Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

kızlar kan verdim bekliyorum sonucu ölücem heyecandan boğazım kuruyor,kalbim çıkıcak sanki,3 te çıkacak sonuç 12 gün bekledim 3 saat ömür gibi,ayyyyyyyyyyyy çığlık atasım var,:KK52::KK52::KK52::18::18:

kızlar kan verdim bekliyorum sonucu ölücem heyecandan boğazım kuruyor,kalbim çıkıcak sanki,3 te çıkacak sonuç 12 gün bekledim 3 saat ömür gibi,ayyyyyyyyyyyy çığlık atasım var,:KK52::KK52::KK52::18::18:

cnm ya sırf bugün senin için girdim interrnete hadi bu mübarek günde rasbbim yüzümüzü güldürsün hepimizin heyecan dorukta hakikaten bizim içi,n de 3e kadar zaman geçmeyecek

çok iyisiniz arkadaşlar ettiğiniz dualar sizlere bin kat geri dönsün,şu mübarek günde hepimizin duaları kabul olsun :KK58::KK58:çok duygulandım ,,son 1 saat..9 haziran günü çok daha heyecanlı olucak 3ünüzü bekliyeceğiz kızlar..

çok iyisiniz arkadaşlar ettiğiniz dualar sizlere bin kat geri dönsün,şu mübarek günde hepimizin duaları kabul olsun :KK58::KK58:çok duygulandım ,,son 1 saat..9 haziran günü çok daha heyecanlı olucak 3ünüzü bekliyeceğiz kızlar..

Canım ne oldu sonucun cikmadimi merak ediyoruz. İnşallah Positiv sonuçla donersin

ezgi hadi canım bekliyoruz güzel haberlerii elin aleyna sizler nasılsınız kandiliz muberek olsun rabbim bu güzel günün yüzü suyu hürmetine dileklerimizi kabül etsin AMİN ECMAİN

ezgi hadi canım bekliyoruz güzel haberlerii elin aleyna sizler nasılsınız kandiliz muberek olsun rabbim bu güzel günün yüzü suyu hürmetine dileklerimizi kabül etsin AMİN ECMAİN

nurmecim sagol canım seninde kandilin mubarek olsun amin ALLAHIM bu guzel gunumuzde yavrularımıza kavuştursun İNŞALLAH AMİN

sen nasılsın nurme :KK16:
ezgi İNŞALLAH pozitiftir sonucun :KK49:

nurmecim sagol canım seninde kandilin mubarek olsun amin ALLAHIM bu guzel gunumuzde yavrularımıza kavuştursun İNŞALLAH AMİN

sen nasılsın nurme :KK16:
ezgi İNŞALLAH pozitiftir sonucun :KK49:

iyim bitanem nasıl olsun aynen devam ezgiyi bekliyom dışarı çıkçam hayırlısıyla güzel haberlerle gelsin oldu diye sevinelim işallah

merhaba arkadaşlar herkese hayırlı kandiller ben bugün test yaptırdım 9.günüm olmasına rağmen sonuç 1,86 yani negatif tekrar cumartesi test yaptıracağım hayırlısı olsun herkes için.İnşallah Rabbim sizlere güzel sonuç almak nasip etsin

merhaba arkadaşlar herkese hayırlı kandiller ben bugün test yaptırdım 9.günüm olmasına rağmen sonuç 1,86 yani negatif tekrar cumartesi test yaptıracağım hayırlısı olsun herkes için.İnşallah Rabbim sizlere güzel sonuç almak nasip etsin
bu mübarek günde tüm kalbimle diliyorum ki tedavisiz doğal yoldan sürpriz yapsın sana kuzun.Amin

canım erken değilmi test için 12.günde belki yükselir sonuç inşşşşşşşşş

bu mübarek günde tüm kalbimle diliyorum ki tedavisiz doğal yoldan sürpriz yapsın sana kuzun.

canım erken değilmi test için 12.günde belki yükselir sonuç inşşşşşşşşş

canım benim bizim doğal yolla olması neredeyse imkansız.çünkü azospermi ile sorunumuz var eşimde sperm bulununca denedik ama tutmadı galiba.
Allahtan dondurulmuş embiryolarımız var 4 tane onlarıda deneyeceğiz.Bu sabah akıntı ile birlikte pembe bir lekelenme oldu ondan dolayı dr um test yaptır dedi.Birde cumartesi yaptır dedi şimdi cumartesi yaptıracağım tekrardan o kadar bunaldımkiiiii:KK43:

ezgi hastaneyemi gidecekti arkadaşlar bilen var mı.yoksa telefonlamı öğrenecekti.hayırlı haberlerle gel inş.canım

X