Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

inşallah birgün bizde güleriz arkadaşım inşallah allahım kimseyi evlatsız bırakmasın amin

bugün umuttaydım yine saat 11den 12.30'a kadar
çok kalabalıktı ulun bey baya yoğundu
ben adet gecikmesi nedeniyle gittim lucrin den kaynaklı
allahtan kist filan yok ulun bey ufak bir noktadan huylandı test yap gebelik yoksa
farlutal kullan dedi azda olsa bir umut test yaptım sonuç beklediğim gibi negatifti
neyse hayırlısıyla adetim sökülsede gonal f 'e başlasam

allahtan kist filan yok ulun bey ufak bir noktadan huylandı test yap gebelik yoksa
farlutal kullan dedi azda olsa bir umut test yaptım sonuç beklediğim gibi negatifti

allah yardımcın olsun arkadaşım bende 13 kasımda orda olacağım ön görüşme için

slm senin transferin yumurtalar toplandıktan kaç gün sonra yapıldı?kaç tane yumurtan oluşmuştu benim 5.tane azmı acaba?

3 gün sonra yapıldı canım..8 adet yumurtam olmuştu 7 tanesi olgundu 6 tanesi döllendi 2 tanesi 8 hücreliydi o 2 tane de tansfer edildi zaten ..diğerleri dondurulacak kalitede olmadı malesef ki...
5 adet az değil canım, benim 1 arkadaşımın 2 adet yumurtası oldu 1 tanesi kaliteliydi transfer edildi ve hamile kaldı..hatta doğum bile yaptı şimdi dünyalar güzeli bir kızı var sen sayıya takılma önemli olan kalitesi..

Son düzenleme:
kızlar umuttan randevu aldım 13 kasımda saat 12:30da ordayım hadi bismillahhh

evet pazartesi gerçekten çok yoğundu ama yinede ilgiden hiçbirşey azalmamıştı

evet pazartesi gerçekten çok yoğundu ama yinede ilgiden hiçbirşey azalmamıştı

aaa sendemi oradaydın saat kaçta acaba ben geldiğimde çok kalabalıktı ama çıkarken pek kimse kalmamıştı çalışanlar biraz nefes alabilmişlerdir
evet ilgi yoğunluğa göre gerçekten en iyi şekilde
inşallah seninde yarınkitransfer işlemin güzel geçer meleğin ilk adımı atmış olur göbişine
allahın izniyle :KK61:

Son düzenleme:
kızlar umuttan randevu aldım 13 kasımda saat 12:30da ordayım hadi bismillahhh

inşallah bol bol spermler bulunur da inşallah anne de olursun. dün yumurtalarım toplandı 11 adet . korktuğum gibi olmadı kolay bi işlemmiş uyuduğum için bişey hatırlamıyorum zaten . embriyolar kaliteli olursa dondurulacak hitereskopi olucam ondan sonra transfer . kaliteleri düşük olursa transfer olacak bugün arayacak ulun bey kulağım telefonda . çok heyecanlıyım ..zor süreç allah herkesin yardımcısı olsun

belginciğim hadi başla tedaviye senide aramızda görelim artık
inşallah canım çok korkuyorum
hayırlısı olsun belgincim
sonu güzel olsun inşallah :KK49:
amin inşallah canım..
inşallah bol bol spermler bulunur da inşallah anne de olursun. dün yumurtalarım toplandı 11 adet . korktuğum gibi olmadı kolay bi işlemmiş uyuduğum için bişey hatırlamıyorum zaten . embriyolar kaliteli olursa dondurulacak hitereskopi olucam ondan sonra transfer . kaliteleri düşük olursa transfer olacak bugün arayacak ulun bey kulağım telefonda . çok heyecanlıyım ..zor süreç allah herkesin yardımcısı olsun

amin amin cabak ne dedim sana çok kolay inşallah herşey yolunda gidernım

3 gün sonra yapıldı canım..8 adet yumurtam olmuştu 7 tanesi olgundu 6 tanesi döllendi 2 tanesi 8 hücreliydi o 2 tane de tansfer edildi zaten ..diğerleri dondurulacak kalitede olmadı malesef ki...
5 adet az değil canım, benim 1 arkadaşımın 2 adet yumurtası oldu 1 tanesi kaliteliydi transfer edildi ve hamile kaldı..hatta doğum bile yaptı şimdi dünyalar güzeli bir kızı var sen sayıya takılma önemli olan kalitesi..

teşekkür ederim canım benim transferim oldu dün beklemedeyim.

X