Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

HAYIRLI OLSUN arkadaşım,,güzel haberler alırsın inşallah..comp ne demek ki acaba ben de merak ettim..benimkilerde3.gün 9 olmuştu üç tanesi yarın transferim var çok heyecanlı....dua edin kızlarrr bugün aramadım merkezi nde durumdalar bilmiyorum,,bıktı çalışanlar:KK1:

Bol şans diliyorum sana canım inşallah güzel güzel sonuçlar alırız comp un ne demek olduğunu tekrar aradım merkezi sordum
hücreler bölünmelerini tamamlamış en iyi hali dediler.seninkilerde maşallah iyimiş bize bebek olarak dönsün bunlar:)))

Son düzenleme:
Bol şans diliyorum sana canım inşallah güzel güzel sonuçlar alırız comp un ne demek olduğunu tekrar aradım merkezi sordum
hücreler bölünmelerini tamamlamış en iyi hali dediler.seninkilerde maşallah iyimiş bize bebek olarak dönsün bunlar:)))

cümlemize cnm hiçbirimizin boynu bükük kalmasın,,benimkisilerde güzzel güzel bölünüyordur umarım teyzesi... hep bi tarafım buruk sanki hep korku var İÇİMDE vallahi çok meraK etmiştim comp ne demek baktım google ama net bişey bulamadıM,,tüp bebek dağarcığımıza yeni bir şey daha ekledik:KK1:,,iyi ki sordun arkadaşım.. bebek olsun bize onlar göbek olsun bize onlar..gelsinlerde koklayalım doya doya,,YÜCE ALLAHIM YAŞATSIN BİZEDE O DUYGUYU..

slm kızlar nasılsınız bakalım görüşmeyeli...ben acayip kötüyüm aşermelerim başladı mide bulantısından ölüyorum.bide alerjik bi hastalık geçiriyorum yüzüm gözüm şişti.bi arkadaş hamileler sıkıldı bizden girmiyolar yazmış sakın öle düşünmeyin mide bulantısı çok kötü yaa mutfaga giremiyom evin her tarafında poşet var lavobaya yetişemiyom kimi zamn:KK1::KK1: ama bebişim için her şeye deger diyorum.bugün tam 6 haftalık oldum:KK49: kesem göründu ama kalp atışını henüz duyamadık önümüzdeki hafta tekrar ultrosana giricem.allahım herkese saglıklı bebişler nasip etsin.:nazar::nazar::nazar:

kızlar iyi geceler benimde bu gün test günümdü belkide benide hamile kaldı da haber bile vermedi diye düşünmüş olabilirsiniz. çok kötü durumdaydım bu gün 16 30 da eşim test sonucumu eve getirdi. o saat bu saat hala ağlıyordum . rabbim izin vermedi olmadıııııı hayırlısı olsun vakti saat dolmadı diye düşünüyorum çok üzgünüm

cnm çok üzüldüm ama sakın umudunu yitirme dediğin gibi zamanı degilmiş demek.allahın bi bildigi var elbett.allahım zamanı gelince vericek elbet kendini üzme moral çok önemli bu aşamada.zor biliyorum ama hep pozitif olmaya çalış ..hakkında hayırlısı olun canm.

slm kızlar nasılsınız bakalım görüşmeyeli...ben acayip kötüyüm aşermelerim başladı mide bulantısından ölüyorum.bide alerjik bi hastalık geçiriyorum yüzüm gözüm şişti.bi arkadaş hamileler sıkıldı bizden girmiyolar yazmış sakın öle düşünmeyin mide bulantısı çok kötü yaa mutfaga giremiyom evin her tarafında poşet var lavobaya yetişemiyom kimi zamn:KK1::KK1: ama bebişim için her şeye deger diyorum.bugün tam 6 haftalık oldum:KK49: kesem göründu ama kalp atışını henüz duyamadık önümüzdeki hafta tekrar ultrosana giricem.allahım herkese saglıklı bebişler nasip etsin.:nazar::nazar::nazar:

oyoyoyyy ne güzel ipek mide bulantısına özeneceğim aklıma gelmezdi.:KK1:.benim de bugün transferim oldu..bakalım ne olacak..senin kaçıncı gün yapıldı transferin cnm?..erkek kaynaklıydı sanırım değil mi sizin probleminiz de?çok çok geçmiş olsun..

kızzzzlar tranferim yapıldı.4 embrıyom blast seviyesine gelmiş,birini kaptım geldimm..3ü donduruldu.dondurulmuşum olması beni çok rahatlattı,,çok korkuyordum kalmaz diye..bir fire verrdik sadece ÇOOOOOKKK ŞÜKÜRRRR..YÜCE ALLAHIMın takdiri bundan sonrası,,zamanımız geldi mi evladımıza kavuşamak için o karar vericek..

canım hayırlı uğurlu olsun
inşallah hayırlı sonuçlar alırsın
bende yaza tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum va araştırma yapıyorum
nasıl oluyor,nasıl başlanıyor
2 kez aşılama oldum
ama tüp bebek gözümü korkutuyor açıkcası
bu umut tüp bebek merkezi nerede
ben şimdilik ankara anatolia düşünüyorum
raporlumu yaptırdın
tek embriyomu konuluyor
yani ikiz üçüz olma sansı yokmu
ay çok soru sordum ksr bakma:KK61:

kızzzzlar tranferim yapıldı.4 embrıyom blast seviyesine gelmiş,birini kaptım geldimm..3ü donduruldu.dondurulmuşum olması beni çok rahatlattı,,çok korkuyordum kalmaz diye..bir fire verrdik sadece ÇOOOOOKKK ŞÜKÜRRRR..YÜCE ALLAHIMın takdiri bundan sonrası,,zamanımız geldi mi evladımıza kavuşamak için o karar vericek..

hayirli olsun canim sende artik bir anne adayisisin, insallah bebegin seninle kalir

bebegin icin herseye deger olsun varsin bugunlerde gececektir yeterki bebegin seninle olsun
insallah en yakin zamanda kalp atislarinida duyarsin

Tatlım hayırlı uğurlu olsun inş. sana sıkıcı tutunsunlar 3 gün embriosu idi dimi seninkisi bende beklemedeyim doktorlar ellerinden geleni yapıyor gerisi allaha kalmış adım atmaya korkuyorum aman ya korkak olduk çıktık resmen güzel haberlerimizi alalım inşallah

canım hayırlı uğurlu olsun
inşallah hayırlı sonuçlar alırsın
bende yaza tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum va araştırma yapıyorum
nasıl oluyor,nasıl başlanıyor
2 kez aşılama oldum
ama tüp bebek gözümü korkutuyor açıkcası
bu umut tüp bebek merkezi nerede
ben şimdilik ankara anatolia düşünüyorum
raporlumu yaptırdın
tek embriyomu konuluyor
yani ikiz üçüz olma sansı yokmu
ay çok soru sordum ksr bakma:KK61:

sağol eda hoşgeldin aramıza.hiç gözünü korkutma tedavi süreci katlanılmayacak bişey değil..benim bu 2.denemem.ilki raporla yaptırdım.erkek infertilitesi olunca rapor çok zor çıkmıyor.yada raporu aldığımız yerde yaptırdığımız için tedaviyi kolay çıktı.sonuç negatif.umut bu konuda çok iyi,istanbul koşuyolunda,ben de trakyanın bir ucundan gelip gittim.acele etmiyorlar bi kere yani sana para gözüyle bakmıyor.önce araştırma yani.aşılamada yaşadıklarınla çok benziyor iğneler kontroller yumurta toplama ve en zor ve strese sokan kısmı döllen di mi bölündü mü kısmı.bence eğer yaptırma şansın varsa vakit kaybetme derim..34 yaş üstüne birden fazla embriyo,altına ilk iki denemede tek,olmassa birden fazla..

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: maşallah harika bir haber bu.RABBİM nazardan saklasın darısı hepimize olsun inşallah..hadi hayırlı olsun.
:KK19::KK66:

Tatlım hayırlı uğurlu olsun inş. sana sıkıcı tutunsunlar 3 gün embriosu idi dimi seninkisi bende beklemedeyim doktorlar ellerinden geleni yapıyor gerisi allaha kalmış adım atmaya korkuyorum aman ya korkak olduk çıktık resmen güzel haberlerimizi alalım inşallah

aminnn arkadaşım hepimizin ki hayırlı olsun,,benim 5.gün embriosu ben bu sefer o kdar kasmamaya karar verdim ilkinde ilk üç gün yerimden kıpırdamadım ama olmadı.yavaş hareket ediyorum yine tabi..korkuyor insan..test günü ne zaman cnm?

oyoyoyyy ne güzel ipek mide bulantısına özeneceğim aklıma gelmezdi.:KK1:.benim de bugün transferim oldu..bakalım ne olacak..senin kaçıncı gün yapıldı transferin cnm?..erkek kaynaklıydı sanırım değil mi sizin probleminiz de?çok çok geçmiş olsun..

Hadi hakkında hayırlısı olsun allahım bebegine tutunması için güç versin.evetcanım bizimde erkek kaynaklıydı.2. gün embriyosuydu benim bebişim 5 hücreliydi.dondurulmuşumda kalmadı.allahım bebeklerimize saglık versin tutunma gücü versin.senin test günün ne zaman...hayırlı haberlerini bekliyoruz...

bebegin icin herseye deger olsun varsin bugunlerde gececektir yeterki bebegin seninle olsun
insallah en yakin zamanda kalp atislarinida duyarsin

saol cnm benim.salı günü kontrole gidicem tekrar inşallah bu sefer kalp atışını duyarız.dogurana kadar hep stres yapıcaz.allahım aratmasın kimseye çabucak versin isteyene.

X