Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

canım benim 5. gün transferiydi transferden 5 gun sonra bişey hıssetmedim ama adet gunum geldi. dedim adet olucam heralde kasıklarım agrıyo çok şükür olmadım dayanamadım test yaptırdım 10. günüm artık bekleyemedim
Allah kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

okudum cnm geçmişini şimdi pozitif çıkmış çok güzellll haber tebrik ederimm:nazar::nazar::nazar:benimde 5,gün embriyosu bugün 7 günüm işte ama hiçbir şey hissetmiyorum hafif gerginlik dışında bakalım hayırlısıı beklemek çok zor..:18::18:

çok acilll!Arkadaşlar benim nasipse yarın transferim var.LÜTFEN TRANFERE GİDEN ARKADAŞLAR NELER YAPAYIM ANLATIR MISINIZ,HEMŞİRE TOK GEL,su iç,ilaçlarını al gel dedi önerisi olanlar çok acil cevaplarınızı bekliyorum,çook heyecanlıyım

çok acilll!Arkadaşlar benim nasipse yarın transferim var.LÜTFEN TRANFERE GİDEN ARKADAŞLAR NELER YAPAYIM ANLATIR MISINIZ,HEMŞİRE TOK GEL,su iç,ilaçlarını al gel dedi önerisi olanlar çok acil cevaplarınızı bekliyorum,çook heyecanlıyım

önce sakin ol funda:KK1::KK1:en güzel kısmına geldin işin arkadaşım sakin ol stres yapma..benim sana şahsi önerim çok sıkıştırma kendini,ben ilk denemem de yaptım o hatayı ve zehir oldu bana transfer ve sonrası,bu trasferdede çok sıkışanlar vardı hemşire zaten bakıyor sıkıştın mı diye..ben 1 saat önceden su içmeye başladım küçük su şişeleri var ya 1,5 şişe içtim merkeze gidincede 2 bardak içince hemen aldılar rahat oldum transferde,,zaten çok kısa bir işlem hiç sıkıntı yapma..hayırlı olsuuunnnn cnm..

evet ismail yılmaz.kendisiyle görüştüm.evet bi aşamada beni umuta götürceğini söyledi pek bilgim olmadığı için bu konuda ne zaman olduğunu bilmiyodum.bana tüp bebek aşamasında neler yapıldığını yazabilirmisiniz?????iğne varmış sanırım bi yerden duyduğuma göre kendimiz uyguluyoruz nasıl oluyo ki?

canım öncelikle hayırlı olsun tedavin adetin 2 yada 3 günü oluyor evet iğneler var ama onlar korkmanı gerektirecek kadar değil göbekten yapılıyor bu aşamada doktorum seni yumurta takibi için hergün yada gün aşırı hastaneye çağırıyor yumurtalar belirli düzeye geldiği zaman çatlatma iğnesi veriliyor onu kalçadan yaptırıyorsun ertesi günde yumurtalar genel anestezi altında toplanıyor bu arada yumurta toplama günü eşin sperm veriyor... ertesi günlerde seni arayıp embriyolar ve tranfer günü hakkında bilgi veriyolar.... bütün bu süre. 10-15 gün sürüyor transferden sonrada bekleme sürecin başlıyor işte bu tedaviden daha zor ne oldu die beklemek zor geliyor insana :) tekrar HAYIRLI OLSUN CANIM......

önce sakin ol funda:KK1::KK1:en güzel kısmına geldin işin arkadaşım sakin ol stres yapma..benim sana şahsi önerim çok sıkıştırma kendini,ben ilk denemem de yaptım o hatayı ve zehir oldu bana transfer ve sonrası,bu trasferdede çok sıkışanlar vardı hemşire zaten bakıyor sıkıştın mı diye..ben 1 saat önceden su içmeye başladım küçük su şişeleri var ya 1,5 şişe içtim merkeze gidincede 2 bardak içince hemen aldılar rahat oldum transferde,,zaten çok kısa bir işlem hiç sıkıntı yapma..hayırlı olsuuunnnn cnm..
sağol canım ya insanın elinde değil hep bugünü bekliyoruz ya doğru söylüyorsun,bana opu yapılırken bir bayan çok sıkışıktı,bayağı sıkıntısı oldu,Allahım hepimizin yüzüne gülsün inşallah,senin de test gününü merakla bekliyorum,olumlu neticeler alacaksınız inşallah

sağol canım ya insanın elinde değil hep bugünü bekliyoruz ya doğru söylüyorsun,bana opu yapılırken bir bayan çok sıkışıktı,bayağı sıkıntısı oldu,Allahım hepimizin yüzüne gülsün inşallah,senin de test gününü merakla bekliyorum,olumlu neticeler alacaksınız inşallah

AMMMMİİİİİNNN Fundacım..ALLAHIM yarın belg ve seninle olsun,herşeyiniz güzel gitsinn..:nazar::nazar:

mevlam gönlüne göre versin inş.:KK49:

canım hayırlı olsun bende oraya gıdıyorum benım transferım yapıldı beklıyorum pzartesını.

:1

hayırlsı olsun,benimde transferimin olalı 1 hafta oldu 2 haziran test günüm umarım sonucumuz güzel olur emeklerizin karşılığını alırız..

06/06/2011 TARİHİNDE HALAY VAR DEMEK.............................:nazar::nazar::nazar::nazar:

hayirli olsun insallah bebegin seninledir:emir_bebek:

Sağolun iyi dilekleriniz için Allahım burdaki herkese bu mutluluğu yaşatır.Kızlar benim hiç bir belirtim yok ne kasık ağrısı ne göğüs ağrısı gibi birde 3.gün embiryosu transfer edildi İnşaallah kısmetimizde vardır .:96:

kızlar nbr?kimsede ses soluk yok nerelerdesiniz?ben heyecanla 2 haziranı bekliyorum eşime yarın için test yaptıralım dedim ama hayır diyor bekleyelim perşembeyi..bu arada çok fazla şiştiğimi hissediyorum ilaçlardan sanırım iştahım felaket açık..hep yemek hep yemek nereye kadar:KK1::KK1:siz de benim gibi misiniz?

kızlar nbr?kimsede ses soluk yok nerelerdesiniz?ben heyecanla 2 haziranı bekliyorum eşime yarın için test yaptıralım dedim ama hayır diyor bekleyelim perşembeyi..bu arada çok fazla şiştiğimi hissediyorum ilaçlardan sanırım iştahım felaket açık..hep yemek hep yemek nereye kadar:KK1::KK1:siz de benim gibi misiniz?

hayatım bizde merak ediyoruz sonucunu ihşallah bebişin senle bekle gününü derim ama

Merhaba hayırlı olsun inşaallah güzel haberler alırsın 2 haziran test tarihinmi?benimde 6 haziran çok heyecanlıyım ama hiçbir belirtti yok bende sende herhangi bir belirti varmı?

hayatım bizde merak ediyoruz sonucunu ihşallah bebişin senle bekle gününü derim ama[/QUOTE

sevdacım eşim zaten tepemde kesinlikle günüde yaptırıcaz morelin bozulur düşük falan çıkar diyor.inşallah küçük annem benledir:emir_bebek:hep bebek görüyorum rüyamda psikolojik işte..

X