç olumsuz oldu doktordan ve mekezden hiç memnun kalmadım
Umut için burda çok yazı ol-kudum ayrrıca bir arkadaşım süleyman bey ile tedavi görmüş ve çok memnun kalmış şuan 1 kızı var
Bana süleyman bey ile görüşmem gerektiğini okadar çok söyledi ki dayanamayıp yarın için kendisinden randevu aldım
Birinci denememdeki hayal kırıklığını tekrar yaşamak istemiyorum o yüzden 2'inci bir tedaviye başlamak beni çok korkutuyor
Görüşlerinize çok ihtiyacım var sizce doğru merkez umut doğru doktor süleyman bey mi?

kızlar selammm

bugun hsg çektirdim... gittim doktor çok tatlı biriydi..röntgen teknisyeni bayanda..haydi cesaret dayanırsın dedim . anestesi istemedim....

yatırdılar masaya..masa vajinal ultrason masası degildi bu arada bayaa bildiğimiz demir masa..röntgen çektirdiniz mi hiç hani şu kolumuzu bacagımızı koyarız ya demir bi masa..tepede röntgen aleti olur..öyleydi ..yattım masanın ucuna doktor geldi ... 60 cc lik kocamaaan bir igne içinde ilaçç... yaklaşık 35-40 cm uzunluğunda demir upuzun içi delik bir alet...iğne içindeki ilaç ordan o demir çubuga geçecekmiş ..demir çubukta içeri basınçla verecekmiş....o alet içeri girmicek dedi asistan ama nasıl gitti ilaç onu anlamadım ... bacaklarımı açtım ayırdım . bişeylerle tutturdu içeri bişey girdi ama ne anlamadım... hafif acıdı ama kasmadım .. tamammı acı denilen bumu dedim..biraz ilaç da yakıcak dedi asistan.. tamma rahat ol dedi doktor..verdi sıvıyı az evelki aslan yürekli ben oldum fareee...nasıl çığlık attım...imdat kurtarın bile dedim... nasıl bir sıvı ise içimde nereden geçti ise hissettim.. karnımda bir basınç..nereyi tutacağımı bilemedim . üstüme de o koca dev makina bir yandan film çekmeyi sürdürüyor... 5-10 dk sürdü ..doktor tamam aletleri çıkartıyorumm dedi . bitsin artıkk dedim... .çıkarttı..tamam bak buna dayandın...tüp bebek falan sana vız gelir dedi..

ama bir daha yaptırmam gerekirse anestezi kesinlikle yaptırırım... tüp tedavisinde yumurta toplama da zor oluyormuş onda anestesi oluyorsa istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm
transfer de nasıl olyor kızlar..........
ayyy nolurrrr anlatın şeker anneler....

öpüyorummmmmmmmm hepiniziiiiiiiiiiiiii...bol şanslar kızlar hepimize...

İyi akşamalar

Aytuğ Kolankaya ile bir denemem odu malesef sonuç olumsuz oldu doktordan ve mekezden hiç memnun kalmadım
Umut için burda çok yazı ol-kudum ayrrıca bir arkadaşım süleyman bey ile tedavi görmüş ve çok memnun kalmış şuan 1 kızı var
Bana süleyman bey ile görüşmem gerektiğini okadar çok söyledi ki dayanamayıp yarın için kendisinden randevu aldım
Birinci denememdeki hayal kırıklığını tekrar yaşamak istemiyorum o yüzden 2'inci bir tedaviye başlamak beni çok korkutuyor
Görüşlerinize çok ihtiyacım var sizce doğru merkez umut doğru doktor süleyman bey mi?

arkadaşım merhaba..seni >Allah gönderdi:)) aytuğ bey şu kanal d doktorum programı sunucusu demi ??? annem de ona gitmemden yanaydı.. git bi konuş bak hep başarılı oluyor sonucları..olumsuz idönen yok falan garanti veriyor falan dedi... ama tabi tv ye olumsuzları çıkartır mı ???
bende acaba arasam mı falan diyordum şimdi..sen yazdın :)

tatlım ben daha tedaviye başlamadım..yukarda okudunsa yazdıklarımı yeni başlıcam . süleyman beye ilk görüşmeye gittiğimde çk heycanlıydım .. ama o kadar çok sıcak bir doktor ki kendimi evde hissettim..ben o kadar çok şey biliyorum ki bu tedaviyle rahatsızlıklarımızla kk sayesinde tabi okuyor öğgreniyoruz :) süleyman bey şaşırdı ..sen intör falanmısın dedi :) benden bazı testler istedi eşimden spermiogram istedi..onu özellikle orda yapılmasını istior..emre beyin de görmesini istiyor çünkü ... sperm sonucunu alıp tekrar gittik . muayene falan etti ..bizle çok güzel konuştu..moral verdi.. olcak inşallah ... inancınızı sağlam tutun dedi gönderdi...
ben daha deneme yapmadım bilmiyorum ama ortam çok hoş... yeri güzel :) en üst kat doktor odasının oldugu yer çok samimi evin bir odası gibi sanki :)
tedavi olan arkadaşlar da memnun okudunsa... yine sen bilirsin elbette... içine nersi sinerse... kendini hazr hisediyorsan..bak burda emriyo dondurma da ücretsiz.. onları da kullanabiliyorsun sonra ..eger olumsz olur ise...

kendine iyi bak ..

aslıcım sen ödemeyi nasıl yaptın tatlım ...tedavinden de bahseder misin ? kısa protokol mu uygulandı ? uzun protokol mu ? ödemeyi başta mı verdiniz?? heyet raporu alınca nasıl oluyor ödeme ??? ne kadar veriliyor??? başka hariçten bir masraf çıkıyormu? ilaçları biz mi alıyoruz eczaneden ? onlar mı veriyorlar???

seni yoruyorum tatlım ama şu an en yakın sen varsın uygulamayı yapan ve umutta olan ...

çok öptüm tatlım ..dikkat et kendine..

merhaba deryaberil sorularına cevap verebilirim bende kasım ayında umutta tedavi olmuştum
malesef tutmadı kısmet değilmiş neyse gelelim cevaplara;
ödeme şu şekilde oluyor ilk muayene ve görüşme ücretli (bu ücreti raporsuz hastalardan tedavi sonunda düşüyorlar ama bizim gibi raporlulardan düşmüyorlar)

tedavi ücretini opu işlemin olduğun gün ödüyorsun kredi kartı olanağıda var
tedavi ücretini kapsayanlar;iğne kullandığın dönemde ki kontroller,opu,transfer ve e2 testi

ilaçları oradan alma olanağı varmı bilmiyorum ama bize böyle bir teklif olmamıştı
eğerki istersen oraya çok yakın bir eczane var biz bütün ilaç,iğne v.s leri oradan aldık ve indirmleri oluyor istersen ismini özelden veririm, banada burada bir arkadaş önermişti...

ücreti buradan söylemem yasak canım daha geçen gün kazen uyardı çünkü onuda özelden yazarım ....

harici masraf şöyle drun istediği testler var ama onları illaki orada veya başka özelde yaptırman gerekmiyor hepsini devlette yaptırabilirsin vede raporu kapsayan sadece tedavi sırasındaki göbüşten yapılan iğneler onun haricindeki vitamin,tranfer sonrası iğne ilaç v.s ler de raporlu olmuyor...

benim drum ulun beydi çok tatlı bir dr ve bütün kontrol,opu,transferimde o vardı şanslıydım
onun için süleyman beyi sadece uzaktan tanıyorum hakkında iyi şeyler duydum
ama o bahsettin opuya veya transfere asistan filan tek başına girmiyor bir dr yoksa diğeri onun görevini yapıyor
ayrıca opu öyle dediğin gibi acı hissettiğin bir işlem değil çünkü uyuyorsun mışıl,mışıl...:90:

ayrıca tüpbebek tedavisinin hiç can yakan bir işlemi yok ben 2 kere yaptırdım ilkinde çok heyecanlanmıştım senin gibi bilmeğim için ama 2.sinde çok rahattım :KK6:
bu tedavinin en acılısı bekleme süresindeki kalça iğneleri onada dayanıyorsun umutlu bekleyişinde :KK61:
bence en zor kısmı bu tedavinin bekleme-dinlenme dönemi günler geçmek bilmiyor..
.rabbim inşallah senin yüzünü güldürür ilk seferde :KK49:
başka sorun olursa yardımcı olurum canım :KK70:

Son düzenleme:
X