Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Merhaba hayırlı olsun inşaallah güzel haberler alırsın 2 haziran test tarihinmi?benimde 6 haziran çok heyecanlıyım ama hiçbir belirtti yok bende sende herhangi bir belirti varmı?

seninde hayırlı olsun cnm.bende çok heyecanlıyım.evet 2 haziran test günüm.bende de pek bişey yok olmazda zaten çok fazla bişey sıkma canını çok erken,doğal yoldan hamile kalanlar anlamıyorlar ya hiç,biz biliyoruz diye kendimizi dinliyoruz.karnımın altında bir gerginlik var sanki,arada seğirme oluyor sanki sağ tarafımda..başka bir farklılık yok yani...oda ilk zamanlar yoktu son 3gündür daha yoğun..ama insan konduramıyor ki bişey ilaç kullandl bir sürü..ALLAHIM HEPİMİZE GÜZEL HABERLER DUYMAYI NASİP EDER İNŞALLAH,ilk denemen mi arkadaşım dondurulmuş var mı?

İlk tüp bebek denemem o yüzden ne yapacağımıda bilmiyorum çok yatıp dinlenmek istemiyorum bir boşlukta gibiyim.İnşallah hayırlı ve olumlu sonuç alırsın.sana kaç embiryo transfer edildi ve kaç hücreli idi.birde kaçıncı gün transferin oldu çokmu soru oldu?
benim 3.gün embiryosu 9 hücreli ve 7 hücreli ikitransferim gerçekleşti.4 tanede dondurulmuş embiryom var .
bugünde çok moralim bozuldu olmayacak diye çünkü yazılanlardan bakınca herkeste bir kasık ağrısı var bende hiçbirşey yok 6.günüm transferden sonrası.

canım aynı gün transferimiz saat kaçta gel dediler,tok gelmeni söylediler belki karşılaşırız orada,doktorun kim di Allahım hepimizin gönlüne göre ver

benim doktorum süleyman beydi fakat süleyman bey olmadığı için işlemi ulun bey yaptı

Keşke yazını görseydim tanışmayı bende isterdim ogün nursefada ordaydı internetinde problem olduğu için giremiyormuş

hadi hayırlıs belg,,funda ve senle dualarım.... güzel neticeler alırsınız inşallahh..5,güne gitti herhalde senin yavrucuklar..

amin canım inşallah hapimizin yüzü güler

hayirli olsun dualarimiz seninle

CANIM BEN NURSEFA VE KOZİFUNDA HEPİMİZ AYNI GÜN TRANSFER YAPTIRMIŞIZ

CANIM EŞİM BAŞIMDA HADİ ÇIK HADİ ÇIK DİYOR NEYMİŞ İNTERNETTE TAKILIP CANIMI SIKIYORMUŞUM HALBUKİ BEN BURDA SİZLERLE DERTLEŞİP KENDİMİ DAHA İYİ HİSEDİYORUMM

oolur mu hiç cnm,inan şurda birbirimize bişey sormasak nasıl rahatlarız bilemiyorum.benim 2 denemem ve yaşım 29 olduğu için tek embrıyo transfer edildi.blast yani 5.gün embriyosu benim ki bence hiç üzme kendini nice insan var burda 3.gün transferi ile hamile kalan 5.gün blastla kalamayan..ALLAHIM ne zman uygun görürse yeter ki ol desin..takılma belirtileri gerçekten çok erken,ablama kuzenime arkadaşlarıma soruyorum hiç farketmedik diyor hepsi,biz kendimizi fazla dinliyoruz..olucak inşaallah,sakın üzme kendini..birlikte sevinicez..inşallahhhhhhhh..bazen bende korkuyorum olmayacak diye ama uzaklaştırmaya çalışıyorum beynimden...çok gitgeller yaşıyoruz hepimiz..geçicek bu günlerdeböyle el sallıycaz geçmişe içimiz acıyarak...

Sağol desteğin için inşallah güzel snuçlarla karşılaşaırız bakalım belkide bu haziran ayına ikimizde bebişlerlerle başlarız

sende tabikiii
İnşallah sonuç bekleyen herkesin Rabbim yüzünü güldürsün.Bugün 8.günüm heycan iyice artıyor artık:18:

kızlar kimsecikler yok valla,sen naaptın belg nasıl gidiyor kaçıncı gün oldu cnm;? fundadan ses seda yok.. çok heyecanlanıyorum perşembe test günüm ama hiçbirşey yokmuş gibi sanki,2 gündür ne batma var ne ağrı,kaygılanmaya başladım iyice,annem kızıyor kızzımm belli olur mu hiç diyor,ben burdan banban sana akıl veriyorum ama kendiminde telkine ihtiyacı varbanban sen bişey hissediyor musun?

kızlaaar, yahu nerelerdesiniz? girip girip bakıyorum yoksunuz? ne durumdasınız? nasıl gidiyor? hersey yolunda mı , bebişler sizlerle mi?

canım bence senin bebek tutunmuş %100...yani ben bildiğimi söyleyeyimde...hayırlı uğurlu olsun..allah tamamına erdirsin inşallah...

kızlar napıyosunuz ben cumartesi bebişimi aldım geldim,9 haziran test günü yeni girebildim,ya kızlar hiç belirti yok transfer olan arkadaşlarım sizler ne durumdasınız,kızlar kendimle birlikte hepinize dua ediyorum,rabbim inşallah kasbul eder dualarımızı,ben normalde çok hareketli biriyim,şimdi bir görseniz korkarak yürüyorum,görenler çok şaşırıyo,kızlar lütfen ses verin hiç belirti yok,aferdesiniz gaz var bir tek

iyi haberlerinizi bekliyorum arkadaşlar.
transferde embriyoların resimlerini veriyorlar mı birde konulurken siz görüyormusunuz ekrandan.

k canım resim faslan vermiyorlar,göstermiyorlarda,dearmother.nursefa ve belg34 9hazxiran test gününüz dimi,kızlar değişiklikller var mı

canım bence senin bebek tutunmuş %100...yani ben bildiğimi söyleyeyimde...hayırlı uğurlu olsun..allah tamamına erdirsin inşallah...

ağzından bal damlıyor tayf,nasıl mutlu oldum bu güzel msjını okuyunca,bakalım yarın görücez neticeyi,kuzucuk benle mi..YÜCE ALLAHIM DÜŞMANIMA BİLE VERMESİN EVLATSIZLIĞI,,,HEPİMİZE İSTEYEN BUYOLDA MADDİ MANEVİ EMEK HARCAYAN HERKESE YARDIM ETSİN..

hadi hayırlısı funda ama dinleme kendini bendede bişey olmadı pek,bu saatten sonra telaş yapsakta değiştiremiyeceğimiz bi sonuç çıkıcak önümüze,stres yapmamak en iyisi test günün gelirken dikkat et bakalım ağrın oluyor mu benim şu an var mesela adet olucam sanki,,3-5 gündür kasığım oyulur gibi..hele bi ayın 5i olsun,hem bazısı bişey hissetmezmiş,,belki bizimde öyle olucak..yarın güzel haber verirsem sizede morel olur..dua edin benim için,,

canım inşallah güzel haber alacağız,dualarımız seninle,hemen yaz olur mu,bir de idrar tahlili yaptın mı s,bir soru daha transferin ne zxaman olmuştu

canım inşallah güzel haber alacağız,dualarımız seninle,hemen yaz olur mu,bir de idrar tahlili yaptın mı s,bir soru daha transferin ne zxaman olmuştu

amin çok heyecanlıyım,yapmadım cnm idrar tahlili,yarın öğrenicem,morelimi bozmak istemedim..transferim 21 mayısta oldu,5.gün embriyosuydu..hemen yazıcam cnm öğrendiğim gibi,ya göbişte öyle şişti ki sanki 4 aylık hamileyim hep bol şeyler giymek zorunda kalıyorum.çok yakınlarrım dışında bilen yok durumumuzu çünkü,,pozitifi görürsem yarın gururla göbişi göstericem..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…